Україна понад усе!• 04 декабря 2023

Як реагувати на слова колишнього?

Дитині не допомагає,після розлучення 1000 грн висилає його мама пенсіонерка,а він лише розказує який він батько.
Пацака-задирака• 04 декабря 2023
Так и понимайте- денег даст на потребности ребенка, если будете давать общаться с ребенком по-людски

Гарачий Чокалад• 04 декабря 2023
Ніяк не реагувати, займіться норм життям
Алина-1240• 04 декабря 2023
Ох..сочувствую...потом состарится будет возврашение папы-из-анапы
ПультОт_БМВ• 04 декабря 2023
Коли зʼявиться нагода матеріально допомогти доньці, тоді і пиши
автор Україна понад усе! • 04 декабря 2023
Ответ дляПацака-задирака
Так він і не хоче з дитиною бачитися. Слова на публіку.не раз йому назначала зустріч,він не приїжджає
Ответ дляПультОт_БМВ
А він не буде допомагати. Подарунок його мати дитині вислала через виконавчу. Куку
Бамбарбия! Кергуду.• 04 декабря 2023
Ігор, я не збираюся обмежувати ваше спілкування. Тому завтра дитину зі школи забираєш ти, і уроки з нею також робиш ти. До речі, сплануй зимові канікули, дитині потрібно відпочити
Пацака-задирака• 04 декабря 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Это ваши слова. Мы не знаем, что у вас там на самом деле. Судя по смс, складывается другое впечатление
Бабулька• 04 декабря 2023
подавать на алименты и меньше слушать блеянье этого жлоба

ПультОт_БМВ• 04 декабря 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
То що він від Вас хоче?
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
А він живе в іншій області. І дитина йому не потрібна. Це просто злість,бо донька мого другого чоловіка. Татом називає
ПультОт_БМВ• 04 декабря 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
З таким татусем і не дивно
Ответ дляПацака-задирака
От по смс він і скріншоти робить. Дитину бачив останній раз,коли їй було 4. Назначаю йому зустрічі,а він не приїжджає
Ответ дляБабулька
995 грн висилає
Ответ дляПультОт_БМВ
То що він від Вас хоче?
Збирає компромат,типу він хоче бачитися,а йому не дають
Бензопирен• 04 декабря 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
а от этого что вы хотите?
Алина-1240• 04 декабря 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Пошлите его на 3 веселых.скажите,что у ребенка есть папа
Пацака-задирака• 04 декабря 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
995 грн висилає
Плюньте, разотрите и займетесь своей жизнью и жизнью ребенка. Или вам борьба нужна?
Бензопирен• 04 декабря 2023
Ответ дляАлина-1240
не, ну тут с одной стороны есть папа. А денег хочется все равно

Ответ дляПацака-задирака
Та ні. Ми з чоловіком достатньо заробляємо. Дитина щаслива. Просто він ось так раз в рік являється перед новим роком
Пацака-задирака• 04 декабря 2023
Ответ дляБензопирен
а от этого что вы хотите?
Денех)
Бензопирен• 04 декабря 2023
Ответ дляПацака-задирака
Денех)
а он скатина на дает
Бензопирен• 04 декабря 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
так а что вы от него хотите?
Ответ дляБензопирен
Ні,грошей ймені не хочеться. Я йому пропоную відмовитися від дитини і я напишу відмову від аліментів
Бамбарбия! Кергуду.• 04 декабря 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
А что меняет другая область? Транспорт ходит- ехай. Не приехал- фиксировать как ребенок ждал и получил травму, ну и иск на лишение родительских прав+ скрины переписки как обещал и не приехал. Доказательства неуплаты алиментов и по. Такой папаша в старости наверняка станет обузой, лучше от него избавиться уже сейчас
Алина-1240• 04 декабря 2023
Ответ дляБензопирен
Ага,все вот мечтают,как с идиетом за 1000 воевать
Бабулька• 04 декабря 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
995 грн висилає
подать на алименты
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Так він і не їде. Домовилися на 2 ,в 5 пише затримуюся
Пацака-задирака• 04 декабря 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Я думаю, что между вами с бывшим мужем есть какие-то нерешенные обиды, проблемы. В этом и вся проблема.
Тану на сонці• 04 декабря 2023
Балабол звичайний.
У мене такий самий був.
Жив три години автобусом від нас з мамою. Приїздив 4 рази.
Аліменти слав то руб, то три рублі, поки не встановили мінімум 20.
От тоді приходило 19 рублів 60 коп (пошта брала 40 коп за переказ).
Не знаю, де він зараз і чи живий.
Ніяк не реагувати.