Гладиолус• 08 декабря 2023
Підліток, прищі на лобі, що дієве?
Прибираю щодня• 08 декабря 2023
Ефірна олія чайного дерева не завадить. Купіть і змащуйте висипання поки не визначитеся з підходом.
Обов´язково очищення+зволоження профзасобами спеціальними для проблемної шкіри.
Деріва смс діє. Його можна використовувати півроку точно. Але цей засіб наносити тільки на ніч, вранці обов´язково очистити за допомогою гелю для вмивання і нанести зволожуючий крем. Бо деріва пересушує. Також під час лікування потрібно користуватися сонцезахисними кремами.
В танке• 08 декабря 2023
Косметолог, вот что действенное. Вы же понимаете что это очень индивидуально и просить советы на форуме…Как минимум странно
Квітка Миру• 08 декабря 2023
Ответ дляГладиолус
От і в моєї так. Чому саме на лобі цікаво?
Челка есть?
Гладиолус
• 08 декабря 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Дякую!