ЛюбимаЯНЬ• 08 декабря 2023
Хтось пам’ятає передачу
Подарунок від душі здається називалась
Стара передача. Можливо хтось пам’ятає таку
ЛюбимаЯНЬ
• 08 декабря 2023
Суть питання в тому, що там були старі пісні (для нашого часу)
Але одна пісня була про маму. Я зовсім мала була, слів не памятаю, але так хочу знайти іі(
ЛюбимаЯНЬ
• 08 декабря 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
В якому році?
Оууу, я навіть не згадаю точний рік(
Приблизно в 2000х роках ця передача ще була. Ведучий був цей)
Все що могла знайти на просторах інету. Колись мамі цю пісню ще по радіо замовляла)
Наполеон Бонапарт• 08 декабря 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Оууу, я навіть не згадаю точний рік(
А який канал? УТ-1? Чи інший?
ЛюбимаЯНЬ
• 08 декабря 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А який канал? УТ-1? Чи інший?
Здається так) мабуть ут 1)
Мама так любила цю передачу і ту пісню)
Так хочеться згадати(
Мама так любила цю передачу і ту пісню)
Так хочеться згадати(
ЛюбимаЯНЬ
• 08 декабря 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Это на каком канале?
Я хорошо 2000-е помню, но это не помню.
Мабуть ут 1
Мені було років 10 в середньому. Точно не пригадаю. Але ведучого дуже запам’ятала. Навіть кліп з виконавицею памятаю, а слова ні(
Дайте вподобайок• 08 декабря 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Мабуть ут 1
Кто пел песню, опишите. На каком языке? Хоть часть слов помните?
ЛюбимаЯНЬ
• 08 декабря 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Там була дівчина(
Пісня була здається російською. (Дуже прошу не судити за рос контент, мама померла за два з лишнім місяці до повномасштабного вторгнення, а тато коли мені було всього 16)
Наполеон Бонапарт• 08 декабря 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Мабуть ут 1
А, то співачка виконує,не співак..
Дайте вподобайок• 08 декабря 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Там була дівчина(
Ассоль ’Мама’, может?
ЛюбимаЯНЬ
• 08 декабря 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
А, то співачка виконує,не співак..
Так. Я весь мозок до головного болю напрягла, а згадати не можу. Сиджу гуглі вже 4ту годину(
ЛюбимаЯНЬ
• 08 декабря 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Не вона(
Але я дуже вдячна вам за допомогу❤️
Марфа Українівна• 08 декабря 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Мабуть ут 1
Не, это точно не УТ-1. Это какой-то местечковый канал.
Передача коммерческая, за деньги заказывали песни для именинников.
Вы помните что-то о клипе или как выглядела исполнительница?
ЛюбимаЯНЬ
• 08 декабря 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Та якби(
Памятаю молоду дівчину. Це був концертний запис (кліп)
Російською мовою про маму. Я мала була, не розуміла тоді, чому мама постійно плакала, коли її чула ( вона теж рано змлишилась без батьків). В років 19 замовила їй її на день народження по радіо. Зараз мені 32.. не згадаю, що було більше 10 років тому. Особливих очікувань не було, більше того, навіть соромно людей таким напрягати(
Просто були сподівання на « а вдруг»)
Дайте вподобайок• 08 декабря 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Не вона(
Але я дуже вдячна вам за допомогу❤️
А какая хоть песня была мотив? Есть еще группы Краски того времени. Там слова, а вы не трогайте, не трогайте меня, не задавайте мне вопросов глупых зря и так сердито не качайте головой сегодня к маме я приехала домой.
ЛюбимаЯНЬ
• 08 декабря 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Ні) то вже пісні мого підліткового віку)
Та із разряда певца малікова (с днем рождения мама) теж пісня є.
Там співачка взагалі невідома. Стоїть на сцені типу концертів а-ля булановоі.
Блондинка. Волосся зібране в хвіст
Дайте вподобайок• 08 декабря 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Блондинка. Волосся зібране в хвіст
Хммм)) задачка) Меня тоже бывает как заклинит, но я упорная, ищу. Самая проблема, что я ее не слышала)
ЛюбимаЯНЬ
• 08 декабря 2023
Ответ дляДайте вподобайок
Я теж вперта! Сказала знайду і знайшла!!!!!
Я дуже вдячна всім хто не пройшов повз посту-ви допомогли наштовхуючи на якісь додаткові «зацепки»
Дівчаточка, дякую
ЛюбимаЯНЬ
• 08 декабря 2023
Прошу вибачення, в кого забрала час(
Дівчатка, дуже накрило(
Мама мала відмічати другого числа день народження… а четвертого в неї народився ще один внук) ( сестричка народила)
Так накрило після бокалу алкоголю. Вибачте, що потурбувала. Але дуже вам вдячна ❤️
Дівчатка, дуже накрило(
Наполеон Бонапарт• 08 декабря 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Блондинка. Волосся зібране в хвіст
Автор, в якому ви місті в дитинстві жили?
Наполеон Бонапарт• 08 декабря 2023
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Прошу вибачення, в кого забрала час(
Дівчатка, дуже накрило(
ЛюбимаЯНЬ
• 08 декабря 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Я з Києва
З 5 років і до підліткового віку (до 16 років) жила в житомирській області.