Слава Українi• 16 июня в 13:10

У вас много мужчин на улицах?

У вас много мужиков на улице? У нас почти нет, Запорожье. У вас как?
Забрала і не сказала• 16 июня в 14:02
Ответ дляМеломанка Маланка
включіть канал в телеграмі-назва вище-та подивіться, все місто в постах та облавах, і таке з ранку до ночі в будні і вихідні
Не сперечайтесь, це пишуть боти/жінки тцкшників/блажені які думають що ось когось спіймають то її чоловіка відпустять, а ще нікого не відпустили (тільки дуже поранених).

Меломанка Маланка• 16 июня в 14:04
Ответ дляЗабрала і не сказала
та реально бісять що мене закликають не вірити своїм власним очам, коли буквально кожен день бачу ці облави та пакування в різних районах міста! точно шо ботеси упороті тцкшні.
Муркошечка• 16 июня в 14:04
Ответ дляНе виправдовуюсь
Нет.Харьков
подтверждаю
ЗновЗдоров• 16 июня в 14:05
Ответ дляЗабрала і не сказала
И погибших заменять надо, раненые выходят с обоймы.
А не примитивно думать кого то отпустили, кого то взяли
Меломанка Маланка• 16 июня в 14:07
Ответ дляЗновЗдоров
треба, але це треба робити нормально та законно! скільки вже було історій з частин що цілими днями сидять без діла такі наловлені, які ні на що не придатні, але їх оформили, і застосувати нема де і відпустити не можуть, тож тиняються цілими днями без діла, а держава на це гроші витрачає.
ЗновЗдоров• 16 июня в 14:07
Ответ дляМеломанка Маланка
Вы же сами пишите, что обстрелы, фпв кто вас долден защищать, какой то Петя с Винницы
ПесиКот• 16 июня в 14:07
Ответ дляСлава Українi
У нас каждый день уже фпв летят каждый день раненые.
А разве не объявлена у вас эвакуация? От туда выезжать надо, а не мужчин на улицах искать
автор Слава Українi • 16 июня в 14:08
Ответ дляПесиКот
Это в сёлах они уже все разбиты
Меломанка Маланка• 16 июня в 14:08
Ответ дляЗновЗдоров
прослідкуйте хто що пише, я пишу виключно за Київ, тут нема фпв.

Забрала і не сказала• 16 июня в 14:18
Ответ дляЗновЗдоров
Війну закінчувати потрібно, будь як, а не розмножувати хрести на кладовищах.
Не можно примусово заставити воювати, можно спонукати грошима, переконаннями, пільгами (кредит на житло під 2%), і гроші на це є, точно, подивіться на депутатів, силовиків, та всіх хто біля ’корита’.
І чомусь примусово йде на війну електрик/будівельник/інженер, а відкормлений тцкшник (тільки не потрібно про убд, таких там до 20% і вони паперами займаються), поліцай, всілякі сбу/дбр/беб, безліч штабів та тилових військових, не можуть замінити бойові бригади, ось такий дисонанс.

п.с. згадайте керівницю мсек з мільйонами доларів, і це така краплина в морі, десь сама верхня частина айсбергу
Зубная фея• 16 июня в 14:27
Ответ дляМеломанка Маланка
та шо ви кажете? ми може в різних Києвах знаходимось, бо я практично кожен день бачу як ловлять-пакують, і на виході з під´їзду і біля роботи і навіть в лісі з кущів вискакують на пікнікістів та велосипедистів, по роботі теж постійно людей викрадають, так що НЕ ТРИНДІТЬ.
Я вообще то про Харьков, а Вы видимо ’ потерялись’ про какой город вопить шо всех переловило тцк)))
Меломанка Маланка• 16 июня в 14:29
Ответ дляЗубная фея
це ви якраз потєряха, бо моя відповідь була на пост про Київ, ви відповіли на моє повідомлення без зазначення міста взагалі і не зрозуміло до чого був ваш харков на мою відповідь про київ.
Зубная фея• 16 июня в 14:31
Ответ дляМеломанка Маланка
Удалено администрацией...
Где про Киев ?
Оно само купилось• 16 июня в 14:31
Ответ дляЗновЗдоров
Где вы ходите, у нас их нет
Можна взагалі нікуди не ходити. Сьогодні о сьомій пила каву і дивилась у вікно. Машина проїхала коло по двору, перевіряли документи
Мандолина Бу• 16 июня в 14:42
Ответ дляКинг-Конгша
Киев.до хрена. еще и знакомятся.
Днепр, аналогично, знакомиться меньше не стали, полно их. Но неликвид рассказывает о дефиците и вымирании мужиков, будто дело в этом))
Оскорбляю всячески• 16 июня в 18:37
Ответ дляЗубная фея
Да ладно , за прследние пару месяцев вообще тцк не видела . Мужиков валом. Особенно в выходные . Парки, кафешки, рестораны битком. Пробки в центре. Стоянки забиты . Харьков .
Киев , аналогично
Оскорбляю всячески• 16 июня в 18:39
Ответ дляБершкомангоЗар
Київ, достатньо, і молодих хлопців також, нікуди вони не виїхали.

А оця синя морда мабуть сидить за кордоном чи з дому не виходить? Син перейшов на 2 курс, КПІ, у групі 5 дівчат і 23 хлопця, недобору нема.
Я заметила что в любой похожей теме три-четыре синемордых курсируют. Вот не больше не меньше. Сидят под впн какие-то крысы))