На привозе• 05 декабря 2023
Чи народжувати, коли не має власного житла?
Тут всі радять, спочатку обзавистися житлом, а потім сім´єю. Але не у всіх же є можливість обзавестися житлом. З зарплатнею в 20 тисяч на орендному житлі довго збирати потрібно і то не факт.
Є приклади двох знайомих, які таки добилися і придбали житло до 45 і 51 року. Але не не народили дітей, і чоловіки від них пішли. Всиновлювати не хочуть, але дуже жалкують, що не народили.
І часто можна почути, куди народжувати без житла? А якщо його й не вийде купити, то як? Одразу відхилити думку щодо дітей і просто жити як живеться? Чи все ж таки народжувати?
КараПузовна• 05 декабря 2023
Із власного досвіду.
Одружилися, пішли жити на зйом, це було 20 років тому. Пожили 5 років і зрозуміли, що житло поки що купити не можемо. Мені було 25, час народжувати першу дитину 🤷🏼♀️ Народили у зйомному житлі. Ніхто не вмер, уявіть!)))))
Надалі винаймали недороге житло і відкладали на своє. 10 років як живемо в своєму, народили 2 роки тому другу дитину.
Коротше, життя іде. Живіть! 🤗
ЧупакабраЗеБест• 05 декабря 2023
Ответ дляdulenok
мне кажется , уже б вымерли, если б все ждали своего жилья
это так.
ЧупакабраЗеБест• 05 декабря 2023
Ответ дляНаизнанку
До лет 12 .. а потом метры , деньги , шмотки , образование.. любовь навряд ли)))
это тоже правда
Качка в тапцях• 05 декабря 2023
Ответ дляКараПузовна
А що, усі нині заробляють по 100,000? Смішно читати, чесслово
По різному заробляють, тому не всі плануюють дитину на оренді з маленькою зарплатою
Смайликівна• 05 декабря 2023
Ответ дляНа привозе
Є. В маленькому провінційному містечку. Де вартість будинку на 60 кв.м. 1,5-2 тис дол. Всі виїжджають, бо роботи не має.
Мы родили когда уже бвла квартира. Плюс когда-то нам бы светило наследство. Но! Все в оккупации и частично разрушено. Теперь купить квартиру и не светит. Ребёнка же не засунуть обратно
Пи Пи Пилюля• 05 декабря 2023
Я родила двоих без жилья, третьего уже в своем доме, сейчас мы все без жилья и оно уже не предвидется, так что такое...хочется-рожайте, жилье не гарантия ничего в нынешних реалиях.
КараПузовна• 05 декабря 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Я вам так скажу, з висоти власних років і досвіду: ми би вже вимерли, напевно, якби спочатку квартири, а потім діти)
Качка в тапцях• 05 декабря 2023
Ответ дляКараПузовна
Я ніде не писала , що потрібна квартира, але потрібні значно дальші доходи, щоб дозволити собі дитину
Шотуткоїться?• 06 декабря 2023
Ответ дляГоворю відверто
вчителям, медикам, продавцям, перукарям - не можна народжувати?
Если у нх есть своё жильё - можно.
Шотуткоїться?• 06 декабря 2023
Ответ дляНа привозе
А мої знайомі, з квартирами і без дітей, дуже жалкують.
А сколько людей, живущих на съеме и там же рожающих детей, жалеют, что рожали не имея своего жилья. Хоть кто - то из родителей должен своё жильё иметь.
Шотуткоїться?• 06 декабря 2023
Я бы не стала рожать детей, если своего жилья нет ни у меня, ни у мужа.
На привозе
• 06 декабря 2023
Ответ дляНай хоч раз
Автор, скільки вам років?
Мені 47. Діти вже є. В орендному житлі і виросли.