неДодекаэдр• 07 декабря 2023
Чи потрібно повторно йти до педіатра, якщо дитина ще не одужала?
Тобто чи існують якісь обов´язкові "проміжні" візити до педіатра, який потім видає довідку в школу? Були в пн, лікарка сказала показатись в пт. За цей час у дитини погіршення, почали прийом АБ, не хочу дитину тягнути в поліклініку. Мені самій йти до лікарки, чи можна взагалі не йти, поки дитина не одужає?
Барвіночка• 07 декабря 2023
Зателефонуйте лікарю, поясніть ситуацію
Може взагалі потрібна госпіталізація ,а можливо коригування лікування. Але ви маєте повідомити лікаря
Valechka-mk• 07 декабря 2023
А вас не смущает, что ухудшение? Послушать, посмотреть не нужно? Только справка и школа интересует?
неДодекаэдр
• 07 декабря 2023
Ответ дляБарвіночка
Зателефонуйте лікарю, поясніть ситуацію
Дякую. Тоді я краще прийду. Це недалеко.
неДодекаэдр
• 07 декабря 2023
Ответ дляValechka-mk
Дитину бачив інший лікар, знає рез-т аналізів, призначив АБ. Так, мені треба знати, що робити з візитами саме до дільничного педіатра.
Дама_из_рекламы• 07 декабря 2023
Подзвонити дільничному, описати ситуацію, сказати що дитина під наглядом іншого лікаря і Ви прийдете, коли вже довідка треба буде.
Майская киска• 07 декабря 2023
Уже несколько лет вообще не вожу к педиатру, прихожу только, когда нужно взять справку в школу. Лет до 5 водила, чтоб прослушала, были обструкции, бронхит.