Україна понад усе!• 04 декабря 2023
Як реагувати на слова колишнього?
Дитині не допомагає,після розлучення 1000 грн висилає його мама пенсіонерка,а він лише розказує який він батько.
Україна понад усе!
• 04 декабря 2023
Ответ дляПацака-задирака
Я думаю, что между вами с бывшим мужем есть какие-то нерешенные обиды, проблемы. В этом и вся проблема.
Та я вийшла другий раз вийшла заміж,тоді він про дитину згадав після розлучення його баби мені пишуть,погрожують дитину забрати
Кукусикиииииии• 04 декабря 2023
Ответ дляПацака-задирака
Так и понимайте- денег даст на потребности ребенка, если будете давать общаться с ребенком по-людски
ага. при нагоді. бачила я таких
Бамбарбия! Кергуду.• 04 декабря 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Так він і не їде. Домовилися на 2 ,в 5 пише затримуюся
Избавляйтесь от него,автор. Сейчас он выносит мозг вам,к скоро примется за ребенка
Україна понад усе!
• 04 декабря 2023
Ответ дляТану на сонці
Балабол звичайний.
У мене такий самий був.
Жив три години автобусом від нас з мамою. Приїздив 4 рази.
Аліменти слав то руб, то три рублі, поки не встановили мінімум 20.
От тоді приходило 19 рублів 60 коп (пошта брала 40 коп за переказ).
Не знаю, де він зараз і чи живий.
Ніяк не реагувати.
У мене такий самий був.
Не знаю, де він зараз і чи живий.
Ніяк не реагувати.
Дякую. Головне,що він лише пише,а допомоги нуль
Бабулька• 04 декабря 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Ні,грошей ймені не хочеться. Я йому пропоную відмовитися від дитини і я напишу відмову від аліментів
в суд подавайте о лишение отцовства, оно постареет и еще сам на вашу дочь подаст на алименты, оно вам надо?
Гарні диньки• 04 декабря 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ігор, я не збираюся обмежувати ваше спілкування. Тому завтра дитину зі школи забираєш ти, і уроки з нею також робиш ти. До речі, сплануй зимові канікули, дитині потрібно відпочити
Боже , чому скрізь це ім´я то?????
В кожному прикладі чомусь цей Ігор. Ну чому не Саша паша вася Макс, сірожа. Чому Ігор?😥😭
( Вибачте, мабуть я просто помічаю те, про що думаю)
Україна понад усе!
• 04 декабря 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Як позбавитися? Він приїжджає ,виживає поліцію ,що я дитину не даю,а мені навіть в той день не дзвонить
ПультОт_БМВ• 04 декабря 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Збирає компромат,типу він хоче бачитися,а йому не дають
Ой, блін, чи не компромат. Ви пропонуєте йому бачитися - він відмовляється. Не знаю, де такий неякісний компромат може спрацювати і які конкретно цілі він переслідує цим.
Гарні диньки• 04 декабря 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
А він живе в іншій області. І дитина йому не потрібна. Це просто злість,бо донька мого другого чоловіка. Татом називає
Таке відчуття що у нас один колишній.
Чи то просто вони з одного яйця вилуплені?
В іншій області, за 8 років так і не зміг ( не захотів) зустрітися. Я хрєнова мать, що не дає спілкуватися ( не дозволяю щоб він ночував в моїй квартирі) .
Аліменти суд призначив мінімальні. Бо він написав що за батьком інвалідом доглядає. По факту з тим батьком через раз спілкувався
Бабулька• 04 декабря 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
подать на алименты, фиксировать недоплату и его неприезды, лишение отцовства - гуд бай
Бамбарбия! Кергуду.• 04 декабря 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Собирайте его переписку с назначением встречи и неявкой, собирайте доказательства ,что его алименты ничтожны и кормить на них ребенка невозможно. Ну и проконсультируйтесь у юриста как избавиться от идиота
Гарні диньки• 04 декабря 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
А ричаг маніпулювання вами? Ні))) вони таке не зроблять
ПультОт_БМВ• 04 декабря 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
І що поліція? Хоч крутять пальцем у виска? Чи складають протокол?
Бабулька• 04 декабря 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
и самое главное, лишение отцовства его никак не избавляет от уплаты алиментов
Гарні диньки• 04 декабря 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
А что меняет другая область? Транспорт ходит- ехай. Не приехал- фиксировать как ребенок ждал и получил травму, ну и иск на лишение родительских прав+ скрины переписки как обещал и не приехал. Доказательства неуплаты алиментов и по. Такой папаша в старости наверняка станет обузой, лучше от него избавиться уже сейчас
Наш ’ посади в автобус - я зустріну ’ дітей 3 і 5 років . З Києва до Черкас.
