Весёлая морковка• 07 декабря 2023

Термобілизна під штани

Добрий день, всім. Хочу запитати/ порадитися, взимку під штани не можу одягати колготки тому що, штани збираються по нозі і це виглядає не гарно. А якщо одягнути термобілизну
( лосини) теж так буде збиратися?
Штани в мене вельвети і шерстяні без утеплення, купувати нові не буду.
Дякую, всім хто зрозумів про що мова.
Марфа Українівна• 07 декабря 2023
Я ношу звичайні утеплені лосини. І тепло і виглядає нормально і набагато зручніше, ніж в колготках

автор Весёлая морковка • 07 декабря 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Під штани одягаєте лосини?
Пузата Хата• 07 декабря 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Просто лосини і все?.. і коротку кофтину?
Альфред Шнитке• 07 декабря 2023
купила собі джулію термолосини, подобається, ще й утяжку по фігурі роблять. Може поки нові, але поки на колінках не збігаються
Марфа Українівна• 07 декабря 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Під штани одягаєте лосини?
Так, під штани. Ношу в основному джинси
Ответ дляАльфред Шнитке
Під штани їх одягаєте?
Ответ дляМарфа Українівна
Так, під штани. Ношу в основному джинси
Ясно, дякую.
Марфа Українівна• 07 декабря 2023
Ответ дляПузата Хата
Ні, під штани. Тема ж про це)
Верх будь-який. Верх в пуховику, а ноги мерзнуть там, де пуховик закінчується, а чоботи ще не починаються
euhunter• 07 декабря 2023
Вам нужны гладкие скользкие термолегинсы, по ним верхние брюки будут скользить нормально.

Ответ дляeuhunter
Вони мабуть суперсинтетичні будть
Советчица Года• 07 декабря 2023
У меня viking лосинки с мериносовой шерстью, они в облипон
Ответ дляСоветчица Года
Колготи теж в обліпон але штани ’гармошаться’ по нозі від них
euhunter• 07 декабря 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Вони мабуть суперсинтетичні будть
Да, это нормально. Современный функциональный материал. Сейчас такие видела в НМ, они очень гладкие, именно под брюки отлично. Еще у меня уже 100 лет легинсы Конте, под любые облегающие брюки подходят.
Ответ дляeuhunter
Це зрозуміло але мені під шерстяні і котонові брюки не хочеться синтетику одягати. Пошукаю мерінос. Дякую
euhunter• 07 декабря 2023
Ответ дляВесёлая морковка
Есть такие и с мериносом, но они не настолько гладкие, все равно будут брюки цеплять. Проще тогда в кальцедонии кашемировые колготки взять. Еще вариант - термо гольфы типа лыжных, в помещении просто снять.
Ответ дляeuhunter
Дякую, буду шукати.