Мотористка• Изменено 04 декабря 2023
Хто їздив з дітьми (хлопчик 6років) в жіночому купе?
Привіт,
Купила квитки в жіночому купе, не читала умови про дітей (їде ще моя мама та донька).
Тепер мені з УЗ дзвонять та кажуть, що мій син, якому 6 років, не має право їхати в тому купе.
Бо купе тільки для жінок та дітей до 5 років включно.
Хтось був у такий ситуації, що робити? Здавати і шукати інші чи пропустять провідники?
Червона рута• 04 декабря 2023
Пам´ятаю скандал на аналогічну тему, у результаті таки маму і сина 6 років пропустили.
Але шум мама підняла великий
Рятівник Малібу• 04 декабря 2023
Тобто при покупці квитків, уз не перевіряє відповідність критеріям?
ГугелП@лАмался• 04 декабря 2023
Ответ дляЧервона рута
Але шум мама підняла великий
Мама не читає умови/кладе на них, а потім піднімає шум
ЖонДуан• 04 декабря 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
Так а шо
Любви вам!• 04 декабря 2023
Ответ дляГугелП@лАмался
слушайте, ну есть условия неочевидные и написаны на сотой странице мелким шрифтом, то к маме нет претензий. При покупке билетов алгоритм должен сразу же откидывать возможность купить билет в купе, в котором пасажир не имеет права ехать
Мотористка
• 04 декабря 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Система не блокує, я дату народження ввела, і пропустили, я собі купила квиток, але потім подзвонили.
Рятівник Малібу• 04 декабря 2023
Ответ дляМотористка
Я зрозуміла. Питання не до вас, а до розробників.
Вони вам запропонували повне повернення грошей? Бо це їх косяк
ЖующаЯКонфету• 04 декабря 2023
Докупіть ще один квиток і займіть все купе. Тоді ніхто не буде в претензії. Правда Ви матеріально втрачаєте(
Злюсь до кипіння• 04 декабря 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Так дивно якщо чесно. Хлопчик 6 років вже рахується чоловіком………
ну, якщо я купую жіноче купе, то це жіноче купе, мене напрягають наприклад хлопчаки по 10 років, які мами тягнуть в жіночий туалет ...
Забагаловка• 04 декабря 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
жесть, это же бугай, он без мамки ширинку не расстегнёт???
Мотористка
• 04 декабря 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Вже все розкуплено.
Тут треба зранку з годинником купувати в день відкриття, аби все так просто було. Я б не проти купити в загальному вагоні, але по часу не підходять
from Ukraine• 04 декабря 2023
Если вы занимаете все купе, может и пропустят. А вообще при покупке билетов в эти купе, еще до оплаты выскакивает информация, до какого возраста допускаются мальчики. Вы ее читали или просто проклацали дальше? У меня так коллега купила билеты, ей тоже звонили и сказали, что в купе не пустят. Она делала возврат билетов и ловила новые, когда появились.
Мотористка
• 04 декабря 2023
Ответ дляfrom Ukraine
Я вже подивилась, що якось пропустила те повідомлення, бо була на робочому дзвінку одночасно.
Купила квитки на інший потяг, ці буду здавати.
Але блін, мета створення таких купе була після ситуацій, коли жінок гвалтували.
Не розумію, що може дитина до підліткового віку заподіяти, + якщо це сім´я їде, де не завжди у мами одні дівчата народжуються.
Ну то таке... Буду писати листи в УЗ.
КрестьянинДиор• 04 декабря 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Не їх. Треба було читати умови проїзду.
КрестьянинДиор• 04 декабря 2023
Ответ дляМотористка
Ну то таке... Буду писати листи в УЗ.
Сім´я може чудово їхати як їздила до того, в звичайному купе.
МинерАлочка• 04 декабря 2023
Ответ дляЛюбви вам!
На першому ж кроці написане попередження. Но для вас де це неочевидно і дрібним шрифтом🤦♀️
З понеділка на дієті• 04 декабря 2023
Ответ дляМотористка
Ну то таке... Буду писати листи в УЗ.
а для чого вам то жіноче купе, коли ви будете їхати не одна - мама, донька, ви із сином?
Мотористка
• 04 декабря 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
не зрозуміла, для чого ви купували жіноче купе, якщо вас четверо?
Тому що не було вільних місць в одному купе на дату та час потрібних мені в інших потягах, тому знайшла в жіночому.
Мотористка
• 04 декабря 2023
Ответ дляМинерАлочка
Я паралельно займалась іншими справами, сину 6, мозок побачив цифру 6 на екрані і пішов далі купувати.
Мотористка
• 04 декабря 2023
Я вже здала ці квитки, заспокойтеся.
Буду знати, що це купе для одиноких жінок або жінок з дітьми, які можуть їхати з мамою на одному місці.
Рятівник Малібу• 04 декабря 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Не їх. Треба було читати умови проїзду.
Звичайно, треба читати. Але нормальне ПО виконує подібні перевірки.
Мотористка
• 04 декабря 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Там немає поля ’Стать’. Просто вводите ’дитина’ та дату народження в опції ’Пільги’.
Якщо обмежувати за датою народження, то дівчатка з 6 та 18 років не мають права їхати.
А якщо додати поле ’ Стать’, то дивно, що я це питаю, коли це ’Жіночий вагон’.
Цікава тема, чи є в світі подібна практика.?....
Рятівник Малібу• 04 декабря 2023
Ответ дляМотористка
Зрозуміло