Вчора була тема про жіночі зради
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3446450
По-перше, дехто вирішили, що то я про себе, хоча в тексті прямо було написано про обговорення книжки Ніки Набокової.
Тому знову прошу перед тим, як коментувати мої теми, прочитайте, будь ласка.
По-друге, якось занадто вже багато осуду.
Жінка прям не має права на ліво, ага, розкажіть.
Це тому, що жінка?
Результат:
вже голосів:
13 (68.42%)
Ні
3 (15.79%)
Так
3 (15.79%)
Свій варіант
prosto_aisha• 04 декабря 2023
В нас жінок з дитинства ще з дівчат навіть досі виховують ,що дівчинка має заслужити кохання, бо просто так за те що вона просто існує така як є , її ніхто не полюбить. З хлопцями цього немає геть зовсім.
Туди ж що жінка не повинна мати купу партнерів до шлюбу, любити секс, і тп.
prosto_aisha• 04 декабря 2023
Ответ дляLyudaT
От вам і гендерна нерівність...
Особисто моя думка, до поки чоловіки не можуть фізично виносити і народити, ми не рівні. Це вже є не рівністю.
Ми від природи фізіологічно різні. І в природі не існує гендерної рівності.
Мати однакові права не є = гендерна рівність.
Ответ дляprosto_aisha
Якщо кохання треба заслуговувати, то хіба це кохання?
’Туди ж що жінка не повинна мати купу партнерів до шлюбу, любити секс, і тп.’ - але одночасно в ліжку все вміти, щоб чоловік з нею не занудьгував.
Інакше знайде коханку і його ще й всі виправдають
Ответ дляprosto_aisha
чоловік може поїхати в ЄС, здавати сперму тричі на день і робити УКРАЇНЦІВ!
Ответ дляprosto_aisha
В природе с гендерным равенство все сложно. Бывает, что самки крупнее и сильнее самцов
и гендерное равенство в природе тоже возможно. Но да, у людей равенства в силу физиологии быть не может, тут я согласна.
Ответ дляprosto_aisha
Чоловік може найняти сурогатну матір і уже штучна матка давно виносила якесь там теліятко чи кого.Тому ми втрачаємо ексклюзивність
Ответ дляroksinata
Та прямо. В темах де жінка пише що має коханця і хоче бути з ним 90% підтримують і радять не стримувати себе. В темах де пишуть що чоловік має казанку 99% називають його нічого не вартим козлом.
ну на жіночих форумах так
А взагалі в житті все навпаки
prosto_aisha• 04 декабря 2023
Ответ для40ка
Ой. Да прям кожен може найняти, але для цього знову ж таки потрібна жінка!
Ответ дляprosto_aisha
есть социальная единица под названием ’гражданин’. граждане в основной своей массе должны иметь равные права. а вот уже сами эти граждане делятся на мэ, жо, детей, стариков, худых, толстых, косых и рябых....
Ответ дляprosto_aisha
Так, мене просто виносить, коли починають розказувати, що нехай жінки з правами йдуть шпали вкладати (не кажучи, що це давно повністю вручну не робиться)
prosto_aisha• 04 декабря 2023
Ответ для40ка
У мене в прикладі тільки сурогантні.
Ну сурогатна хто? Жінка.
Ответ дляprosto_aisha
Зачем вы врёте?
Ситуация ровно обратная.
Девочкам сейчас внушают, что ей достаточно быть просто девочкой и выкатывать кучу претензий к мужскому полу за возможность иметь ее рядом.
Все им должны, даже в вашем посте об этом.
Можете объяснить, зачем вы пишете ’кохати за те, що існує така як є’? Это о чём?
Ситуация ровно обратная.
Ответ для40ка
Безусловно любить вас мама может, и то, куча ожиданий и собственных проекций зачастую и ей мешают.
А для мужчины в вас должны быть определенные качества, которые его привлекут.
Корону снимите.
prosto_aisha• 04 декабря 2023
Ответ дляKosmetiK
Зачем вы врёте?
Ситуация ровно обратная.
За те що вона для того щоб вийти заміж не обов´язково вміти готувати, прибирати хоч вмри але треба вміти. Що якщо в неї до шлюбу було 5-10-50 чоловіків це не означає що вона якась не така.
Хлопчикам з дитинства ніхто не каже, не навчишся ремонтувати забивати цвяхи ніхто не схоче з тобою одружитися, будеш неряхою не одружишся, будеш по бабах бігати станеш бабником ніхто з тобою не одружиться. Хлопчикам з дитинства ніхто не каже ти майбутній чоловік і батько, і діти то і чоловіча справа. Хлопчикам не кажуть ти маєш заробляти, а не можеш не женись. І тп
Муркамурковна• 04 декабря 2023
В мене лише одне питання, навіщо ви тягните сюди рашистських психологів і гуру??? То одне то інше
Книгу читала, всі її книги читала.. Якщо людина хвора їй треба до психіатра, психоаналітика, психолога, а не читати всякий хлам
Ответ дляprosto_aisha
А кто в ее семье убирать и готовить будет?
Это элементарные навыки самообслуживания. Голодной и в сраче будет сидеть, пока муж не накормит? А дети родятся?
На кой эта бусинка нормальному мужчине нужна? Глупостью и ленью ее восхищаться?
За такого же недалёкого и ленивого пусть тогда выходит и любит его такого, как есть.
Но там же аппетитов и претензий вагон, цены себе за свое існування не сложат