Мені дивні жінки, які зараз, коли війна, кричать в усі боки , що в нас паганий президент. Ви думаєте головою?
Що ви хочете?
Хочете щоб він пішов? А хто замість нього?
Ви хочете ще й зсередини країну руйнувати???
Поясніть свою позицію. Це неможливо все читати😡😡😡
Що ви хочете?
екатериналуиза• 06 декабря 2023
Ответ дляebbi
Оце і бісить і відштовхує.Внутрішній протест виникає у любої нормальної людини коли ти бачиш несправедливість,коли когось топлять,а комусь відверта зрада і роздмухування конфліктів з рук сходять
так.згодна.
При порошенку нас кинули на житло ...Тисячі людей .ми просили роками-поможіть нам.але порошенку пофиг.в 14 році и в 15 тому люди внесли усю сумму за квартири у 7 будинках .і котлован.так і стоїть.5 років з нас ржала влада.люди останнє віддали,переселенці.А ПОРОШЕНКУ ПО ЦИМБАЛАМ,бо в мера ирпеня 80 квартир.портал Ирпеня
› item › 2...
21 апр. 2018 г. — 21 квітня у новому мікрорайоні «Благодатний» або, як називають його місцеві, «Неблагодатний» на мітинг проти будівельних афер, в яких замішана ...дівчата сивочолого.чому він забив болт на тісячі сімей?так і лишились люди на орендованих квартирах
› item › 2...
Svetlana-7070• 06 декабря 2023
Ответ дляZenkas
мда..така ніщета.таке виживання,що в тц не проштовхуться.люди гребуть мох і болото.айфони на ура.парковки забиті і не жигулями.люди гарно одягнені.якби не зеля,то смоктали б ми чупа чупс і вже давно.
Ремонти, іномарки, багаті бабушки з внуками на тойотах...
Одного на можу зрозуміти чому ви пишете з різних профілів ?
Ответ дляZenkas
› item › 2...
Извините. Вы покупали у частного застройщика?
така корупція яка була при порошенку це не описуємо.кинули людей і навіть кримінальна справа не була порушена.а при зелі вже порушили.та війна почалась.нехай порошенко нам поверне або житло наше або гроші.які вкрали .моя квартира мала бути в жк княдий двор.сволочі.
Ответ дляРойЛеля
А що ж будемо з цим робити? Як випросити ту зброю, як вигнати чоловіків на фронт?
Я не його прихильник, але щиро не розумію що він може зробити зараз по іншомц.
Нас кинули. Сподівання не справдилися. Ми у куті.
Він не знає як вийти з цього кута. Ніхто тепер не знає
А що вже зробиш, ми пливемо по течії... Я вам більше скажу, раніше треба було думати. Коли чехи пропонували рік тому виготовляти для нас артилерійські снаряди, але нашим держимордам потрібен був відкат з цього і не малий, під час війни на секундочку. Коли підприємці України пропонували поставити на конвеєр виробництво дронів і снарядів ЗА СВІЙ РАЗУНОК!!! нашій владі це непотрібно було т.я. гроші не через них проходили б. Розумієте? І таких історій мільйон. Вони думали, що транші нескінчені і красти можна скільки завгодно і в будь-якій кількості. Питання в іншому, хто за все це відповість? Риторичне питання, але дуже нагальне.
natalia_vas• 06 декабря 2023
Ответ дляМарика-bf42
А всіх слухаю, бо тільки так можна щось зрозуміти. Портнікова більше за інших і дуже давно. Але він співпрацював з Порохом, тому треба робити поправку)
Так, я згодна з вами, теж всіх слухаю,і поправку для Портнікова роблю,
Ответ дляSvetlana-7070
ніщета,голод,люди повзуть на цвинтар з вздутими животами,їздять на жигулях,їдять гівно..Одного на можу зрозуміти чому ви пишете з різних профілів ?
trickywicky• 06 декабря 2023
Ответ дляeltiempo
Подивіться, які ще сьогодні теми в топі:
- принципово не буду донатити
- задовбали тривоги через зліт Міга
- прийшла повістка
- готують новий закон про мобілізацію
Рашка потирає свої брудні від крові рученятка и радіє.
