Флюорография гуся• 06 декабря 2023
"Беженки никого не интересует" и мой тиндер в мае 2022
Пристала в теме ниже.
Это было за 1.5 недели.
В прочем с апреля прошлого нахожусь в отношениях с местным парнем, все хорошо, живём вместе.
Планку ниже, чем у меня была в Украине не спускала.
А ещё я не знаю и не знала местного языка что тоже ограничивает в поисках.
Это было за 1.5 недели.
Бочка порохУ• 06 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
мы не в Украине. со мной работает женщина. вышла за муж за гражданина. процедура легализации - от 5 лет. при заключении брака подписан брачный контракт. то есть, если процедура не закончится - право на гражданство она не имеет. даже когда получит гражданство, после смерти мужа она сразу остается с голой жо. по моему, малоприятная перспектива(((
а какой смысл того что все наши девченки немцев ищут?
Бочка порохУ• 06 декабря 2023
Ответ дляМетелики на душі
Боже, невже для вас тандем це показник чогось там?
Серйозно,
З тих 99+ дай Бог, щоб хоть 0.1 % був нормальним
Серйозно,
правда насчет 1... там такой мусор...
Пьяная вишня• 06 декабря 2023
Ответ дляБочка порохУ
Понятия не имею
Чарівне зіллячко• 07 декабря 2023
24 года.
Ну конечно.
Вы создайте тему о тех, кому 30 и 30+.
В таком возрасте, как у вас, создавать отношения намного проще.
В любом случае - удачи.
Ну конечно.
Вы создайте тему о тех, кому 30 и 30+.
В любом случае - удачи.
Играю_на_кларнете• 07 декабря 2023
Ответ дляКолупалочка
У тому і справа, що міняє.
Німецькі\британські\голандські і тд чоловіки, у більшості своїй, обираючи пару, рішення приймають мозком, а не емоціями чи членом. Взяти на своє утримання ’біженку’ - ні, дякую. Зустрічатися з освіченою, цікавою дівчиною, яка здатна сама себе утримувати - чому б і ні
Будь-який адекватний чоловік розуміє, що не завжди ситуація так складається, що одразу по приїзду і робота є поистойна. Тому що далеко не всі знають місцеву мову. Я теж з двома освітами та досвідом роботи в Україні на пристойних позиціях, зависла тут на допомозі. Так, мені і соромно, і мене це дратує, але я вчу мову. З моїм А2 мені пропонують лише розвозити пошту, а я на механіці не можу їздити і не працюю. Звичайно, можно піти прибиральницею, але що далі тоді? Чекаю останні вже проф курси. І чоловік мій нинішній це розуміє. Спочатку його це бісило, потім заспокоївся. Бо і я, і він знаємо, що ніякого продовження не буде якщо я не піду працювати. І це нормально.
Играю_на_кларнете• 07 декабря 2023
Ответ дляКолупалочка
і ви ніяк не можете зрозуміти, що вас і ваших 25-річних подруг відрізняє від ’біженки з 2 дітьми на пАсобіях’ на шлюбному ринку Європи ?
Що відрязняє, плиз?) Бо мої 2 дітей нікому не заважають)
Играю_на_кларнете• 07 декабря 2023
Ответ дляКолупалочка
ви назвали тему ’біженки нікого не цікавліть’, певно, з метою на власному прикладі довести, що це не так?
І при цьому ніяк не можете зрозуміти, що ви майже не відповідаєте характеристикам типової ’біженки’ ...
А я відповідаю) і вік 40+, і дітей 2.
Играю_на_кларнете• 07 декабря 2023
Ответ дляПьяная вишня
И? все отходит детям. ее сразу поставили перед фактом. вы б хотели в 60-т остаться без кола и двора?
У меня свои дворы есть) и работа должна быть с пенсией к 60годам и накоплениями. Ну и за 10 лет можно с мужем что-то на старость себе замутить. Если отношения хорошие, а не служанку себе взял
котопёс• 07 декабря 2023
Ответ дляЧарівне зіллячко
24 года.
Ну конечно.
Вы создайте тему о тех, кому 30 и 30+.
В любом случае - удачи.
Ну конечно.
Вы создайте тему о тех, кому 30 и 30+.
В любом случае - удачи.
За границей в 40 еще вполне себе невеста, 24 - по их меркам еще дети
КохайтесьЧорнобровi• 07 декабря 2023
Ответ длямегамоСГ
Ну, живете и что дальше??? Он же не женится, в чем смысл темы ? И второй вопрос- кто он, чем занимается, кто его родители, это этнические немцы или такие же как вы ?
Омг, а для вас межа мрій то одруження?
мегамоСГ• 07 декабря 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Омг, а для вас межа мрій то одруження?
Не, у меня мечты совсем другие, но мы тут мечту автора обсуждаем, а не мои
КохайтесьЧорнобровi• 07 декабря 2023
Ответ длямегамоСГ
І де ж автор мріяла про одруження?)
мегамоСГ• 07 декабря 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
І де ж автор мріяла про одруження?)
Так это ж вы такие выводы сделали
КохайтесьЧорнобровi• 07 декабря 2023
Ответ длямегамоСГ
Так это ж вы такие выводы сделали
Удалено администрацией...
мегамоСГ• 07 декабря 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Удалено администрацией...
КохайтесьЧорнобровi• 07 декабря 2023
Ответ длямегамоСГ
Удалено администрацией...
Добре, пішла передам авторці, що ви не змогли втілити свої марення про одруження і заздрите їй до смерті