Просто Козя Я• 04 декабря 2023
Ответ дляNat-li
То вообще пердак разрывает в хлам за плешивого.
Думает, наверное, квартирку дадут под мурманском.
Так она ж и так из раши
Ответ дляJave
Дивіться для нас він беззаперечно собаче гівно, я з Вами навіть не буду сперечатись але подивіться які результати цієї війни для росіян.. вони захватили 20% наших територій, їхня економіка виграла від імпортозаміщення та ін факти про які тут неодноразово писали, як те що він за допомогою цієї війни кучу проблем вирішує... тому як би нам не хотілось треба визнати що він розумніший в рази за нашу бубочку, і за наш рахунок вони кучу своїх проблем вирішили
Я з Вами згідна, і те що він потрапив в рейтинг не дивно. Навіть не здивуюсь якщо його виберуть.
Чумачечая Весна• 04 декабря 2023
Ответ дляК.а.л.и.н.а
Коли минулого року був Зеленський - то дуже навіть розглядали :) Ну а взагалі це список не обов´язково позитивних діячів, Сталін та Гітлер теж були ’людьми року’ з цього списку. Те що хутін сильно впливав на справи нашої планетки цього року - факт безсумнівний.
’Людина року- Армагеддон’ звание разве что...