Мені дивні жінки, які зараз, коли війна, кричать в усі боки , що в нас паганий президент. Ви думаєте головою?
Що ви хочете?
Хочете щоб він пішов? А хто замість нього?
Ви хочете ще й зсередини країну руйнувати???
Поясніть свою позицію. Це неможливо все читати😡😡😡
Що ви хочете?
у меня тот же вопрос, что и был при ковиде. Тупой, наглый, неприкрытый деребан бюжета на дороги. Когда волонтеры покупают, тех же дронов больше чем государство. И сейчас это не просто деньги, а кровь наших ребят, которые умирают. Люди которых призывают в основном все одевают себя сами, и я не про тепловизор, или облегченный броник, я про базовые вещи.
Ответ дляРеверанс
Я теж за Україну.Але чомусь вважають ,що якщо хочеш за Україну значить за Пороха.Якось так
Просто оці ваші протистояння між прихильниками Зеленського і прихильниками Порошенка зводять всю дискусію до дитячого садка ’А ваш Зе б´ється’ - ’А ваш По перший почав’
А ми ж не в дитячому садку. І ситуація вже настільки критична, шо нас вбивають. І позиція в людей повинна бути одна - народна. Шо захищає права та інтереси народу. Що вказує на помилки влади, а влада їх виправляє!
Бо поки діє ’пани б´ються, а в холопів чуби летять’ і це несе нас все далі й далі вниз
Ответ дляекатериналуиза
при мураеве не было бы войны?конечно бы не было,он бы сдал страну и встречал бы этих уебанов с цветами.и был бы назначен любимой женой - гауляртером
Справа проти покійного розвідника Юри Горовця за поданням мураєва до сих пір слухажться в суді.Через 19 днів буде рік ,як Юрко загинув на Брянщині при виконанні завдання.
Все ,що треба знати про нинішнього президента.
Вся легендарна четвірка Горовця за рік так і не нагороджена.
Ніяких нагород.
А вони були легендою нашої розвідки.
А проституток Головне Управління Розвідки нагороджує і Лачена
💔 Святоша, Непийпиво, Тарасій і Аполлон - прощання з загиблими диверсантами ’Братства’
ФСБ заявила про ліквідацію групи українців у Брянській області. У них була цивільна зброя
Ніяких нагород.
А вони були легендою нашої розвідки.
Ответ дляZenkas
факти де?ми дорогу перекривали.вся країна греміла,а порошенко не чув.....мер його дружбан.кидали людей нещасних .нехай повернуть або гроші,або добудують 7 будинків!!!!!житла.мафія .бандюки.
Ой, ну зараз точно не бандюки і не корупціонери) Йдіть прямо на Банкову. Нехай Зеленський повертає Вам гроші. Він же точно не кине ’нещасних людей’, правда ж?
екатериналуиза• 06 декабря 2023
Ответ длякласс123-7dcf
Я не понимаю, что как можно не понимать, что нельзя бесконечно просить деньги и оружие, ну не смогут они вечно давать. Нужно было быстрее соображать, и ещё в прошлом году договариваться про перемирие.
с кем ??????????????
екатериналуиза• 06 декабря 2023
Ответ дляBosikom
половина депутатов в 90х возили в лес закапывать людей, а сейчас сидят штаны протирают и деньги воруют. и после свержения Яныка, их никто не выгнал. отголоски совка дают о себе знать. везде кумовство-братовство
так ,а кто их выбирал ? не мудрый ли нарід ?
svetlapanna• 06 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Ніяких нагород.
А вони були легендою нашої розвідки.
Ніяких нагород.
А вони були легендою нашої розвідки.
Я взагалі не чула,щоб герої були нагороджені.Єдтне,кого нагороджують,то пса Патрона
Ответ дляlisulya
Зеленський грабує,а не захищає свій народ.І навіщось шкодить в ЗСУ.
Чим його генерали образили? Україну не здали?
Ответ дляlyudai
Як сержанта Журавля Зеленський не кинув і обіцяв взяти на контроль.Але слову нашого президента вірити не можна.