Ну от бачиш , то ти не хочеш
Бамбарбия! Кергуду.• 04 декабря 2023
Ответ дляГарні диньки
Ну от бачиш , то ти не хочеш
Ну , это вообще ярко выраженный идиот. И подобное в переписке сразу как преднамеренно подвергнуть детей опасности
Гарні диньки• 04 декабря 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ні) він в смс таке не пише)
Він під час дзвінка. Треба було записувати( він дуже хитрий. Консультується у Батько має право.
Бабулька• 04 декабря 2023
Ответ дляГарні диньки
Ні) він в смс таке не пише)
поставьте прогу для записи звонков
Гарні диньки• 04 декабря 2023
Ответ дляПацака-задирака
І що?) До чого тут діти?
Сижу_и_плачу• 04 декабря 2023
П.из.дун обыкновенный. В прошлом году папа моего сына объявился. Начал мне в уши лить, что сыну отец нужен и т.д. и т.п. Я ответила, что у моего сына есть отец-мой муж. Дальше вещал, что хочет передать свой бесценный опыт общения. Когда я спросила (просто чтоб отстал) , а не хочет ли он поучавствовать материально, то услышала, что совсем не изменилась. Но просил, чтоб я сыну его номер дала. Я малому номерок черканула и он при очередном подростковом взбрыке решил ’папе’ позвонить и написать. Короче, ’папа’ звонки отбивал и в вайбере переписку удалял. Я его вообще заблокировала везде.
Люблю порядок• 04 декабря 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Я б до юриста звернулась. Як так гарно зробити, щоб попсувати йому життя. Його в блок, нічого не відповідати. На аліменти подали? Ото і все. Максимально викресліть його зі свого спілкування.
Гарні диньки• 04 декабря 2023
Ответ дляБабулька
поставьте прогу для записи звонков
Та ми зараз вже не розмовляємо. Останні пару разів він телефонував дітям ( у сина до було) . 5 хвилин з ними і дай маму. Перший раз почав жалітися як йому погано. Чому діти самі не дзвонять( дійсно, чому) . А другий я відмовилася говорити. Номери телефонів дітей - є. Номери карток дітей є. В житті дітей він ніколи не приймав участі. Що говори що потрібно одяг купити, до лікаря, чи ще щось - ой, у мене купа других справ, грошей нема. Про що з ним говорити?
Так він і дітям тепер на зло не пише і не дзвонить
Вбигудях• 04 декабря 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
От по смс він і скріншоти робить. Дитину бачив останній раз,коли їй було 4. Назначаю йому зустрічі,а він не приїжджає
так і ви наробіть скріншношотів зі своєї сторони, тих де ви на зустріч запрошуєте
Вбигудях• 04 декабря 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
а скільки років дитині?
Пацака-задирака• 04 декабря 2023
Ответ дляГарні диньки
І що?) До чого тут діти?
Ну вам не приходило в голову, что не только мужик во всем виноват. Мы д не знаем как они общаются, как ведет себя автор. Ребенок пока достаточно мал, сам принимать решения и встречаться с отцом не может. Мама манипулирует возможно. Не будьте в таких темах так однобоки. Автор вырвала смску из контекста и спрашивает, какое ваше мнение. О своих смс она скромно умолчала
КинДза• 04 декабря 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Так він і не хоче з дитиною бачитися. Слова на публіку.не раз йому назначала зустріч,він не приїжджає
Та не як. Подавати на аліменти. Все. Примусово будуть стягувати. А інше донька сама вирішить, коли виросте. Скоріш за все пошле його подалі та й все
Гарні диньки• 04 декабря 2023
Ответ дляПацака-задирака
Ну да. Мати ізвєрг. Батько дуже хотів але не міг. Да?)
Пишу з калідору• 04 декабря 2023
Автор, покроково. 1) подаєте на аліменти. Судячи з того що він дає 1000 грн то аліменти неофіційні. На сьогодні менше 1400 грн (половина прожиткового мінімуму) на дитину платити не можна, навіть якщо була фіксована сума 1000.
2) якщо офіційно не працює - це на краще, аліменти визначаються середні по місцю його проживання (а це мінімум 5000).
3) скриньте якщо є щось цікаве. а взагалі на це ніхто не дивиться, скріни до уваги не беруться.
3) ну і якщо не платить - нараховується пеня і борг. все одно доведеться заплатити, бо ні квартиру купить продать не зможе, ні машину. ні за кордон виїхати.
Пишу з калідору• 04 декабря 2023
ну і є ще варіант, що для вас дитина це спосіб маніпуляції колишнім. ми ж не знаємо, які там у вас ще образи сидять