На привозе• 05 декабря 2023

Чи народжувати, коли не має власного житла?

Тут всі радять, спочатку обзавистися житлом, а потім сім´єю. Але не у всіх же є можливість обзавестися житлом. З зарплатнею в 20 тисяч на орендному житлі довго збирати потрібно і то не факт.
Є приклади двох знайомих, які таки добилися і придбали житло до 45 і 51 року. Але не не народили дітей, і чоловіки від них пішли. Всиновлювати не хочуть, але дуже жалкують, що не народили.
І часто можна почути, куди народжувати без житла? А якщо його й не вийде купити, то як? Одразу відхилити думку щодо дітей і просто жити як живеться? Чи все ж таки народжувати?
Моторошні троянди• 05 декабря 2023
Ответ дляSpicy -02f0
Достаточно дать образование нормального ВУЗа по актуальной специальности.
Акститесь, скоро некому будет учиться в наших ВУЗах. Если сами этого не понимаете, то зачем нести эту ересь в массы?
Татьяна_М5• 05 декабря 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Особенно девочке. Она 💯 не будет жить со свекрухой, и если что, ей есть куда уйти.
Я тоже девочка. Никогда не жила со свекровью или со своими родителями находясь в браке, и это при том, что когда поженились, ни у меня, ни у мужа своего жилья не было. Фантастика. А самое удивительное, что это не сделали меня несчастной) о как бывает
Spicy -02f0• 05 декабря 2023
Ответ дляIQ 80
житло сьогодні є, а завтра нема
а здатність народжувати не вічна
Так рождения это меньшая из проблем
Spicy -02f0• 05 декабря 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Как это? Моим интересны
Так они же не были
Татьяна_М5• 05 декабря 2023
Ответ дляSpicy -02f0
Так они же не были
В ютубе видели
Spicy -02f0• 05 декабря 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Какую ересь?
Дать ребенку возможность себя нормально обеспечить - это ересь? Ок. У нас с вами разные стандарты
Звожу з розуму• 05 декабря 2023
Ответ дляIQ 80
житло сьогодні є, а завтра нема
а здатність народжувати не вічна
Щось більше бачиш ситуацій житла сьогодні нема і завтра нема і через 20 років нема. Живи з батьками або чекай коли може спадок буде.
Клин_Кляйн• 05 декабря 2023
Ми першу дитину з чоловіком народили, не маючи власного житла. Майже у всіх друзів така ж ситуація. Ми арендували дитло десять років після весілля. І нічого якось вижили) я вважаю, що дітей треба народжувати, коли ти молодий, незалежно від статків.
Галя-краля• 05 декабря 2023
Ответ дляНа привозе
Я знімаю житло. Старшому вже 25, знімає оремо. У молодшої дуже насичене позашкільне життя. Так 500 баксів можна б було відкласти, але вони вкладаються в дитину.
Питання не щодо себе писала, а просто думка цікава
А як на пенсії? Теж будете знімати житло?
Говорю відверто• 05 декабря 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Тобто народила і виростила вона собі депозит на старість чи що ?
вкладала гроші не в квадратні метри, а в розвиток дитини.
просто вкладала. без планів на омерику.
Звожу з розуму• 05 декабря 2023
Ответ дляГоворю відверто
просто вкладала. без планів на омерику.
Тоді сенс приводити це як приклад успіху? Дитина може ’не вистрілити’ і бути звичайною з зп що на власних дітей не вистачить, дитина може розірвати стосунки з батьками, дитина окрема людина і може не вважати за потрібне брати мати в ’омерику’.
Грабля• 05 декабря 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Беру средний сегмент Интертоп, Скетчерс, Рикер. Одежда фабричная Турция, Китай.
Спасибо, что хоть не средний сегмент symbol
Рикер, кстати, мы по скидке за 2300 купили зимние мужские
Говорю відверто• 05 декабря 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
це приклад того, яке життя - різне. багатогранне. нешаблонне.
Агент Пинкертона• 05 декабря 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Можно рожать, если есть перспективы развития бизнеса
Одни бизнесмены вокруг, куда не плюнь
Звожу з розуму• 05 декабря 2023
Ответ дляГоворю відверто
Багатогранне так...але вибачте якщо комусь саме пощастило скористатись плодами праці власної дитини це не те на що можна справді розраховувати
Говорю відверто• 05 декабря 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
а на що я мала розраховувати, як кілька років вкладалась у власне житло? мала гарну квартиру, інтер’єр, зроблений з любов’ю. скільки туди вкладено коштів. а в один момент туди прилетіла бомба. і все.
