Мрію про космос• 08 декабря 2023
Чи спілкуєтеся ви зі своїми сестрами/братами у дорослому віці?
Каляка маляка• 08 декабря 2023
Так молодший брат це мій перший друг і опора,спілкуємося постійно,підтримуємо один одного .Він знає все про моє життя ,про мої болячки .Це моя любов,от реально як шматочок мене .Він на 6 років молодший,але ми все життя дуже дружно жили ,дай Бог щоб такі відносини у нас були до кінця життя.
Анонім Секретар• 08 декабря 2023
У мене нікого ближчих за троюрідних нема, з частиною з них спілкуюся досить близько. Недавно з батьком згадували родину знайомих, там п´ятеро дітей у сім´ї, більшість вже онуків має, але досі всі дуже дружні, включно з зятями-невістками, і реально підтримують одні одних, тільки у когось якісь проблеми, відразу більше десятка родичів біжать на допомогу. Мабуть, треба віддати належне батькам.
Мочалкин блюз• 08 декабря 2023
И с родным, и с братом и сестрой по папе, и с двоюродными, и с троюродными.
Виннипуховна• 08 декабря 2023
Не спілкуємось , зрідка по ділу, якщо якесь питання щодо мами треба вирішити
Почемучечка• 08 декабря 2023
З усіма дружимо...на свята обов´язково зустрічаємось, на дн дітей, на Паску і Різдво. Періодично хтось свариться між собою...я зараз в сорі з молодшою сестрою..але це тимчасово.
Вообще не факт• 08 декабря 2023
У меня три брата. Им 26 лет, 24 года и 16 лет. Я с ними не особо общаюсь. Потому что у нас нарушены отношения. Да и живут братья в другом регионе
Алина-1240• 08 декабря 2023
Да ,общаюсь.у нас обеих характер подпортился из за трешового детства,но сейчас выровнялись отношения
Міняйловна• 08 декабря 2023
Сестра по батькові чужа людина,ще й з параші, з двоюрідними теж не спілкуємось,намагалась підтримувати стосунки,але зрозуміла,що їм воно не треба та й сама забила. Підтримую дружні стосунки з сестрою чоловіка,а от вони між собою майже не спілкуються.
КрестьянинДиор• 08 декабря 2023
С братом 11 лет разницы. Общаемся хорошо, почти каждый день. а с его женой так вообще