екатериналуиза• 06 декабря 2023
Ответ дляZenkas
Автор,зелю ненавидят матрьошки(по хаймарсу им в голову) и секта сивочолого(до нього я нейтральна),у них почти одна методичка и одни и те ж песни.в моем окружении-все за зелю.
ну если у вас и вашего окружения его поведение и дела не вызывают вопросов и критики,одно только спасает от тревоги ,тоски и рефлексий - что вас не так много ,чтобы влиять на рейтинги ,о которых так печется през во время тяжелой и кровопролитной войны.
Ответ дляlisulya
Мабуть для початку таки хотять знати, хто розмінував Чонгар.
Друге питання особисто від мене по Безуглій. З цим шось треба робити якби
По Безуглій,що не зрозуміло!!!
Я думаю вона розказала правду,яка прихована..і нерозказується владою.Адже президент тільки звітує про гарне...Адже ніхто зі сторони президента і Залужного,не подає в суд на неї,ніхто не каже що то брехня.Чим закінчилася історія з гранатою????тоже правда-алкоголіки посадовці,права рука Залужного-гралися.
А розмінуваа Чонгар,той хто був при Зеленському,на посаді головнокомандувачем збройних сил.
Апель-синка• 06 декабря 2023
Ответ дляLena-0282
Ясно, а глобально що хочете? Не дає він вам відповідей. Так що будете робити???
Чтоб не дерибанили с дружками своими военную и гуманитарную помощь по своим карманам. А пацанам на фронт люди скидываются, пока они всё не нажрутся. Это и есть главная претензия.
Ну и про шашлычки, Чонгар и как Азов слили, все прекрасно помнят. И думаю, после всё таки всплывёт вся правда.
Алекс-1022• 06 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Я думаю в кінці всі зелені потікають,залишившипісля себе розрушену економіку.Всі на чолі з цим лідером.
Не надейтесь
Не будет такого
Ответ дляolka802
По Безуглій,що не зрозуміло!!!
Ви в собі?
Нащо Залужному об психічно неповноцінну бруднитися в суді під час війни?
Справ інших нема?
Війну вже виграли?
Справ інших нема?
Війну вже виграли?
Olga Zelenyak• 06 декабря 2023
Ответ дляАлекс-1022
Вы такое зомби:))
Вообще угораю с вас, вы как тебе русские зомби, тупо такая же 😂
Что сидеть не хотите?) че так?
Ответ дляAnadeya
Точна цитата:’ І тривожно бачити, як дехто у Європі, деякі наші друзі у Європі, розігрують солідарність у політичному театрі, роблячи із зерна трилер. Може здатися, що вони грають власну роль, але насправді вони допомагають підготувати сцену для московського актора’. Цитата взята з сайту Президента, виступ на Генеральный Асамблеї ООН
19 вересня 2023 року - якщо захочете перевірити
..тоді таке негодування з-за проблем з Польшею.. (ну як діти малі.)
Olga Zelenyak• 06 декабря 2023
Ответ дляtrickywicky
Нет, они должны годами дуть в убытке, потому что кто то возомнил себя мессией и заигрался в вечную войну за чужой счет
Это бизнес, представляете, а он предполагает конкуренцию. Не нравится, ищи другой источник доходов. Украина ничего не мнила. Есть решения Еврокомиссии соответствующие. И по зерну и по транспортному безвизу. Возомнили себя чем то поляки в данном случае.
Кава з перцем• 06 декабря 2023
Зеленський відмовився лобіювати нам допомогу перед конгресом США, то в чиїх це інтересах?
Алекс-1022• 06 декабря 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Что сидеть не хотите?) че так?
Мне не за что, малышка :)
А вы просто моральный урод раз покрываете таких как Резников и трепещите перед ними :)
А у вас вроде муж мент или что такое? Отсюда это раболепие?
Olga Zelenyak• 06 декабря 2023
Ответ дляАлекс-1022
Мне не за что, малышка :)
Не, я Елена Зеленская. Отсюда и раболепие