Retu• 04 декабря 2023

Что с этим миром не так???

Nat-li• 04 декабря 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Что вы имеете ввиду под импортозамещением? Я что-то пропустила? В раше стали выпускать аналоги Мерседеса или Теслы? У них там теперь свой айфон с Самсунгом?
Может гвозди хоть свои стали делать?
lilu1990• 04 декабря 2023
Ответ дляNat-li
Дякую. Чудовий вечір.
Як раз час кацапоголових поганять)
Вашу б енергію та в окопи.
Olga Zelenyak• 04 декабря 2023
Ответ дляJave
Заміщення імпортних товарів товарами власного виробництва
Так я же и спрашиваю, что удалось заместить? Кроме слова импортозамещение что-то на рынке появилось?
Ирина-bbd0• 04 декабря 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
’Аналоговнет’
lilu1990• 04 декабря 2023
Ответ дляNat-li
Может гвозди хоть свои стали делать?
Певно найсмішніше тим у кого над головою шахєди збивають. Обхохочешся
Nat-li• 04 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Тот пост удалили про ...лечение...)))
Вспомнилась живопись
Святая у ложе нещасного кацапа )))
Да, уже?))) Ну это ж явно не лилу. Она никогда не трет, это мы знаем))))
Ирина-bbd0• 04 декабря 2023
Ответ дляJave
Каких? Реально я читаю противоположное
Каких именно товаров?
Jave• 04 декабря 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Насправді багато, вони навіть техніку побутову почали виробляти, плитку (керамограніт) збільшили обєми виробництва і ще багато чого
Jave• 04 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Каких? Реально я читаю противоположное
Каких именно товаров?
Де читаєте? Гляньте відео оглядів дизайнерів квартир, вони перейшли на свій товар замість іноземного
Olga Zelenyak• 04 декабря 2023
Ответ дляJave
То, что на самом деле удалось это серый импорт. Ввозить западные товары через другие страны. Ну и стоило оно того?
Nat-li• 04 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Вашу б енергію та в окопи.
Навзаєм, кстати.
Ви сьогодні про окопи вже 100 раз написали чи ще норми не зробили?
Особисто вважаю, що ви цим дуже допомагаєте нашим хлопцям! Як ніхто!
Ирина-bbd0• 04 декабря 2023
Ответ дляNat-li
’Моменто море! Моментально в море!’
Вот у кого-то реакция
Я надеюсь нас с лилу специально не стравливают же...)
Mira29-c3c3• 04 декабря 2023
Ответ дляJave
Наприклад ?
lilu1990• 04 декабря 2023
Ответ дляNat-li
Навзаєм, кстати.
Я думаю вам про норми знати краще ніж мені. Ви про них постійно пишете
Ирина-bbd0• 04 декабря 2023
Ответ дляJave
Какую плитку? На заводах жены собянина? Так жена там годами до этого сидела на этой плитке? Причем тут импортозамещение?
Mira29-c3c3• 04 декабря 2023
Ответ дляJave
Ти ба....живуть десь люди .з такими природними ресурсами й почали керамограніт виробляти .оце дива.
lilu1990• 04 декабря 2023
Не смейте недооценивать возможности тупых людей, собравшихся в большие группы.
• Джордж Карлин

У мене все
Ирина-bbd0• 04 декабря 2023
Ответ дляJave
Вам видео дизайнеров наснимать пропагандонских?)))) Или какие дизайнеры в устьзажопинсках?
Давайте реальное.а не про дизайнеров.как показники импортозамещения)))
Olga Zelenyak• 04 декабря 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Да, ради этого стоило затеять войну в соседнем государстве и убить сотни тысяч не только украинцев, на нас их пофиг, но и своих соотечественников.
Nat-li• 04 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Сорри, но я пытаюсь вычислить, почему вы и ваши коллеги пишете одними и теми же словами и фразами
Nat-li• 04 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
• Джордж Карлин

У мене все
Ок, не будем вас недооценивать.
lilu1990• 04 декабря 2023
Ответ дляNat-li
У мене до вас таке саме питання
Ирина-bbd0• 04 декабря 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
’Так вот ты какая керамогранитная плитка! Чудо импортозамещённое! ’

А то всё ’привези мне батюшка не цветочек аленький.а керамогранитной плитки!’

Всьо.война стой раз два!!!
Nat-li• 04 декабря 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Може ще й унітази колись начнуть, завдяки війні. Щоб аж в Бучу не їздити за ними.
СвітланкаОК• 04 декабря 2023
Ответ дляJave
Краще закривати на правду очІ? голову в пісок? Не розумію чому так що русня за період війни та санкцій стала багатішою а ми, кому допомагає весь депократ світ втратили за листопад 40% експорту і зброї нашим хлопцям не вистачає
Бо наша дипломатія провалилась. Кулеба здувся. Тут ніде правди діти. Питання 40% експорту - це блокування Польщі. Посли повинні там з тими водіями днювати й ночувати.

Санкції-хуянкції вже свою неспроможність після 2014 року довели. Марно було й вірити, що тут вони щось там зроблять. Он пишуть, що кацапські мільярдери не втратили своїх статків.

I я думаю не через те, що прям талант дуже в них нереальний по криза-менеджменту. Просто західна братія, створюючи розпорядження, передбачила для них лазєйки відповідні. Точно так само, як електроніка західна в шахедаї кацапських - як вона потрапляє? Чому виробники не контролюють? Чому вторинні санкції не накладають на Казахстан, Грузію, Турцію, які допомагають параші оте все обходити?

Все йде від заходу. Санкції не працюють, бо так вони їх наклали.
Алекс-1022• 04 декабря 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Им не надо ничего замещать
У них все доступно
lilu1990• 04 декабря 2023
Ответ дляNat-li
Ок, не будем вас недооценивать.
Це я взагалі то про кацапів.

Ну якщо ви на свій рахунок все приписуєте...
Olga Zelenyak• 04 декабря 2023
А вообще интересно, что когда Зеленский просит оружие, он клянчит позорник, а когда путин, он молодец, потому что договорился)
Как в КВН: Сережа молодец! Сережа мой сынок!
Star39• 04 декабря 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
а можно ссылку на видео, где путин просит оружие?
lilu1990• 04 декабря 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Та у нашому випадку взагалі дивно щось клянчити. Захід повинен безперервно сюди завозити все що проситься. І більше того. Уроки другої світової їх нічому не вчать.