Підмітайло• 08 декабря 2023

Купила японську дорогу зубну пасту.

Поділіться відгуками про них.
Витратила стільки грошей, а тепер думаю, чи не дарма 🙈
Топтунша• 08 декабря 2023
Туз мусс? 500 грн. Несколько дней за 500 грн. питаться не получится, семьей по крайней мере. Это не зубная паста, она не для ежедневной гигиены. Сначала вы чистите зубы обычной пастой, потом наносите мусс.
Вилами по Воде• 08 декабря 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Теж люблю тільки цю пасту
Це 1 з 3х речей, котрі купую тільки в них, бо кращих варіантів для мене просто немає
Так а що за паста? Наліт дістав, хоть не пий та не їж нічого
Smusish• 08 декабря 2023
Ответ дляЗадираю носа
Нам корейские понравились, 2080
Це ціна зубної пасти чи її назва?
Туфли в чешуе• 08 декабря 2023
Ответ дляВилами по Воде
Глістер від амвей
Я не продавець якщо що, просто реально є речі які роками купую тільки в них, бо кращих і вигідніших пропозицій у інших не знайшла, хоча пробувала
Люблю зубну пасту, мило медове, миє до скрипу, при цьому не сушить навіть обличчя,хоча може то тільки в мене так, не скажу за всіх
І діш дропс для миття посуду, теж найкраще милиться, надовго вистачає, практично без запаху , по факту дешевше виходить за мас маркет
Все інше наче й непогане, але є більш економні пропозиції у інших виробників
Вилами по Воде• 08 декабря 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Глістер від амвей
Діш дропс класний,також користуюсь 👍
Smusish• 08 декабря 2023
Ответ дляВилами по Воде
Зубна паста від амвей, вона у них одна. Наліт вичищає просто супер! І не зявляється,він від перекусу.
автор Підмітайло • 08 декабря 2023
Ответ дляТоптунша
Ні, це не він.
Японська якась, назву пізніше напишу. 1000+
ПампушОК• 08 декабря 2023
апагард? чудова паста. вона мені можна сказати зуби врятувала під час другої вагітності. її зовсім трошки треба і хватає на довго. я обовязково куплю її знову. маю погані зуби, вони мене постійно тривожать, то карієс, то ясна. тому мені паста дешевша ніж візит до стоматолога
Задираю носа• 08 декабря 2023
Ответ дляSmusish
Це ціна зубної пасти чи її назва?
Это название.
автор Підмітайло • 08 декабря 2023
Ответ дляПампушОК
Дякую Вам!!! 🥰
Так, це вона 🥰
Сьогодні прокинулася зранку, ідеально чистий рот.
Реально, є за що платити!
Без Баяна• 08 декабря 2023
Ответ дляЗадираю носа
Нам корейские понравились, 2080
Это цена за 1 пасту???
Пургену мне• 08 декабря 2023
Ответ дляТуфли в чешуе
Глістер від амвей
мены подобається їх зубний еліксир.
Невгамовна• 09 декабря 2023
Ответ дляПідмітайло
Щоб повірити в її силу ще більше і перестати себе відчувати шопоголіком-шопопальщиком😆
так покажите хоть ту дорогую пасту! шоб мы бы обзавидовались и нас японская жаба придушила хоть трошки