Борець за гаманець• 09 декабря 2023

Почитала тему про детей и колбасу - задумалась...

Я ребенку 8ми лет даю в школу каждый день бутеры с обычным сыром и ветчиной или хамоном. Иногда засуну туда лист салата или положу в ланч-бокс 5 помидорок черри. Я - совсем недомать?
Народ пишет, что это и для взрослого - яд, а детям, кроме запеченной органической курятины, ничего и нельзя... что делать? Сразу застрелиться или можно что-то изменить?
ОленаЯ• 09 декабря 2023
Ответ дляПодругаМужа
Та і на любителя він, насправді. Комусь заходить, мені ні. Можливо ви нічого не втратили :)
Це точно. Якщо поріанюваьи з ковбасою, то середньрстатистчна ковбаса смачніша за нього. Є люди, які не їдять його взагалі.
Лупаю цю скелю• 09 декабря 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Я ніколи не їла хамон, як і мої діти. Двоє вже студенти, ніколи не брали нічого, крім яблук і води в школу, за рідким виключенням- булку, якщо я наполягала. Третя ще школярка, навчання зараз в школі раз на тиждень, бере якесь печиво і чай. Мабуть, і мені треба застрелитися.
Видно, не сильно едуны.
Старший вечно голодный у нас, какие там яблоки с водой)
Файна пані• 09 декабря 2023
Похвастаться что ли . Моему дитятке 13.
Не знает что такое колбаса и сосиски, чипсы, кола и др сладкие газированные тоже не пробовал .
Но и фрукты и ягоды тоже не ест
Из овощей только брокколи и цветная , морковка в супе, оч редко просто натертая морковка.
Вермишель, картошка,крупы, мясо, красная рыба- наше фсе
Ну и печеньки)(
evgeniiya• 09 декабря 2023
Ответ дляTatka Kiev
Ага, ще рецепти кидають, я робити самій ковбасу

Щас волосся назад
Я б и сделала. Но мой не будет это есть:)
И помидоры не будет, и лист салата.
А вот бутер с копчёной колбасой будет
Кривая спроса• 09 декабря 2023
Ответ дляTatka Kiev
Отож, я купляю просто реально дорогу, (надія, що краще) даю тільки в школу, дома так не їдять

