Ужгород• 08 декабря 2023
Самый "свежий" женский аромат. Какой?
Правильно_Валерчик• 10 декабря 2023
Ответ дляРаздражевская
Колись давно обожнювала Gucci Eau de Parfum II в рожевій коробочці, такий ніжний, для мене малиновий, але, нажаль, давно зняли. Якби щось таке подібне хто порадив.
Цікаво, що в аналогах, копіях, підробках ці парфуми представлені. Колись чи Ви тут уже писали про саме Гуччі ІІ, чи ще хтось, а я листала сайт Парфум сіті і там наткнулась, потім в бюджетних тестерах ще бачила. Якщо буде така вже ностальджі, то як варіант, спробуйте
Правильно_Валерчик• 10 декабря 2023
Автор, я наприклад не зрозуміла лапок над словам ’свіжий’, Вам реально цікаво про які - свіжі чи вонючі?