Ms. Android• 03 декабря 2023

Шерстяний гольф

Добрий вечір, всім. Можливо є тут мами, які купують гольфи з напівшерсті для дівчаток 10 років. Порадьте будь ласка, де купити? Моя ходить в такому і дуже любить але мені тільки акрилові зустрічалися.
ИграйМойГормон• 03 декабря 2023
Возьмите ей в гэп меринос стопроцентный в размере хс

автор Ms. Android • 03 декабря 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Забула написати, що в Україні потрібно купити.
Геп до весни буде йти. Дякую
ИграйМойГормон• 03 декабря 2023
Ответ дляMs. Android
Геп до весни буде йти. Дякую
Кроме гэпа в Штатах, есть ещё много гэпов в Европе. Но сами смотрите.
автор Ms. Android • 03 декабря 2023
Ответ дляИграйМойГормон
З Європи теж їде туго, не варіант, потрібно до Різдва 25 грудня.
ИграйМойГормон• 03 декабря 2023
Ответ дляMs. Android
Тогда вам в продавалку, и работать с фильтрами. Сорок свитерков я там нашла. И это только по мериносу.
автор Ms. Android • 03 декабря 2023
Ответ дляИграйМойГормон
Була, нових вибір не дуже. Дякую