Червона рута• 06 декабря 2023

Ви даєте дітям мукалтин при вологому кашлі?

Для кращого відходження мокроти, при бронхіті чи трахеїті. Чи даєте якісь більш нові, сучасні препарати?
автор Червона рута • 06 декабря 2023
Ответ дляКопуша
після туалета носа кількість кашльових позивів не змінюється?
у малих дітей 90%кашлю то від сопель, що стікають по задній стінці.
Так, буває, що як шморгне носом, то закашлюється. Але кашель більш в трахеї, нижче, ніж в горлі.

Копуша• 06 декабря 2023
Ответ дляЧервона рута
Ви туалет носа вмієте робити?
система Долфін то прекрасний помічник
автор Червона рута • 06 декабря 2023
Ответ дляКопуша
Ви туалет носа вмієте робити?
система Долфін то прекрасний помічник
Ні, на таке вона не погодиться. Хіба що тримати її втрьох:) вона тільки пару років як перестала кричати криком при митті голови.
Копуша• 06 декабря 2023
Ответ дляЧервона рута
ясно. тоді Ваш лікар-лор при погіршенні кашлю, а не додавати муколітик.

фізрозчин дасть в носа накапать щедро? потім добре просморкать.
все таки 8 рочків, може почути зрозуміти і спробувати полегшити собі дихання
автор Червона рута • 07 декабря 2023
Ответ дляКопуша

Так, просто щось у вигляді спрею чи крапель для носа ще так-сяк терпить :)