Планшетница• 04 декабря 2023
Піврічна кр з математики, в кого ще є така практика в школах?
Прям за пів року всі теми
Ядвига Юсьлегко• 04 декабря 2023
Ну они ж должны семестровые выставить. Да, по всем пройденным темам контрольная.
Ядвига Юсьлегко• 04 декабря 2023
Ответ дляSpicy -02f0
И что? А на ЗНО будут практически все темы за 11 лет
Зачем вы так с автором, она сейчас в ступор до Нового года впадет.
Божий одуванчик• 04 декабря 2023
Та мабуть майже у всіх таке є. Підсумкова контрольна. А тоді ще й річна буде.
Проработник• 04 декабря 2023
А что не так? Всегда полугодовая контрольная это все темы за пол года
Spicy -02f0• 04 декабря 2023
Ответ дляПечальки.нет
Ох уж эта математика, почему она так трудно дается большинству?
Ее хреново объясняют.
Часто сами учителя ее плохо знают
Хома з пастою• 04 декабря 2023
По идее пишутся тематические к.р. С учётом текущих оценок и к.р. подсчитывается тематический бал. На основе тематических баллов за семестр выставляется семестровая оценка.
Викликаю на дебати• 04 декабря 2023
Ну якби це передбачено методологією і має бути в усіх школах. До речі, таке було навіть в 90х.
Викликаю на дебати• 04 декабря 2023
Ответ дляSpicy -02f0
Ее хреново объясняют.
Часто сами учителя ее плохо знают
:) як ви це визначили?
Spicy -02f0• 04 декабря 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
:) як ви це визначили?
Я тоже в школе училась, и любили задавать вопросы, про практическое использование какой-то темы.
А потом в институте многое встало на место.
Викликаю на дебати• 04 декабря 2023
Ответ дляSpicy -02f0
Ні, як ви оцінили яка кількість вчителів математики не знають математику. Мова про шкільну програму.
Spicy -02f0• 04 декабря 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Достаточно посмотреть на результаты ЗНО по математике и физике, чтобы понять уровень преподавания
Викликаю на дебати• 04 декабря 2023
Ответ дляSpicy -02f0
А стосовно незрозумілого викладання - то у вас був один вчитель чи пару, також замало, щоб робити узагальнення.
Викликаю на дебати• 04 декабря 2023
Ответ дляSpicy -02f0
Результати зно не визначаються рівнем викладання. Зно - це і особиста робота учня, і рівень програми (вона у нас дуже складна), так що не все так просто.
Spicy -02f0• 04 декабря 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Вполне себе определяют, если большинство детей имеет плохой результат, тот тут дело в преподавании.
Программа на это тоже мало влияет, у нас рейтинговая система оценки
Викликаю на дебати• 04 декабря 2023
Ответ дляSpicy -02f0
Впливає, бо один геній набере 200 балів і це автоматично знижує середній рейтинг.
Однобоко ви дивитеся на проблему.
Це все одно, що сказати, що сучасні діти мало читають, бо письменники погано пишуть.
Однобоко ви дивитеся на проблему.
Spicy -02f0• 04 декабря 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Однобоко ви дивитеся на проблему.
Вы можете посмотреть на количество людей, не набравших необходимый порог, а это где-то программа 6-7 класса. Для этого тоже надо гением быть?
Мудрецыха мира• 04 декабря 2023
Ответ дляВикликаю на дебати
Ви серйозно говорите про складність нашої програми????
Рівень ЗНО - нижче плінтуса (якщо вважати метою ЗНО відбір осіб, здатних вчитися у ВНЗ).
Якщо не в темі - знайдіть та порівняйте рівень випускних іспитів з математики по різних країнах. Будете дуже здивовані.
Далеко навіть ходити не потрібно... Не кидайте мене нічим, але подивіться хоча б на рівень завдань випускного і Білорусі чи Росії.
Про китайський я вже промовчу...
Викликаю на дебати• 04 декабря 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Про китайський я вже промовчу...
Я як раз в темі. Так що вивчіть ви самі. В старших класах всі вчать профільний рівень математики, який для базового рівня абсолютно не потрібен. Але вчать всі однаково, так не має бути.
Усі названі вами тоталітарні країни (подумайте, чи це співпадіння чи закономірність), які метою шкільної освіти ставлять знайти ефективних гвинтиків системи, а не всебічний розвиток особистості незалежно від інтелектуальних здібностей людини.