lilul990• 1 час назад

Росія готова до переговорів

Про це заявив заступник міністра закордонних справ Михайло Галузін.

З його слів, переговори буцімто можливі, але за умови «конструктивного та зрілого підходу з боку країн Заходу». Ба більше, додав він, цей підхід має бути «націлений на усунення причин конфлікту».

Шо це блять за першопричини конфлікту?
Леопардові панчохи• 53 минуты назад
Вот это поворот! Рашисты рожают мир пятый год! И в это раз у них будет запор снова

Леопардові панчохи• 51 минуту назад
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Варіанти були двадцять, десять років тому, можливо, а, можливо, і не було. Чи ви думаєте, керівництво росії в лютому зненацька на вихідних в бані вирішило організувати похід на Україну?
Всі питання вирішуються дипломатичним шляхом. Якщо щось відбувається, то це вигідно всім, в тому числі привести це непорозуміння до влади.
Варіантів у нас, простих людей, немає, бо не маємо ніяких важелів впливу, крім як виїхати.
Але хоча б розвивайте критичне мислення, читайте більше, не повторюйте популістські гасла, не малюйте собі образ ворога.
Нас всіх просто використовують і маніпулюють суспільною свідомістю, визнайте це, суспільство це стадо, яке просто направляють в потрібний бік, все як в природі, ми ж теж частина природи))
Це вже писано-переписано як ведуться війни і формується образ ворога.
Точно нажрались 23 и 24 поперли
ПотеряласЯ Я...• 32 минуты назад
Пусть садятся и с чего то начинают переговоры. Честно уже зае.ли эти россияне. Хочется чтоб земля крутонулась и скинула рашню с себя
автор lilul990 • 28 минут назад
Ответ дляМеряю линейкой
Отличная идея валить все на хуйло, не учитывая конечных бенефициаров убийств украинцев, а кто не согласен- тот кремлебот и за ним придет сбу, работа топорная. Через почти 5 лет замеса видно ху из ху и откуда уши торчат. Так шо методичку про путина- пусть подоляк и литвин засунут себе в задний проход, если место осталось. И Вы перпрофилируйстесь, а то запишут вам вскоре профнепригодность.
Тоді поясніть шо він хоче