Запароленое одеяло• 04 декабря 2023
Залишила відгук про недобросовісний магазин. Тепер надокучують дзвінками
Дзвінок спеціально не беру, що хочуть сказати? Товар не відправляли більше тижня, ще й не такий прийшов як замовляла. Написала про них в Гугл, щоб не попадалися. Тепер постійно дзвінки від них. Написала питання нащо турбують - мовчать. Хочуть дзвінок, щоб мене записати чи що?
Запароленое одеяло
• 04 декабря 2023
Ответ дляЛасковая_львица
А чому трубку не берете?
Я на роботі, телефонують спеціально з 9 до 6. Вийти особливо нікуди.
Запароленое одеяло
• 04 декабря 2023
Ответ дляСнежнакомка
Може хочуть розібратися і відшкодувати свою помилку?
Коли отримала товар я їм писала, що не такий, вони тупо ігнорували. Шанс я їм дала
Ласковая_львица• 04 декабря 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
В них теж робочий з 9 до 18))), напевно. Відправте їх в.... месенджер)
ЯкаКраля• 04 декабря 2023
Ответ дляЛасковая_львица
А чому трубку не берете?
А навіщо? Всі ділові питання мають вирішуватись письмово.
Чому вони не відповідають на те що їм написали, а саме закидують надокучливими дзвінками?
Запароленое одеяло
• 04 декабря 2023
Ответ дляЯкаКраля
Ось і я цього не розумію (
Запароленое одеяло
• 04 декабря 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Читають і не відповідають
Ласковая_львица• 04 декабря 2023
Ответ дляЯкаКраля
Можна у них спитати, взявши трубку
Ласковая_львица• 04 декабря 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Читають і не відповідають
Блокуйте тоді
ЯкаКраля• 04 декабря 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Можна у них спитати, взявши трубку
Можна, та то щось зовсім не про діловий етикет)
Всі деталі, звернення, якісь непорозуміння та й власне покупки, замовлення – все має фіксуватись письмово.
Прагматик флегма• 04 декабря 2023
Я кажется догадывают что за площадка.
Тоже нервы мотают и связались только после отзывов моих где только можно
Ласковая_львица• 04 декабря 2023
Ответ дляЯкаКраля
Хто його зна що то за компанія і що то за працівники. Десь на якомусь етапі щось пішло не так. Але клієнти теж різні бувають
Пишу, не читаю• 04 декабря 2023
Мне перед прошлым нг ювелирку с браком прислали. Брак мелкий, разглядела только дома с хорошим светом. Но очень влиял на функциональность. Расстроилась до слез. 30 декабря, это планировался подарок дочке, времени и денег на обмен уже нет( Брак рассмотрела вечером, это было уже нерабочее время магазина. С горя настрочила отзыв на каком-то левом сайте отзывов, какой первым нашла. Ну и на сайте магазина, но там, понятно, не пропустили. Короче, они мне оформили возврат (ювелирка не подлежит возврату), новые серьги выслали в тот же день (если бы катали обмен, точно б не успели), сделали скидку почти в 50%(!) и оооочень просили тот отзыв убрать. Что не получилось, сайт не позволял редактировать или удалять уже опубликованный отзыв. Серьги, кстати, приехали 31 декабря, нормальные)
Так что, может, зря не берете трубку?
Запароленое одеяло
• 04 декабря 2023
Ответ дляПишу, не читаю
Так что, может, зря не берете трубку?
А чому тоді письмово ігнорують? Прочитані ж повідомлення, в мережі час від часу
Ms. Анонимная• 04 декабря 2023
Їм важливо, щоб ви забрали свій відгук і в менеджера завдання вирішити з вами це питання. Можуть знижку чи компенсацію пропонувати.