Радуга-дуга• 13 декабря 2024

Стафилококк в носу, можно ли вылечить мазью?

Может кто-то смог вылечить мазью, без приема антибиотиков внутрь? Подскажите что вы делали? Какая мазь помогла вам?
Цвірінь• 13 декабря 2024
Вы сдавали анализ?
VIKYSIA• 13 декабря 2024
Зачем?
Ранковий базар• 13 декабря 2024
Перед анализом, натрите нос хозяйственным мылом и всё ок.
Это если вам надо по беременности, для чистоты анализа
ХикориДикори• 13 декабря 2024
Бактробан назальна мазь, заразили в пологовому, промучились всі, і в дитини фурукули були, Бактробан одразу допомагає
Шлях до зірок• 13 декабря 2024
Чому ви вирішили, що його треба лікувати? Чим підтверджується наявність стафілококу? Ні, маззю ви не вилікуєте, ви уявляєте собі будову носових ходів і решітчатих лабіринтів? Те, що ви з краю намастити маззю, ніякої погоди вашій флорі не зробить.
автор Радуга-дуга • 13 декабря 2024
Ответ дляЦвірінь
Вы сдавали анализ?
Да конечно
автор Радуга-дуга • 13 декабря 2024
Ответ дляШлях до зірок
Постоянно сухость и корки в носу, краснота
автор Радуга-дуга • 13 декабря 2024
Ответ дляХикориДикори
Спасибо почитаю
Не гоню• 13 декабря 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Промывайте нос раствором Хлорофиллипта с солью из специального чайничка. Где-то пол чайной ложки спиртового раствора.
автор Радуга-дуга • 13 декабря 2024
Ответ дляНе гоню
Тоже советовали , спасибо
Шлях до зірок• 13 декабря 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Так може у вас низька вологість в приміщенні? Купляєте зволожувач, капаєте в ніс або пшикаєте, як вам комфортніше, будь який аптечний сольовий розчин: х´юмер, аквамаріс, но - соль, звичайний фізрозчин.
автор Радуга-дуга • 13 декабря 2024
Ответ дляШлях до зірок
Ні, це точно не в цьому причина