Атятя_тётя• 04 декабря 2023
Дівчатка, в кого є бомбер? Це потрібна річ у гардеробі?
Розриваюсь. Бомбер до -10, хотіла носити як демісезонну, але ж до -10, буде жарка. І взимку не походиш - шия гола. З шарфом буде по-дебільному. Не знаю що робити
Носки на подтяжках• 04 декабря 2023
Я щиро думала, що бомбер це куртка виключно на теплу весну-осінь. Так, на футболку накинути.
А поговорить?• 04 декабря 2023
Это какой должен быть бомбер , чтобы носить его до -10? А попку, чем прикроете?
А поговорить?• 04 декабря 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Аналогично.
Апрель Ивановна• 04 декабря 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
А я щиро думала що бомбер - це просто фасон, а щільність його може бути різною.
Послухаю, я мало знаю про бомбери)))
Да будет так• 04 декабря 2023
В мене декілька є, але максимум до +10 можу носити. А так да, дуже зручно, пасує до багато чого.
КонФФетОшка• 04 декабря 2023
Ответ дляЯжбоматуся
Он до +10, если холоднее, уже для носки не подходит
Носки на подтяжках• 04 декабря 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Послухаю, я мало знаю про бомбери)))
Блін, є над чим голову поламати зранку
Але ж більш щільна куртка вже буде і називатися інакше, пуховик, чи дублянка, чи просто куртка. Для мене бомбер, це простою мовою вітровка.
Синди Кроуфорд• 04 декабря 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Ну ось цей вважається зимовий. А є на овчіні замшеві, вони тепліші. Донька в мене куртку з норки купувала в машину собі , пошив , як модель бомбер, і ніяке то не авто леді. Виглядає в спортивному стилі. Бомбер це модель , а не холодне чи тепле.
Носки на подтяжках• 04 декабря 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Так, крій як у бомбера. Так це ж і штані потрібні на хутрі?
Синди Кроуфорд• 04 декабря 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Не знаю))) Але вважаю зимою її носять або люди, які виключно на авто, або дурні))) Бо замерзне все, що можна вже при мінус 1.
Белая и пушистая• 04 декабря 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Це не бомбер..це куртка.
Носки на подтяжках• 04 декабря 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Я теж мерзлячка)))
Слухи-руки не распускаю• 04 декабря 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
У бомбера резинка-кашкорсе на горловині. В цій тільки низ як у бомбера, а верх - куртка
a.ostroverh• 04 декабря 2023
Я когда-то примеряла бомбер alpha industries
Зимой, на аэродроме
Вещь мега теплая, непродуваемая.
Но да, специфическая. В авто и самолёт удобно
Зимой, на аэродроме
Вещь мега теплая, непродуваемая.
Маурита• 04 декабря 2023
автор, а что сподвигло вас рассматривать на морозы чуть ли единственную модель, поторая для тех морозов НЕ предназначена?