АдеКВАтная• 05 декабря 2023
Тяжкий емоційний стан у дитини. До якого лікаря йти?
Донька 14 р вже декілька раз прокидається зранку і не може йти до школи,бо плаче і не може справитися з емоціями.Каже ,що їй морально важко,все гнітить. У мене схожий стан був на першому курсі, але мене з дому відправили в гуртожиток в інше місто ,на навчання. Вона ж каже,що це без причини.Другий тиждень даю магній,але це повторюється.З якого лікаря почати?Невролог?
Пес Патрон• 05 декабря 2023
Моему магний делал хуже, причем я сама его пью - мне ок, а ребенку не подходил. Послушаю. Моему тоже что-то нелегко, ему 11
Кидаю курити• 05 декабря 2023
Подозреваю, в школе проблемы.
Сходите к классной, к учителям на беседу.
Пукимончиг• 05 декабря 2023
Есть какая-то причина, просто не хочет поделиться. Психолог детский. Про общагу у меня была такая же история как у вас) рыдала неделю, потом привыкла, но ненавидела ее лютой ненавистью до конца учебы
АдеКВАтная
• 05 декабря 2023
Ответ дляКидаю курити
Подозреваю, в школе проблемы.
Це ,мабуть ,останнє,що варто зробити.Всім зараз в школі пофіг на тих дітей. З класною керівничкою постійно на звязку,але ім лише,щоб дисципліна,про внутрішній світ дітей ніхто там не думає.
Бабулька• 05 декабря 2023
У моей дочери тоже так было. Перевели в другой класс, не помогло. Психолог, психотерапевт, назначили нообут, жизнь наладилась постепенно
Банка з медом• 05 декабря 2023
Ви ж розумієте, що є причина.
Може інші діти ображають чи знущаються, може конфлікт з вчителем, чи невзаємне кохання, поговорвть з нею.
З вчителем також, він бачить що школі відбувається.
Мама девчонок• 05 декабря 2023
Мамо, ведіть до психіатра. Краще не пропустити депресію, ніж потім вигрібати серйозні наслідки.
Значит надо• 05 декабря 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Змініть школу, це не нормальна ситуація , зараз, навпаки, велику увагу приділяють комфорту дітей
Баба на горошині• 05 декабря 2023
сходіть до психіатра
істерика з ранку - то в же кричуща проблема
може доньку на пів-року на домашню освіту перевести - поки стабілізується її стан
а потім вже вирішувати: переводити до іншого класу, або взагалі до іншої школи
Баба на горошині• 05 декабря 2023
Ответ дляКидаю курити
Подозреваю, в школе проблемы.
так вони вам і розповіли. У них завжди все добре, а класи дружні-предружні
Треба не до вчителів їти, а з батьками одноклассників спілкуватися: що діти розказують про школу, вчителів та співвідносини з одноклассниками
Яичница с беконом• 05 декабря 2023
Ответ дляВот Она Я
Посмотреть видео
Многие вам завидуют, потому как вы не имеете понятия, что такое депрессия и думаете, что такими видео можно хоть что-то изменить .
Вот Она Я• 05 декабря 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Для начала можно и видео посмотреть. У меня лично характер такой. Меня в школе обижали, обзывали , а иногда и издевались, я не воспринимала, отпускала. Но не все , некоторые обижали. Были и друзья, которые по сей день. Пока депресия меня не берет это из за характера, я не беру все близко к сердцу. Я как Полианна, во всем вижу хорошее, всему нахожу обьяснение, почему так некоторые себя ведут, обижают других.
Оля_с_киркою• 05 декабря 2023
Ответ дляКидаю курити
Подозреваю, в школе проблемы.
Я уверена, она не говорит просто
Летюча помилка• 05 декабря 2023
Возможно есть дефицит витаминов?
проверьте щитовидку, ферритин и витамин д.
Чудовий каламбур• 05 декабря 2023
Перше - бігом до психіатра. Обстеження і діагноз.
Коли зламана нога, не починають міняти взуття на менш слизьке чи посипати лід сіллю. Спершу накладають гіпс і дають костилі.
Потім вже аналізують - а може підошва слизька, а може хтось підставив підніжку, а може двірник не зачистив кригу ітд. І що можна поміняти.
Але спершу - гіпс і костилі.