03 декабря 2023

Сколько стоит ваша повседневная одежда?

ЮлияА91 03 декабря 2023
Джинсы-100 евро
Свитшот-60
Угги -100
Петриківна 03 декабря 2023
Ничего не стоит, с помойки принесла
автор Карамбулкул 03 декабря 2023
Ответ дляЮлияА91
Джинсы-100 евро
Свитшот-60
Угги -100
Вы без анонима.
ЮлияА91 03 декабря 2023
Ответ дляКарамбулкул
Вы без анонима.
Я знаю
Паспортний стіл 03 декабря 2023
Джинсы 50 евро , свитер -25, ботинки -100
Некомильфо 03 декабря 2023
Сегодня?
Пуховик 500€
Лосины 25€
Футболка 10€
Функциональный лонгслив 180€
Ботинки 250€
Холодно))
Видна міленіалка 03 декабря 2023
Ответ дляНекомильфо
Сегодня?
Пуховик 500€
Лосины 25€
Футболка 10€
Функциональный лонгслив 180€
Ботинки 250€
Холодно))
А шо в вас за пуховик за 500 євро? Дивлюсь зараз на Marco Polo за 300 євро, думаю брати чи ні. А тут ще дорожче є))) може шось інше підберу.
Всех анонимов аноним 03 декабря 2023
Зараз поправилась сильно, то купила собі одні спортивки за 70£, і таскаю їх. Зверху базові реглани по 8-10£ 5 шт, жилетка пухова унікло 39£. Це те, що тягаю кожного дня.
Ну, дивлюсь всі ще куртки та чоботи пишуть. Пух 180, чоботи зима 145, демі 170, я обидві пари ношу, залежно від того куди йду.
КаваЗМолоком 03 декабря 2023
Куртку і сумку в зарі в минулому році купила по 400 зл-не знімаю.Кофта і брюки спорт костюм найк,не памʼятаю.черевики десь 3500 грн і шапка 1500 грн.
Некомильфо 03 декабря 2023
Ответ дляВидна міленіалка
А шо в вас за пуховик за 500 євро? Дивлюсь зараз на Marco Polo за 300 євро, думаю брати чи ні. А тут ще дорожче є))) може шось інше підберу.
Peuterey. Он до -10, это вещь на более-менее теплую зиму
Сиреневая цапля 03 декабря 2023
Джинсы, штаны - 150-300 грн с Шафы, с магазина - 900 , платья - 150-400 с шафы, 400-700 с Прома, обувь 150-400 с Шафы, трусики 120, бюстгальтер 500, куртка зимняя 1400. Осенние куртки- 150-250 с Шафы. Футболки по 5-7€ заказываю. С Шафы новое все, Много из секонда разного интересного. Всё устраивает и не трынькаю деньги как остальные
Мальдивирую 03 декабря 2023
Джинси, сукні по 100 євро. Так само і взуття і сумки. Футболки, лонгсліви 10-20 євро, светри 50-100. Нічого сильно дорогого немає. Купую по акціях MaxMara, Liu Jo, MK+ хороше брендове шкіряне взуття на знижках. Ще ювелірку люблю) не знімаю її взагалі. Витрачаю менше 10% годового доходу на це все
Тут как тут 03 декабря 2023
В основном обычная Зара, найк, пума
Морковна 03 декабря 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Зараз поправилась сильно, то купила собі одні спортивки за 70£, і таскаю їх. Зверху базові реглани по 8-10£ 5 шт, жилетка пухова унікло 39£. Це те, що тягаю кожного дня.
Ну, дивлюсь всі ще куртки та чоботи пишуть. Пух 180, чоботи зима 145, демі 170, я обидві пари ношу, залежно від того куди йду.
Покажите, пожалуйста, вашу обувь зимнюю. Заказа одну пару, маленькие. Больше не вижу ничего.
Морковна 03 декабря 2023
По теме
Куртка Зара 46 евро по скидке
Термо кофта 13
Брюки спорт из Украины, 100 лет им уже
Джинсы по 14 евро
Кроссовки 90 евро
Свитера и толстовки до 25.
Пижама 10
Всех анонимов аноним 03 декабря 2023
Ответ дляМорковна
Покажите, пожалуйста, вашу обувь зимнюю. Заказа одну пару, маленькие. Больше не вижу ничего.
Норз фейс. Та треба було угги брати, я так думаю. А може якби угги взяла, то думала б, що ці треба брати🤭
Морковна 03 декабря 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Норз фейс. Та треба було угги брати, я так думаю. А може якби угги взяла, то думала б, що ці треба брати🤭
Прикольные. Ссылки нет случайно ?
Они ж водонепроницаемые ?
Маломерят, нет ?
Всех анонимов аноним 03 декабря 2023
Ответ дляМорковна
Прикольные. Ссылки нет случайно ?
Они ж водонепроницаемые ?
Маломерят, нет ?
Вотерпруфи. У мене нога 25 см, взяла 7 розмір, і нога дуже широка, я міряла 6, то по довжині були норм, а от по ширині не підійшли.
https://www.thenorthface.co.uk/shop/en-gb/tnf-gb/s...
Сусідка знизу 03 декабря 2023
