Усміхайлик• 08 декабря 2023

З веселушки перетворилася на гримзу((

От так сталося , що я душа компанії, зірка і взагалі хохотушка, у свої 40 стала старою, повною, не веселою…
Все не так, все не то….
Набридла сама собі ..
whoknows• 08 декабря 2023
Так а шо ви хотели? Война

Трактор Віка• 08 декабря 2023
Ви що, 40 - це нові 30
Снідаю авокадо• 08 декабря 2023
И я сама от себя устала
автор Усміхайлик • 08 декабря 2023
Ответ дляТрактор Віка
Ви що, 40 - це нові 30
Я така важка морально, така нецікава, така важка фізично , така…..
автор Усміхайлик • 08 декабря 2023
Ответ дляТрактор Віка
Ви що, 40 - це нові 30
Та не у віці справа.
Я мала найкращу роботу у світі, найкращого чоловіка, хорошу дитину.
Дитина підліток з своїми тараканами, чоловік інвалід, робота інша, ніби ок, а варіантів і немає..
Це ппц повний
Всі звуть погуляти, а я сама налила собі бокал і пʼю
Залізна пані• 08 декабря 2023
Я абсолютно не змінилася, що в 20 що в 40. Життя єдине і прекрасне
Снідаю авокадо• 08 декабря 2023
Ответ дляУсміхайлик
Та не у віці справа.
Це ппц повний
Что пьете?
Да, вот только это и остается
whoknows• 08 декабря 2023
Ответ дляУсміхайлик
Все ок)
Жива це головне.
Потішаюся• 08 декабря 2023
Я тоже недовольная всем и не нравлюсь себе и тоже растолстела. И в Украине хреново было, как война началась и заграницей все не то. Нашла себе тут нашу украинку , она массажистка, вот с ней поговоришь, насмеешься, такая смешная и уже и настроение и мысли доугие . Она как-то выручает. Нужен Вам рядом позитивный человек

Коренная киевлянка• 08 декабря 2023
Так само, дуже тривалий час самотня, нікого немає. Іноді мені хочеться щоб хтось був поряд, а потім попускає. Дуже стомлена, все на мені, є донька підліток. Так хочу щоб поруч був чоловік, але немає. За час війни теж трохи набрала зайвої ваги.
Диверсификация• 08 декабря 2023
Мне 35 , не толстая . Раньше была вообще тонкая и звонкая. А стала жутко злой и раздражительной( всё и все бесят, нет порядка ни в чем, постоянно нужно экономить деньги..а будущее представляется не радужным
Знову Я• 08 декабря 2023
Буває
автор Усміхайлик • 08 декабря 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Что пьете?
Да, вот только это и остается
Віскі
Біле пальто• 08 декабря 2023
Вас кто-то обидел? Вы накопили обиды на кого-то. И все время ’крутите’ их у себя в голове. Поэтому раздражённая.
автор Усміхайлик • 08 декабря 2023
Ответ дляБіле пальто
Тю)
Навіть не придумаю на кого я ображатися можу
Біле пальто• 08 декабря 2023
Ответ дляУсміхайлик
Тю)
Ещё реализация играет роль. Если реализовали себя в карьере, в своих талантах, то есть очень много поводов для радости.
Трактор Віка• 08 декабря 2023
Ответ дляУсміхайлик
Та не у віці справа.
Це ппц повний
А чого не йдете гуляти
Зазвичай, якщо пересилити себе, то потім радієш, що такі пішов
автор Усміхайлик • 08 декабря 2023
Ответ дляТрактор Віка
А чого не йдете гуляти
Ой ні(((