Губи до вух• 08 декабря 2023

Життя)))

Ms. Доброта• 08 декабря 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Це тільки питання часу коли вона також дізнається. А так відчуває що щось не те. То радуватись що там якась ’подстілка’ десь плаче не варто, вони можуть будь якої миті помінятись місцями і плакати буде вже інша, а потім знов помінятись і так безкінечно аж поки кобеля від себе не проженуть
Питання ж не в тому було. Я спитала, чого дружина убога. Там в пості так і написано: дві убогі.

Свідок Перемоги• 08 декабря 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Можна підставляти і плакати буде його дружина чомусь. І це буде вибір того чоловіка
А потім плакати буде друга, бо він також буде зраджувати)) брат чоловіка одружився на коханці бо вона завагітніла, але вже три роки сама в істериках, бо він продовжує трахати усе підряд
Свідок Перемоги• 08 декабря 2023
Ответ дляMs. Доброта
Так я вам відповіла
Ms. Доброта• 08 декабря 2023
Ответ дляПростецкая
Бо робить вигляд що у них щаслива сім´я. А сама терпить зрадника
А якщо вона не знає? Наприклад в мене був одруженний коханець, його дружина перебувала в щастливому нєвєдінії. Живуть щастливо і дружньо.
Асталависта бэйби• 08 декабря 2023
Ответ дляMs. Доброта
Так вам і пояснюють, що це не статична ситуація де коханка тільки плаче в подушку а щаслива сім´я нчого не знає. Потім зазвичай всі все знають і починають заміст ьтого щоб кинути битись за того мужика. І ніяким іним чином ніж богі їх назвати не можна. Виганяє свого зрадника може одна з 10
Свідок Перемоги• 08 декабря 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
+++
Ms. Доброта• 08 декабря 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Так я вам відповіла
Жінка не в курсі, і вона убога? Ну чудова логіка. Ладно б в курсі була.
Ананомчикус• 08 декабря 2023
Ответ дляMs. Доброта
Не була в офіційному шлюбі ніколи, я ще молода. Але хочу зрозуміти, чого саме дружину убогою обізвали.
Потому что кобели и кобелихи так себя оправдывают. А жена должна гордо и достойно уйти, потому что им двоим так удобно.
Асталависта бэйби• 08 декабря 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Я і писала що наплакатись тут можуть всі і перш за все це буде залежати від вершини цього любовного трикутника.

Ms. Доброта• 08 декабря 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
Потім? Автор вислала всього навсього картинку. А ви вже фантазуєте, як і дружина ридає, як і вона убога. Крім дописів фантазій, як це може бути, коли ви нафантазуєте, не побачила відповіді.
Свідок Перемоги• 08 декабря 2023
Ответ дляMs. Доброта
Я написала що не вірю в таку ситуацію и написала чому
Простецкая• 08 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
Ні, ви що!!!! Вона має залишитися і стійко ціною свого життя і щастя не дати стати щасливими нікому
Асталависта бэйби• 08 декабря 2023
Ответ дляMs. Доброта
Це і картинка якихось уявних страждань коханки.
Простецкая• 08 декабря 2023
Ответ дляMs. Доброта
Ні, вона від щастя світиться) бо роги шкіру натягують
Просто звязда• 08 декабря 2023
Ответ дляОбстановщица
А кто вы на фото?)))
Индейка
Ms. Доброта• 08 декабря 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Дивіться, я написала :’ чого жінка убога’ , всі напали, так то ж жінка пише))) Типу я жінка, і така офігєнна, а шлюх підстилками обізвала. Не оправдала сподівань порадниць, я і справді ще не була одружена, знов натикали морд, що я коханка, бо дійсно були одружені коханці . Ось в цьому вся порадниця. Всі щось своє приписують, фантазують, самі ж потім зі своїх фантазій і насміхаються.
Роблю висновки, що то нещастливі жінки , не важно хто вони коханки, чи дружини. Від щастя таке лайно жодна не напише.
Пэрисхилтонша• 08 декабря 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Не представляю как можно быть не вкурсе и не верю в это. Поведение мужчины всегда меняется, когда у него есть любовница, даже взгляд меняется. Мой бывший даже когда просто общался с девушкой и дело ещё не дошло до измены, он уже стал холоднее в отношении ко мне, я об этом узнала буквально через неделю, как он ею увлёкся. Не верю что такое можно не почувствовать. В большинстве своём просто не хотят знать, даже того, что мужик стал задерживаться на работе и в туалет ходить с телефоном по ночам)
То вы не видели прирожденный лжецов и агентов по продажам , брешут так, что сами себе верят
Асталависта бэйби• 08 декабря 2023
В мене ідея: насправді цей чоловік з фотки це сантехнік, а у пані з верхньої фотки засорився унітаз і вона його викликає, а він замість працювати дома жере!
Скромняшка• 08 декабря 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Ну я была не в курсе, довольно долго, так понимаю, потом конечно все вскрылось и закончилось разводом. но факт есть факт...

