ніколи такого не було• 04 декабря 2023
Arnak school кто-то пробовал? Стоит изучать там английский?
Девочки, поделитесь кто-то пробовал там групповые занятия по английскому? Или разговорный клуб по английскому?
Результат:
вже голосів:
4 (66.67%)
Результаты
1 (16.67%)
Учимся там, нравится
1 (16.67%)
Пробовали, не понравилось
0 (0%)
Учимся там, так себе
ПуГоФФка• 04 декабря 2023
дешева рибка - погана юшка
Син займався десь рік тому приблизно, пробували кількох викладачів, займались близько місяця.
Одні мінуси чесно кажучи. Щоб тримати таку ціну - наймають студентів, геть дітей, групи великі. Основний мінус для нас був в тому, що діти просто більшу частину уроку писали конспект))
ніколи такого не було
• 04 декабря 2023
Ответ дляПуГоФФка
дешева рибка - погана юшка
Спасибо
ніколи такого не було
• 05 декабря 2023
Ответ дляsavray
Зрештою, там можна платити потижнево. Спробуйте і подивитесь, підходить вам чи ні
Спасибо)