Перша леді колгоспу• 08 декабря 2023

Чим це відчистити?

Виглядає жахливо, чим відчистити? Порадьте засоби будь ласка.
Скокмоно - стокнуно• 08 декабря 2023
Если это жир, то: https://epicentrk.ua/ua/shop/moyushchee-sredstvo-d...
ЦібаФу• 08 декабря 2023
Хоть скажіть що це
Скокмоно - стокнуно• 08 декабря 2023
Если плесень, то доместос может справиться.
Зам. зав. Анонима• 08 декабря 2023
Шо это?
автор Перша леді колгоспу • 08 декабря 2023
Ответ дляЦібаФу
Хоть скажіть що це
Душова кабіна. Потемніли блискучі елементи на дверях, внизу плитка брудна. Вона шершава, відмивати складно.
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Та ні, воно як іржа наче.
Н@Диете• 08 декабря 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Та ні, воно як іржа наче.
Если ржавчина, тогда уксусом
ЦібаФу• 08 декабря 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Та ні, воно як іржа наче.
То вона і є. Іржу знімають сильними кислотами, але Ви ж розумієте, що то вже все, воно буде іржавіти і надалі. Хіба що відчтстити і пофарбувати, то трохи довше іржавітиме.
Пліснявілий сир• 08 декабря 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Та ні, воно як іржа наче.
А, известковый налет. Средством на основе соляной кислоты. Ручки трогать пока не надо