Я ще не пекла м´ясо на бутери, блін в мене 2 дітей, я задовбусь

Та і не будуть вони м´ясо холодне брати в школу
Мої теж таке точно їсти не будуть, м´ясо запечене маю на увазі, а від запаху донька взагалі може 🤮
Тому даю, те що з´їдять точно)) Сосиски в тісті роблю. А ні, то булочку куплять.
БезникаЯ• 09 декабря 2023
а який вихiд? якiсь тупiли заборонили сосиски, пiцци у iдальнi. Хлопець 13 рокiв, 165см, худий, м´ясний - голодний пiсля iх змiiного харчування. Бо уроки з 8.00 до 14.30. От i бере щодня сосисочно-ковбаснi тормозки.
Кривая спроса• 09 декабря 2023
Ответ дляБорець за гаманець
Я рада видеть здесь единомышленниц. Но проблема же есть! Ребёнок возмущён, почему у одноклассника бутер с Нутеллой, а у него - с ветчиной и салатом. Советчица ментально нависает с Shame on you! и рецептом самодельного карбонада...
Работу тоже никто не отменял... как жить?
Жити так, як Вам зручно !!!
Пофіг, хто що думає!
В мене і на хамон немає грошей. Даю щось простіше.
Спитайте сина, що він хотів би їсти? Можливо йому та Нутелла така смачна здається, бо бачить у інших, а сам і їсти того не буде.
Солодке взагалі дитині дозволяєте?
Я дітям і сама можу купити по солодкому батончику на перекус.
Калинові вуста• 09 декабря 2023
Ответ дляФайна пані
Похвастаться что ли . Моему дитятке 13.
Но и фрукты и ягоды тоже не ест
Ну и печеньки)(
То Вам так кажется. Все он пробовал! Не в изоляции же дите держите
сказочное_Бали• 09 декабря 2023
Я не проти ковбаси але інколи. У знайомих донька може з´їсти коробку цукерок забиваючи кока-колою, аргументуючи типу А шо такое, ей нравится. Зате коли машину заправляють, то вибирають якісний бензин бо вона бачте зламається.
Не прохожу мимо• 09 декабря 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Видно, не сильно едуны.
Хлопці люблять поїсти, один правда більше 10 років не їсть ні м´яса, ні риби, любить молоко, сметану, творог, яйця. Але бачу, що вранці можуть попити чаю, а їсти починають десь після 15 години, ну і разів чотири, до 23.. донька взагалі любить поїсти, і солодкого багато їсть, вже думаю разом з нею на ПП перейти. Хоч поступово.
Не прохожу мимо• 09 декабря 2023
Ответ дляФайна пані
Похвастаться что ли . Моему дитятке 13.
Но и фрукты и ягоды тоже не ест
Ну и печеньки)(
Куди ж без печеньок! Але я ніколи не розуміла, як це діти фрукти не їдять. Моїм хоч відрами все купуй, але їх троє .Вчора купила 6 кг яблук чемпіон, залишилось десь два кг, так ще й не вечір.
Готова до другої• 09 декабря 2023
Странно я всегда думала что ветчина и хамон наоборот полезные.
Бутерброды это самая удобная и подходящая еда для школьников. Можно конечно яблоки брать, но мне кажеться они не такие питательные.
Я когда в школе училась у нас многие в классе брали с собой бутерброды. Я вообше брала бутерброды с дешевой колбасой и спредом, и ничего страшного не случилось.
Мадам Тю-лю-лю• 09 декабря 2023
Ответ дляФайна пані
Похвастаться что ли . Моему дитятке 13.
Но и фрукты и ягоды тоже не ест
Ну и печеньки)(
А откуда Вы знаете, что он без Вас не подъедает?
Все будет, но потом• 09 декабря 2023
Ответ дляTatka Kiev

Щас волосся назад
Де це я такий шикарний срач прозівала?
Лика-прилипка• 09 декабря 2023
Тут тема не скільки про ковбасу, як про те, стільки тієї ковбаси потрібно і навіщо?
Дитина зранку має гарно поснідати. Пʼять уроків в середньому, після уроків додому на обід.
Із собою краще дати йогурт, банан, яблуко, пастилу. Меншим дітям можна покласти пюре в паучах. Цього більш ніж достатньо для перекусу між уроками.
Передивіться культуру харчування у своїй родині.
Що дитина їсть на сніданок? Можливо вона не наідається?
Якщо вже й давати бутерброди - краще запекти щось типу буженіни, відварити філе індички та зробити сендвічі з мʼясом та овочами. Якщо дозволяють кошти - чергувати з сандвічами з червоною рибою. І менше хліба. Мучне теж шкодить.
Це однозначно корисніше за ковбасу.
Не привчайте дитину змалечку до харчового сміття, так як у дорослому віці вона вважатиме це за норму та потім буде часом пацієнтом гастроентеролога
Джем Шакіри• 09 декабря 2023
Ответ дляАфродитаПетровна
Ну мені там рука-лице наставили, таке враження, що дитина тієї ковбаси кг в канапці з´їдає.Там грам 40, ще й якісної.
Дорослим можна зїдати 10 грамів ковбаси чи сосисок на день, без шкоди для здоров´я, тобто раз на тиждень наістися бутріків то норм, але дитині це багато. Сама їм, дітям не даю))) бутери з сиром і маслом даю в школу.
Скіфська пектораль• 09 декабря 2023
Скиньте будь-ласка посилання на тему про ковбасу
Все будет, но потом• 09 декабря 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Не повірите ,моя мама ніколи не готувала сніданки,взагалі у нас не прийнято якось було снідати конкретно,чай і печиво,або налисник чи сирник звечора зроблений . Але вона ніколи зранку не товклася на кухні . І все чудово,ні надваги не маю,ні проблем зі здоровʼям,на роботу жкт взагалі не нарікаю . А снідати ж так важливо 😂,як же ми з сестрою вижили
В як моя мама))) каже в обід: я ще нічого не їла, тільки вранці чаю випила. А фактично, вона випиває солодкого чаю з молоком+бутерброд з маслом і рибою+жменьку цукатів або мигдалю.
Або чай з згущеним молоком і оладки сирники з фруктами і сметаною.
Але немає ніяких шансів довести, що вона поснідала🤣
Червона ікорка• 09 декабря 2023
Я ребёнку в школу сухари только даю-и не парюсь...
Но нам запрещено в школу еду приносить
Червона ікорка• 09 декабря 2023
Ответ дляФайна пані
Похвастаться что ли . Моему дитятке 13.
Но и фрукты и ягоды тоже не ест
Ну и печеньки)(
просто когда увидите свою дитятку в толпе сверстников с чипсами и колой в руках-в обморок не упадите
Кашпо• 09 декабря 2023
Ответ дляTatka Kiev