- принципово не буду донатити
- задовбали тривоги через зліт Міга
- прийшла повістка
- готують новий закон про мобілізацію
Ну, це не рашка
Це реалії нинішнього українського суспільства
Svetlana-7070• 06 декабря 2023
Ответ дляZenkas
› item › 2...
Так у вас інвестиція. Інвестиція це завжди ризики.
Читайте договір, обирайте забудовника. Те що ви лоханулись це ваші проблеми.
Ми також лоханулись при зе, але інвестували в такого забудовника, що нам повернув 70% оплати. А представники влади сміятися з нас.
Svetlana-7070• 06 декабря 2023
Ответ дляZenkas
Я пишу з одного профілю. І якраз я ніколи на пишу за ніщету і голод.
Ответ дляZenkas
от я прошу дівчат з команди порошенка-скажіть йому нехай поверне кошти або добудує нам квартири 7 будинків кинутих людей тисячі сімей.район благодатний ірпінь
У вас же все прекрасно и денег сейчас валом. Не обеднеете) сами повелись на такого застройщика.
Color never seen before• 06 декабря 2023
Ответ дляZenkas
Я не з команди порошенка але просто цікаво до чого тут саме він і чому він має добудовувати ваше житло? Ви що йому гроші заплатили ?
Ответ дляSvetlana-7070
дружок порошенка мер на той час мав 80 квартир.і з нас влада ржала і з кабінетів пеньками .мер агітував щоб ми купували тільки в цього забудовника.влада ангітувала відео купа.здерли гроші з людей і все.порошенко навіть кримінальну справу не хотів порушувати.корупція розквітала.
Svetlana-7070• 06 декабря 2023
Ответ дляZenkas
Удалено администрацией...
Тобто зараз гуманітарну допомогу не розкрадають?
У вас просто петро - зло, зе- добро.
А ви не думаєте що такі ситуації як були при порошенко є і при зеленському. І з квартирами і з переселенцями і з гуманітаркою і з дружбанами при владі... Все те саме, тільки лиця нові, а деякі і не нові, а просто пристосовуються до кожної влади.
Там де ми інвестували також були і переселенці в дітки і атошніки і перекриті дороги і тим не менш влада зе з нас сміялася.
У вас просто петро - зло, зе- добро.
Rina_europa• 06 декабря 2023
Ответ дляНа Краю
Лично я хочу чтобы он не просто ушёл с наворованным и жил в удовольствие, а хочу чтобы его казнили. Он погубил жизни людей. Должна быть ответка.
Отвечать должны все с Кучмы.
А то как в детском садике и хреновом коллективе- всегда ищут лоха/козла отпущения
Ответ дляSvetlana-7070
У вас просто петро - зло, зе- добро.
Оно просто на работке;)
Вот почему и просто все у этого Многоликого Ануса.
Ответ дляSvetlana-7070
У вас просто петро - зло, зе- добро.
факти де?ми дорогу перекривали.вся країна греміла,а порошенко не чув.....мер його дружбан.кидали людей нещасних .нехай повернуть або гроші,або добудують 7 будинків!!!!!житла.мафія .бандюки.
Rina_europa• 06 декабря 2023
Ответ дляMissdior_22
Вы уже проголосовали за клоуна,спасибо вам, он стал вором и таких же воров привёл. Только войны бы при нем не было,а сейчас она есть
Вы при памяти или после удара еще не отошли?
Война была бы при любом ублюдке.
nightwoman• 06 декабря 2023
Ответ дляMissdior_22
Удалено администрацией...
Я пожила під іншою владою 8 місяців. І багато хто вмирав в окупації за ідею, а ми дуже багато разів ходили по лезу і дякуючи ЗСУ ми живі і можемо писати українською. Тому вихід тільки один, а не два.
Ответ дляZenkas
Щось по вашій логіці 2 і 2 не сходиться.При Порошенко кинули,а при Зеленському ж повинні повернути...Це ж при цій владі вже всіх аферюг пересаджали
Ви ж не туди звертаєтесь