Стриптизерка• 05 декабря 2023
Чим ви лікуєте дітей?
2.7р температура 38.9
Напевно заразилась від мене(простуда)
Дала сироп від температури
Знаю що потрібно багато води, що ще?
Напевно заразилась від мене(простуда)
Дала сироп від температури
Знаю що потрібно багато води, що ще?
Я такая наивная• 05 декабря 2023
Ничего. Только по рекомендации врача.
Ещё нос промываю солевым раствором и капаю сосудосуживающее.
Полтавська галушка• 05 декабря 2023
Смотря какие симптомы! Если горло,брызгаю спреем. Если сопли то промываем нос фурацилином и тд.
Единорог_помог• 05 декабря 2023
Простуда - це побігати голяка чи попити холодне. А у вас вірус.Лікуйте горло перш за все, воно жене температуру часто. Септефрил як варіант, бо дітям його призначають ледь не з народження.
сладкий_ноябрь• 05 декабря 2023
Компот. Все
Температуру збиваю, яка вище 39,5.
До 39,5, якщо дитина себе норм почуває, нічого не збиваю
Температуру збиваю, яка вище 39,5.
Начальник Анонимов• 05 декабря 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Компот. Все
Температуру збиваю, яка вище 39,5.
Всегда было правило, что до 38,5 не сбивать. Теперь это правило изменилось?
сладкий_ноябрь• 05 декабря 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Я орієнтуюсь на своїх дітей.
Краще один раз не збити високу, так швидше зʼявляться антитіла, ніж постійно збивати 38.5.
Аноним_Русалка• 05 декабря 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Компот. Все
Температуру збиваю, яка вище 39,5.
Я думала я одна така мама, яка знущається і тримає в дітей температуру 39.
Бо подруги 37, 5 вже збивають. За їхніми словами, щоб дитина ’відпочила’, а як температура 3 дні, то антибіотик. На 5 день в садку чи школі.
Але по справедливості у них діти хворіють пару раз в рік навіть при такому дивному підході. А я стараюсь по книжці, і без заліковування, а мої хворіли завжди по 2 рази в місяць.
Не розумію логіки
Аноним_Русалка• 05 декабря 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Є примітка, якщо дитина себе почуває добре. Температура вважається дуже корисною в боротьбі з вірусами. Запускається мощна система боротьби організму, природній інтерферон, який не пускає вірус в кожну клітинку. Організм він же не ворог собі. Мудрість творця неосяжна.
А мивиходить своїми ж діями заважаємо організму, зупиняємо машину захисиу. А потім починаються ускладнення. І ібупрофен не вітамінка, це відчутний удар печінці. Краще по можливості відтермінувати прийом таких ліків.
Користь температури є, тому бажано як можна довше дати організму потримати її, але рри нормальному стані. Старший син не може переносить температуру вище 39. Він спить і починають боліти ноги, звичайно я збиваю. А молодшийз 39 скаче і не помічає, то йому тільки на сон збиваю.
А ще є дослідження, що температура тіла вище 42 навіть ракові клітини вбиває. Уявіть силу цього механізму. Просто організм не витримує такої температури, або ж просто не ризикне ніхто
Пиу!Пиу!• 05 декабря 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Не розумію логіки
Не одна, таких хватает. Но каждый смотрит по своему ребенку. Я сбиваю 37.7, не жду 38. У сына 38 может очень быстро перейти в 39 и потом долго снижаться + склонность к судорогам.
дамаБезСобачки• 05 декабря 2023
Сбиваю температуру, только если вижу что ему уже плохо, а пока бодрый и не капризный - то не сбиваю. Проветривание, питье, в нос и горло спреи/соляные расстворы/ингаляция - по ситуации
Басноплетка• 05 декабря 2023
Нурофен, капли в нос не помню названия, что то с морской водой. Уже честно забыла, как лечить таких мелких детей
Девушка с коготками• 05 декабря 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Компот. Все
Температуру збиваю, яка вище 39,5.
с чего вы решили , что нужно сбивать после 38 5? Нам врач говорила 38.5 уже нужно збивать , а совсем маленьким и после 38
сладкий_ноябрь• 05 декабря 2023
Ответ дляДевушка с коготками
Ще раз, я орієнтуюсь на своїх дітей.
Ви на своїх
Девушка с коготками• 05 декабря 2023
Ответ дляАноним_Русалка
при температуре 42 , кровь уже сворачивает, так что такая температура убивает не только рак , но и человека , так , что сомнительное лечение.
Девушка с коготками• 05 декабря 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Ще раз, я орієнтуюсь на своїх дітей.
Ви на своїх
я ориентируюсь на врача , который учился на это и знает лучше мамочек как правильно лечить
Пффф 100%• 05 декабря 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Нема ніякого правила про 38,5
Все залежить від самопочуття людини
Пффф 100%• 05 декабря 2023
Ответ дляДевушка с коготками
А нам лікар каже, що треба дивитись на стан дитини та її самопочуття. І якщо з 38.5 дитина скаче бадьоро, то не треба.
То він мабуть не вчився, наш лікар. Так по вашому?
На паровозе• 05 декабря 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Не розумію логіки
їх організм боїться що мамка знов напічкає антибіотиками, тому не хворіють))
сладкий_ноябрь• 05 декабря 2023
Ответ дляДевушка с коготками
Ну от бачите, в нас різні орієнтири :)
Девушка с коготками• 05 декабря 2023
Ответ дляПффф 100%
вы написали , что смотрите по самочуствию , я и подумала , что вы сами так решили. Правильно ваш врач говорит , надо смотреть по самочуствию ребёнка, но я так поняла , что 38.5 это стандарт , что большинство деток чувствуют себя хуже после такой температуры , например мой сын , а он у меня мальчик активный при температуре 38. 5 становится ещё более активным и капризничает , а при 39 уже лежит и ему плохо. Поэтому меня удивило , что вы не збиваете до 39.5
Пффф 100%• 05 декабря 2023
Ответ дляДевушка с коготками
нема ніяких ’стандартів’ , людина не предмет побутової техніки, що працює за інструкцією.
де ви побачили, що я не збиваю до 39,5? я теж хочу побачити, де я таке написала
Девушка с коготками• 05 декабря 2023
Ответ дляПффф 100%
я писала девушке, вы включилась, вы ответили на моё сообщение ей , вот я и перепутала вас с ней. Не стандарты , я не правильно выразилась , а протоколы лечения.