і не пощастило мені далі користитась плодами своєї праці.
Звожу з розуму• 05 декабря 2023
Ответ дляГоворю відверто
на свою квартиру хоч є сенс розраховувати бо вона ваша власна зароблена. Так, вийшло як вийшло. І вам можна тільки поспівчувати, бо ми не знаємо всієї долі і можемо просто робити якнайкраще. Інша справа коли чужі приклади (ваше нещастя) хтось буде використовувати просто як привід нічого не робити і чекати у моря погоди.
Говорю відверто• 05 декабря 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
ну от я робила якнайкраще.
а доля розпорядилась як розпорядилась
і хто як використовує чужі приклади - то особиста справа кожного. дорослі ж люди, дієздатні.
Конфиденциальность• 05 декабря 2023
Діти не є обов´язковим атрибутом дорослого життя. А от відповідальність - так.
автор На привозе • 05 декабря 2023
Ответ дляГаля-краля
Свекруха знімає. Ій 76. Ми допомагаємо.
Галя-краля• 05 декабря 2023
Ответ дляНа привозе
Свекруха знімає. Ій 76. Ми допомагаємо.
Тобто 3 покоління людей у Вашій сім´ї без житла? Мама чоловіка, Ви і діти? Так справді дуже важко назбирати на власну квартиру/будинок. Завжди комусь треба буде платити власну оренду і допомагати старшому, хто знімає. Якщо з/п середня- це складно.
Галя-краля• 05 декабря 2023
Ответ дляНа привозе
Свекруха знімає. Ій 76. Ми допомагаємо.
Наскільки охоче погоджуються людям старшого віку здавати житло? Я не докоряю Вам, сама маю трохи подібний досвід. Придивляюсь на майбутнє, так би мовити.
ФФФФристайла• 05 декабря 2023
Зараз близько 10 млн українців лишилися без свого житла, майна та речей, більшість з них має дітей. Маєте бажання- народжуйте, не маєте- не народжуйте. Бо життя занадто коротке, одне і непередбачуване.
автор На привозе • 05 декабря 2023
Ответ дляГаля-краля
Ну як вийшло. У кожного по різному виходить.
автор На привозе • 05 декабря 2023
Ответ дляГаля-краля
Знаходила квартиру я. Договір підписувала теж я. Але ходили разом їз свекрухою дивилися.
Админко• 05 декабря 2023
Я народжувала обох дітей, живучи в орендованій квартирі. З цими двома підходами війни в 14-му та 22-му я б лише сиділа і боялася майбутнього. Добре, що наважилася. Ще і без помічників поряд, тобто бабусь-дідусів (мої в окупації). Взагалі подружки-сусідки дехто був шокований. Але, дяка Богу, зараз є свій куточок. Треба наважуватися, бо жалкувати про втрачене - то ще те ’задоволення’ до кінця життя.
Телепузик• 05 декабря 2023
я вышла замуж и тут же родила в 25 лет. Сейчас мне на 10 лет больше - и я сама себе завидую, как я так решилась. Жилья не было, мы с мужем переехали к момей маме, жили с ней 4 года. Я думала я кончусь за эти 4 года. Наверное, это и стало стимулом поскорее свалить в свое жилье)) Рисковали очень, купили квартиру в еще даже не строящемся доме, муж занимал деньги на работе, 2 года работал считай без зарплаты, всю отдавал за оплату долга. Я тоже рано вышла работать, сыну было чуть больше года. Но как бы нервы мои не страдали от жизни с мамой, она нам очень помогала в уходе за ребенком и в быту. Денег на квартиру она нам не давала, но наверное только ее и надо благодарить, что мы купили свое жилье)))
Плету интриги• 05 декабря 2023
Ответ дляГоворю відверто
вчителям, медикам, продавцям, перукарям - не можна народжувати?
З такими хабарями як у медиків, там і зп не потрібно
Люблю_смаколики• 05 декабря 2023
Народжувала доньку, коли не мали свого житла. Можливість купити була, але якось не дуже переймалися цим. Потім дохід впав, змогли купити своє житло, коли доньці було 8 років. Це мої найкращі роки в чужому житлі
Укр_жіночка• 05 декабря 2023
Звісно, народжувати. Бо на старості не буде ні житла, ні дітей