Жена сантехника• 08 декабря 2023
Ответ дляMs. Доброта
І я не розумію, чого жінка убога. Не факт, що вона здогадується чи підозрює, на фото є діти, вона повинна дітям зіпсувати прийом їжі? Вона може не помічати, тому , що заклопотана з дітьми, побутовими моментами і таке інше.
Коли поведінка стала дивна в бувшого чоловіка, я задавала питання, він відмахувався. Як зʼясувалось вже після розлучення, то я не помічала довго.
Не вважаю себе убогою, убогі ті, що трусливо шорхались за моєю спиною
ЛолитаНеРазлита• 08 декабря 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
После слова лопата
Після букви Р в слові лопата )
Ms. Доброта• 08 декабря 2023
Ответ дляЖена сантехника
Ну я і пишу, що чого вирішили , що жінка убога? Це мабудь версії нещастливих коханок, про убогість дружин, бо щастлива коханка не буде таке лайно писати.
Мені навіть одна ’ щастлива’ на основі своїх фантазій написала, що я упорото доказую, що чоловік дома ночує))) Це ж від якого щастя так фантазувати можна про людину, яку навіть не знаєш?))
KROX@• 08 декабря 2023
Скоріше так
Ms. Доброта• 08 декабря 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Це точно, є так брешуть віртуозно. Я продажник у банку була, проходила поліграф на вищу посаду, то поліграфолог сміявся. Каже:’ оці продажники , це жесть. Не поймеш де правда, де фантазії, але що то брехня не покаже навіть поліграф’.
Ms. Доброта• 08 декабря 2023
От відразу видно щастливих жінок))) коханок, я так зрозуміла. Їх улюбленний позитивний смайл рукалітсо.
KROX@• 08 декабря 2023
Обстановщица• 08 декабря 2023
Ответ дляАленький носочек
життя буття. Хто що обирає
Я обираю смачненько пожерти)))))
Аленький носочек• 08 декабря 2023
Ответ дляОбстановщица
Я обираю смачненько пожерти)))))
сістер😂
Ананомчикус• 08 декабря 2023
Ответ дляПростецкая
Нет, она должна сделать так, как хочет именно она без оглядки на кого-то. Если хочет пойти и выдрать патлы подстилке - пусть идет и выпустит пар, хочет отомстить мужу - пусть мстит, хочет сохранить семью - пусть сохраняет. А вот это ваше «не дати стати щасливим нікому» вообще смешно. О ее счастье эти двое думали? Это они говнюки и стыдно должно быть им, а не жене. А то так класно придумали, жена дура, мужик кобель и только бл.дина феечка.
Девальвация• 08 декабря 2023
Ответ дляКукусики
А що смішного? 2 нещасних жінки)) хоча може дружина теж має коханця
А чоловік щасливий? Там нервова система в хлам