Мені дивні жінки, які зараз, коли війна, кричать в усі боки , що в нас паганий президент. Ви думаєте головою?
Що ви хочете?
Хочете щоб він пішов? А хто замість нього?
Ви хочете ще й зсередини країну руйнувати???
Поясніть свою позицію. Це неможливо все читати😡😡😡
Що ви хочете?
alenka3108• 06 декабря 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
З радістю б і сама долучилась до доброї справи.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Любов і овації у нього була до того.
Зараз він просто вперто хоче змінити розклад сил, і йому вдається: якщо в 2021 у світу не було жодних сумнівів, що пйло виграє, то за рік все змінилось.
ЙОМУ вдається? Це особисто він сидить в окопі під Авдіївкою/Бахмутом і т.д.? Може ЗСУ вдається? Хоча про шо я, ніяке ЗСУ не повинно відбирати славу в найвеличнішого.
Ответ дляmalvaa
Я хочу пряме народовладдя (як, наприклад, у Швейцарії). А ще хочу, щоб людина, приймаючи рішення, думала своєю головою, спираючись при цьому на факти, а не на пропаганду.
пряме народовладдя для нас зарано.Почитавши лише порадницю ,то при прямому народовладді можна тікати навіть не оглядаючись на загублені лапті
Mrs.Ochmonek• 06 декабря 2023
Ответ дляSnake_dreams
Удалено администрацией...
А за останні 6 місяців скільки?
А за рік?
А за півтора?
Який % території?
Не в територіях ми міряємо наші успіхи перш за все, а в кількості знищеного ресурсу московії - хребет сатані надламується поступово.
А за рік?
А за півтора?
Який % території?
Ответ дляМарика-bf42
Порошенко все своє життя дружив із ...усіма, керуючись власною вигодою і нічим більше. Саме тому його політичний шлях такий різнобарвний, і при всіх урядах він завжди знаходив собі тепле місце. Згадайте як непогано було медведчуку і його бізнесам після 2014 року. Жив, як кажуть, не тужив.
Ви впустили невеличкий, але важливий нюанс: медведчуку було непогано аж до 2022 року. А деяким махровим колишнім ригам й агентам впливу рашки досі тепло на різних рівнях влади під час повномасштабної …
Mrs.Ochmonek• 06 декабря 2023
Ответ дляeltiempo
Нет, подождите, вы же пишете, что ’никто не хотел вас убивать’ (кстати, почему ’вас’, а не ’нас’, вы же пост написали на украинском языке?). Не хотели, то почему же убивали? Ваши российские солдаты стреляли по гражданским как минимум с 25 февраля (обстрел Гостомельской трассы, заснят на несколько камер видеонаблюдения на соседних домах), в меня лично и моего ребенка стреляли ваши солдаты, когда мы пешком бежали из Ирпеня.
А теперь боты за вонючие русские рубли рассказывают мне, что, оказывается, убивать не хотели, а стреляли по-доброму, мирно.
’Мирне’ сафарі по людях ((
Ответ дляeltiempo
Вооот
Они выкинули сразу север и ужасы там с первых дней, и носятся ’ надо было как крым ’
А то что эти творили в северных областях и почему пришлось отпор давать, мужики в очереди за оружием стояли. Это ж история
Март
Жертвы ..😢жертвы.
Март
Жертвы ..😢жертвы.
svetlapanna• 06 декабря 2023
Ответ дляIn limbo
Ви хоч трохи фільтруйте, кому відповідаєте. Існує чудова опція подивитись всі відповіді користувача.
Так,не побачила...емоції
Ответ дляkisunya11
Вчора Касьянов написав:На вершині айсберга розмови про демобілізацію, атаки на Залужного, знущання над Порошенко, анонсування ’швидкого відкриття’ Бориспільського аеропорту.
Внизу - розгубленість від провалів у військовій і міжнародній політиці, істерика від падіння рейтингів, порожня скарбниця, великі втрати, брак зброї, техніки, людей, тонкий струмочок західної допомоги і нарощування м´язів у нашого ворога.
Треба терміново ухвалювати важливі і важкі рішення.
Вочевидь, - і це багато разів уже проговорено представниками влади, - що мобілізація країни, суспільства, створення уряду національної єдності/порятунку, мобілізація партнерів, створення дієвої антипутінської коаліції, переведення економіки на воєнні рейки, залучення до оборонних проєктів тих, хто вже довів, що вміє це робити, припинення втручання політиків/адміністраторів офісу у воєнні питання - це не наш шлях.
Цього вони не вміють.
Що залишається? - Договірняк, демобілізація, вибори (і тому - усунення політичних конкурентів), і, нарешті, - полетіти з Борисполя прямим рейсом на Сейшели, до бісової матері з цієї богом проклятої країни...
Це вони вміють.
Цього вони не вміють.
Це вони вміють.
...боюся ,скоріше всього з усього списку -в найближчому майбутньому-нам маячить тільки мобілізація всього що тільки рухається. Це саме простіше.(ми ж офіс простих рішень?? народ це любить..)
