Порадьте якісну матову помаду яка гарно наноситься тримається і не скручюється на губах.
Майструю крила• 08 декабря 2023
Буржуа ( у мене рідка матова), тільки наносити тонким шаром і бажано на поскрабовані губи
У мене найкраще тримається Шанель, але ж дорогуща зараз ((( і ланком. До війни замовляла на strawberrynet.com тіні і помаду Лаура Мерсьє, помада дуже лагідна і м´яко лежала, правда у мене особисто була не матова, а сатиновий фініш. Але якісь висока.
З дешевших - лореаль класна, і ще фінська люміне. Але зараз на них теж ціни піднялись...
З бюджетних не знаю.