Подмигашка• 08 декабря 2023
Єдина куртка на зиму. Ви б взяли чорну чи бежеву?
На зимовий сезон ще є темно синє пальто, коричнева дублянка укорочена (Зара).
Хочу взяти тепер щось, аби кожен день носити.
Коварная Зая• 08 декабря 2023
Конечно черную. Бежевую задолбаетесь стирать, а сохнет она не одни сутки
Подмигашка
• 08 декабря 2023
Ответ дляКоварная Зая
Ну в мене ще є пальто, дублянка. Якщо прати, то є що одягати.
Страхованная• 08 декабря 2023
Я плюнула и купила светлую. Ношу почти каждый день, не пачкается она особо, и после стирки сохнет ровно 1 ночь.
дамаБезСобачки• 08 декабря 2023
Ничего черного из верхней одежды не покупаю.
Если куртка одна то взяла б красную.
Бежевый пуховик был уже три года. Просто надоело.
Но из этих двух выбрала б бежевый.
Если куртка одна то взяла б красную.
Но из этих двух выбрала б бежевый.
дамаБезСобачки• 08 декабря 2023
Я себе сейчас белую короткую хочу, потому что один красный пуховик по колено, очень не хватает по короче.
Мадам Подлинник• 08 декабря 2023
Когда я ходила пешком и ездила только в такси, у меня была розовая. Сейчас я всегда езжу на автобусе. Купила чёрную куртку, через время докупила бежевую.
Меломанка Маланка• 08 декабря 2023
В автобусах в час пік їздити будете? Тоді чорну. Як ні - бежеву
А то всі чорні ходять
Юпитерная• 08 декабря 2023
Чорну. Світлу треба буде періодично прати. А зимові речі часте прання не люблять. Від того з зимових вони перетворюються на демі.
Але якщо купуєте на один сезон, то світла без проблем.
Царевна в уггах• 08 декабря 2023
Бежевую, не понимаю ношения именно зимой темной одежды, и так все уныло и пасмурно
Подмигашка
• 08 декабря 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
А то всі чорні ходять
Ні. На машині.
Меломанка Маланка• 08 декабря 2023
Ответ дляПодмигашка
Ні. На машині.
То нащо вам чорна? Вона звісно підійде до більшої кількості речей.
І подивіться чи є до неї шапка, шарф, якщо носите)
Подмигашка
• 08 декабря 2023
Ответ длямилон аск
Если вы на машине, то можно и светлую, а пешком черная имхо
А в чому мінус пішки? Наче різниці немає чи пішки, чи на машині. На машині по місту. На роботу пішки ходжу. Вона 400 метрів від мене.
Подмигашка
• 08 декабря 2023
Ответ дляМеломанка Маланка
Буду спеціально докупляти ще шапку і шарф в будь якому варіанті. Лише взуття є.
Подмигашка
• 08 декабря 2023
Ответ длямилон аск
Ну якщо 400 м то ладно😀
Та яка різниця скільки пішки)?