05 декабря 2023

Дитина від одруженого

У Ніки Набокової багато написано про коханок які народжують від одружених.
Ну, щоб він покинув сім´ю.
Як це працює?
Результат:
вже голосів: 21
10 (47.62%) Свій варіант
5 (23.81%) Якщо дружина безплідна
4 (19.05%) Якщо це гарячі почуття
2 (9.52%) Якщо коханка нічого не вимагає
0 (0%) Якщо багатодітний інвалід
SecondLeg-f4c4 05 декабря 2023
Я ще розумію народити від заможного чоловіка, щоб він забезпечував коханку та дитину , але народити аби він покинув родину 🤔
Таке буває ?
Bejza 05 декабря 2023
А якщо не подіє, то дитину здати у дитбудинок?
автор 40ка 05 декабря 2023
Ответ дляSecondLeg-f4c4
Я ще розумію народити від заможного чоловіка, щоб він забезпечував коханку та дитину , але народити аби він покинув родину 🤔
Таке буває ?
Буває
Romina83 05 декабря 2023
Никак это не работает. Так же как родить неженатому с целью женить его на себе, изменить его отношение к себе и прочие бредни.
Lynx_1992 05 декабря 2023
А знаю випадок, коли це спрацювало. Його бачила два рази, тож можу лише здогадуватися, що в нього на думці, але можу написати, як здогадуюся з її слів.
З дружиною жили більше через звичку, тепла якогось між ними не було, але й явних причин для розлучення також, кожен жив своїм життям і своїми інтересами. Просто появи коханки для розлучення не вистачило, нащо руйнувати усталене спокійне життя, секс і зустрічі можливі і так, та й діти хоч і дорослі, але точно засудять. А ось її вагітність стала поштовхом, після цього він таки пішов до моєї знайомої.
автор 40ка 05 декабря 2023
Ответ дляLynx_1992
А знаю випадок, коли це спрацювало. Його бачила два рази, тож можу лише здогадуватися, що в нього на думці, але можу написати, як здогадуюся з її слів.
З дружиною жили більше через звичку, тепла якогось між ними не було, але й явних причин для розлучення також, кожен жив своїм життям і своїми інтересами. Просто появи коханки для розлучення не вистачило, нащо руйнувати усталене спокійне життя, секс і зустрічі можливі і так, та й діти хоч і дорослі, але точно засудять. А ось її вагітність стала поштовхом, після цього він таки пішов до моєї знайомої.
Тобто передумови були?
Він одразу чи через деякий час пішов?
Офіційно?
Lynx_1992 05 декабря 2023
Офіційно, одружився з нею. Там ще й цікаве продовження є, він помер і його діти судилися з нею за майно, але вона з дитиною по закону такі ж спадкоємці, як і дорослі діти.
Передумовами що називаєте, неідеальні стосунки з першою дружиною? Так це не рідкість через 20+ років шлюбу.
автор 40ка 05 декабря 2023
Ответ дляLynx_1992
Офіційно, одружився з нею. Там ще й цікаве продовження є, він помер і його діти судилися з нею за майно, але вона з дитиною по закону такі ж спадкоємці, як і дорослі діти.
Передумовами що називаєте, неідеальні стосунки з першою дружиною? Так це не рідкість через 20+ років шлюбу.
Сумно, що він помер.
Нова дитина, певно, ще маленька була?
А старші були тільки раді, як не наш тато тепер, то нічий?
Lynx_1992 05 декабря 2023
Ответ для40ка
Сумно, що він помер.
Нова дитина, певно, ще маленька була?
А старші були тільки раді, як не наш тато тепер, то нічий?
Сумно. Вона сирота, батьки загинули коли зовсім малою була. Може, тому й потягнулася до настільки старшого чоловіка, і ось знову втрата, та й її дитина напівсиротою лишилася.
Дитині до 3 років було.
Про його старших дітей не знаю, зраділи чи ні, вони на момент розлучення вже окремо жили, думаю, там більше про солідарність з матір´ю, ніж про образу, що їх покинув, але не думаю, що прямо раділи смерті рідного батька.
автор 40ка 05 декабря 2023
Ответ дляLynx_1992
Сумно. Вона сирота, батьки загинули коли зовсім малою була. Може, тому й потягнулася до настільки старшого чоловіка, і ось знову втрата, та й її дитина напівсиротою лишилася.
Дитині до 3 років було.
Про його старших дітей не знаю, зраділи чи ні, вони на момент розлучення вже окремо жили, думаю, там більше про солідарність з матір´ю, ніж про образу, що їх покинув, але не думаю, що прямо раділи смерті рідного батька.
Ого, бідна жінка і бідна дитина.
Уявляю, скільки проклять від дружини і дітей, ніби вона їх батька під пістолетом
Сподіваюся, зараз у них хоч щось краще, може, знову заміж вийшла?