А ще це чудовий повод закрити усім незадоволеним роти. Проблема вижити--- відвине всі думки за те,що у нас тут робиться.
Причому спочатку не будуть думати на гражданці,бігаючи короткими перебіжками від повісток,,а потім в окопах взимку,..
Ну а потім-може вже і не буде кому думати.,то бабка надвоє сказала...
BusinkaKiev• 06 декабря 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Я не вижу особой разницы между тем, что несет Безуглая и те кто 21 месяц орут про Чонгар, а потом с искренним удивлением узнают, что военных тягают по допросам. О боже какая неожиданность, вроде бы было ясно и понятно, кто раз минировал Чонгар и тут вот же неожиданность выяснилось, что следствие допрашивает военных.
Было бы смешно, если бы плакать не хотелось.
А кто сказал , что Чонгар был разминирован ?
Mrs.Ochmonek• 06 декабря 2023
Ответ длязавитушка
Він не сидить в окопі, а доносить правильні посили до заходу. Тобто як Президент на зовнішньому фронті він робить те, що треба.
Слава ЗСУ нікуди при цьому не зникає. Але як за успіхи, так і за невдачі відповідальний верховний головнокомандувач.
А не за невдачі - тільки верховний, а за успіхи - тільки головком. Так не буває
alenka3108• 06 декабря 2023
Ответ дляNat-li
Ахахах 🤣🤣🤣🤣
А потом доказывают, что тут ботов нет.
Мураев то ваш хоть из мацквабада вернулся уже, чтоб презом стать?
А потом доказывают, что тут ботов нет.
Там діором замість мозку побризкано.
svetlapanna• 06 декабря 2023
Ответ дляMissdior_22
Удалено администрацией...
Руський агент мураєа,ви серйозно???
BusinkaKiev• 06 декабря 2023
Ответ дляKito
А що xорошего? Він знав що буде війна, краіну ніяк не готував до цього.... Дипломатично ніяк не вирішує.. люди для цієі влади ресурс, м´ясо.. а не цінність
Дипломатично -це як ? Переговори з рашкою ? Так у нас більшість хоче кордони 91
Mrs.Ochmonek• 06 декабря 2023
Ответ дляTakamaka
Нюансище в тому, що риг і агентів впливу рашки не повинно було бути після 2014 вже. А вони не просто ’були ’, а і заробляли мільйони, відкрито створювали нові канали для пропаганди, і СБУ ними не цікавилась, бо і сама була частово на службі у них.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Це тому Єрмак в США поїхав, доносити посили від імені Зе? Чи шо відбувається? А сам навіть участі у брифінгу не взяв.
Ответ дляTakamaka
Я не здивуюсь що ’за життя’ ще має мандати, зі всіма льготами
Mrs.Ochmonek• 06 декабря 2023
Ответ дляNat-li
Цього тендеру крім сайтів страна.юа і газєта.ру більше ніде немає.
Стар працює в своєму репертуарі 🤷♂️
А я повірила ))
Marina444448• 06 декабря 2023
Я лично не считаю что Зеленский плохой президент, но у нас слишком завышены ожидания от одного человека. Все хотят демократию, а ответственность готовы всю повесить на одного, а ведь с ответственностью и власть вся идёт в одни руки. Вообще главная вина его аппарата в том что слишком завысили ожидания от государства в глазах ее жителей, по-моему стоит более реалистично было с самого начала войны давать людям информацию, всегда лучше готовиться к худшему.
Ответ дляTeonaa
Чого це ми «щось хочемо»? Нехай накаже за Чонгар. А як не вважає за потрібне, нехай де хоче шукає людей на контрнаступ. Бо якщо він «подарував», то чому наші люди раптом мають по мінах «відбивати» назад. Для чого. Що за маячня? І най собі президентствує, жодних проблем.
Або нехай зброю шукає де хоче, як наше в-цтво знищив. Та й будь ласка, хай обіймає посаду хоч до ішачої паскм. Ми зрвсім не проти
ну 1.-людей уже найшли.(там списки виборців мабуть уже воєнкомат вивчив...),скоро повістки підуть дощем.
2.зброя.- потрібно шукати і просити - вчора он уже ’попросив’,відмінивши виступ перед сенатом.
Ну і правильно, йому видніше , не даром йому 73% дали булаву в руки.. вони ж розуміли,що він буде розпоряджаться їх особистим життям? так що все правильно.
Ирина-bbd0• 06 декабря 2023
Ответ дляIn limbo
Есть еще одна функция мозга.хоть иногда запоминать ники посты пользователей.которые месяцами тут пишут .что Бучи то фейки и ’Украина понад усе!’нацистское!
Но нет.сливаются с ними в экстазе
Что это? Что с мозгом или иногда просто вскрываются так на эмоциях))
Но нет.сливаются с ними в экстазе
Missdior_22• 06 декабря 2023
Ответ дляsvetlapanna
Руський агент мураєа,ви серйозно???
Удалено администрацией...