Платье Длинное бальное• 07 декабря 2023

Термобілизна або теплі леггінси

Порадьте, будь-ласка, термобілизну або теплі леггінси. Іду в Карпати і потрібно шось тепле. Дивилась леггінси Oysho, дійсно вони дуже класні, бо ціна не маленька. Чи може взяти копію. У кого є?
ПушАпница• 07 декабря 2023
Ви на лижах кататися їдете чи просто погуляти? Бо якщо на лижах, то тільки термобілизну. Легінси Ойшо які саме ви хочете, ті що до -5, -7? Я б в них мерзла, на мій погляд вони для фоточок класні та пройтися на невеликі відстані або в довгому пальто

автор Платье Длинное бальное • 07 декабря 2023
Ответ дляПушАпница
Ні, я не катаюся. Але хочу багато гуляти, на підбйомнику покататися на квадриках. Памятаю була колись то на підйомнику дуже холодно було.Так хотіла ті шо -5-7
Ответ дляПушАпница
А чого для фоточок класні, гарно сидять?
ПушАпница• 07 декабря 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Так, у однієї блогерки бачила. Вони до Лапландіі їздили і щось мені здається по її сторіз, що вона трохи мерзла в них
Джавеліна• 07 декабря 2023
Ищите меринос merino wool. Лучше нет. Лучше б/у взять, шо мерино, чем новую синтетику.
Сито для думок• 07 декабря 2023
На прогулки не обязательно брать мериноса, поищите флисовые, у Cuddle Duds есть шикардосное флисовое термо, там флис мягчайший и эластичный, очень тепло и уютно в таком и стоит в 3 раза дешевле мериноса
ПушАпница• 09 декабря 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Якщо ще актуально, ось та блогер та лосіни Ойшо. Але в описі каже, що знизу ще термобілизна
https://www.instagram.com/p/C0ltFqVIXHs/?igshid=