насправді стосовно мʼяса я б не була така категорична. Теж зараз даю бутери з ковбасою і нічого поганого в цьому не бачу. Але іноді й мʼясо запікаю! Це дуже просто і дешевше вдвічі. Запечене мʼясо смачне холодним. Його ніхто не гріє
Кашпо• 09 декабря 2023
Ответ дляБорець за гаманець
Там, где мы сейчас оказались, обычный хамон - это как раз недорого. А вот с докторской - проблема.
Ну и ребёнок его ест, к счастью, а большую часть местных колбас приносит обратно.
аромат хамону доволі специфічний. Мій би не взяв в школу
ЯНаПэПэ• 09 декабря 2023
При можливості краще відмовитись від обробленного м‘яса. Сама люблю ковбасу, сосики.
Вдома така їжа раз на місяць.
Якщо вже купувати то вищий сорт.
Сколько_мне_лет?• 09 декабря 2023
Ответ дляШопингмонстр
Да, да
Вы хоть раз съездить к ним и попросите корм показать.
Я вот смотрела чем кормят - там состав на мешках ого-го
Они его не читали если что и уверены, что он натуральный.

Курица, которая ест натуральную еду и на свободном выгуле - даст жесткое мясо. ’Спортивно-беговое’. И филешка там всего с детскую ладошку, мелкая. Вряд ли вы такое мясо берете.
🤦‍♀️каждый день бываю , корм знаю , домишки всякие не берём )))
Все знаем что и как ))) есть даже спец человек для выноса говна из курятника )))
КвартираЧья• 09 декабря 2023
Ответ дляШопингмонстр
Да, да

Блин, специально ходила искала этикетку. Что тут в составе такого страшного- криминального?
Файна пані• 09 декабря 2023
Ответ дляЧервона ікорка
Нет, я ж не запрещаю, это его выбор.
Файна пані• 09 декабря 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Потому что я ж не запрещаю!
Это его выбор..
Я предлагаю пробовать все, и колу в том числе...
Он новое тяжело все воспринмает, будь то еда, одежда ..
Файна пані• 09 декабря 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Моя вина. Я кроме персиков и абрикос ничего не люблю..
И как то с детства и его к фруктам не приучила.
Хотя есть видео, где ему мес 10 и он аж трусится за тем яблоком, но у него только 2 зуба было, шкребла ложкой то яблоко. А потом как то не...
Файна пані• 09 декабря 2023
Ответ дляКалинові вуста
Ну конечно, вы ж лучше знаете моего ребенка, куда мне...
Я не запрещаю. Если и пробовал - ок. Но не ест он такое и все тут..
ПростоБелка• 09 декабря 2023
Ответ дляПодругаМужа
І їх ковбаса, звісно, з їх слів, буде смачніша тієї яка робиться на дорогій лінії по складному техпроцесу на якому технологи собаку з´їли.
Ось про ´собаку´ Ви зря згадали - зараз вони цю ідею розів´ют і буде ще один аргумент проти промислової продукції