В атб та по воду в своєму р-ні, куртка довга геп -100 фунтів, боти теплі на цигейці від норма д.бейкер ~100 баксів, лосини теплі ойшо - 36 евро, світшот кроп 300 грн. Виглядаю як бомжара)
Так шоб хоч до центру міста то куртка від масімо - 250 евро, боти угг - 80 дол, костюм теплий ойшо -90 евро, шапка 30 евро
Жена_КотораяСтена 03 декабря 2023
Бенетон спортивні штани 2000, светрик бенетон 2000, все із вовною, куртка Марко поло 9000, шапка Джейкобс дорого, але дуже старенька:) А ще мунбут десь 6000, і головне шкарпетки кашемір Шанель з Одеси:)
Морковна 03 декабря 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Вотерпруфи. У мене нога 25 см, взяла 7 розмір, і нога дуже широка, я міряла 6, то по довжині були норм, а от по ширині не підійшли.
https://www.thenorthface.co.uk/shop/en-gb/tnf-gb/s...
Спасибо. Смотрю. Мне как раз вотерпруфы и надо. Удобные ? Мягкие ?
Мне так обидно. Тимберленды купила за 100 евро и маленькие отправляю обратно (
Престидижитатор 03 декабря 2023
На кожен день:
- костюми на флісі сінсей по 600 грн
- джинси 600
- куртка 1200
- пальто 2300
- светрики по 300
- чоботи 600 і 2800
- шапки по 250
- сумка 700
- рюкзак 500
Дуже просто і дешево вдягаюсь, нема куди виряджатися(
Всех анонимов аноним 03 декабря 2023
Ответ дляМорковна
Спасибо. Смотрю. Мне как раз вотерпруфы и надо. Удобные ? Мягкие ?
Мне так обидно. Тимберленды купила за 100 евро и маленькие отправляю обратно (
Так, вони комфортні, але не такі мʼякі, як угги, звичайно. Не дають вони мені спокою🤭
Морковна 03 декабря 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Так, вони комфортні, але не такі мʼякі, як угги, звичайно. Не дають вони мені спокою🤭
А как же угги в дожди ? Я в Ирландии. У меня есть угги. Не новые. Приехала в них. Но переживаю, что зарядят дожди и я буду с мокрыми ногами (
Всех анонимов аноним 03 декабря 2023
Ответ дляМорковна
А как же угги в дожди ? Я в Ирландии. У меня есть угги. Не новые. Приехала в них. Но переживаю, что зарядят дожди и я буду с мокрыми ногами (
Сьогодні купляла взуття малому, а в магазині стоїть миска з водою, і стафи в ній купають звичайні тряпчані кеди, які реально не промокають, бо оброблені якимось супер спреєм, вода просто стікає з них. Мені казали люди про щось таке, і що вони угги мають змогу носити, завдяки цьому, то я не дуже вірила. А ось сьогодні увєровала)) спрей купила, тільки тепер нема шо їм бризкати🙈
Морковна 03 декабря 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Сьогодні купляла взуття малому, а в магазині стоїть миска з водою, і стафи в ній купають звичайні тряпчані кеди, які реально не промокають, бо оброблені якимось супер спреєм, вода просто стікає з них. Мені казали люди про щось таке, і що вони угги мають змогу носити, завдяки цьому, то я не дуже вірила. А ось сьогодні увєровала)) спрей купила, тільки тепер нема шо їм бризкати🙈
Интересненько ))
Можно и фото спрея , раз уже такой разговор зашел
Безпринципова 03 декабря 2023
Ответ дляМорковна
А как же угги в дожди ? Я в Ирландии. У меня есть угги. Не новые. Приехала в них. Но переживаю, что зарядят дожди и я буду с мокрыми ногами (
А вы не знали, куда ехали? Какие угги в дождливый стране?
Коренная киевлянка 03 декабря 2023
Все беру за копейки в сша.

Ботинки Columbia 37 usd
Штаны Arctix 9 usd
Джинсы Lee 12 usd
Свитер Gap 14 usd
Куртка Hawke 26 usd
Всех анонимов аноним 03 декабря 2023
Ответ дляМорковна
Интересненько ))
Можно и фото спрея , раз уже такой разговор зашел
Тримайте
Всех анонимов аноним 03 декабря 2023
Ответ дляБезпринципова
А вы не знали, куда ехали? Какие угги в дождливый стране?
То треба було заскочити в магазин і щось вотерпруф купити?
Наприклад, я за кордон взагалі не збиралась. Ми просто вирішили трохи відʼїхати від епіцентру подій, маючи з собою лише те, що на нас було вдягнуто. Більше ми додому не повернулись.
А ще в Британії купа народу носить угги, і як я вище писала, завдяки чудодійному спрею, і в дощову погоду також.