Слава Українi• 09 декабря 2023

Звідки береться пилюка?

Будинок не біля центральної дороги, навколо багато дерев , але постійно багато пилу. Чи може бути причина в старому ремонті?
Мания-Величия• 09 декабря 2023
Ответ дляСлава Українi
Дерев´яний паркет
Це вже добре. Мінімізувати можете тільки гарним пилососом 3 рази в тиждень + вологе прибирання кожен день. Тобто задача, за 2 тижні все протирати повністю і пилососити максимально потужним агрегатом. Побачите результат. Зволожувач ще додайте.
Але, я як мама сильного алергіка, в старому житлі боролася довго.
Мания-Величия• 09 декабря 2023
Ответ дляIQ 80
Навіть в новому важко(( теж мама такої дитини, це триндець (((
Постійне прибирання допомагає зовсім трохи
Тяжко. Ми постелили скрізь керамограніт - це спасає. Дитина на АСІТ і площа квартири дозволяє не купчитися я в одній кімнаті. Трохи легше. Я вже не кожен день прибираю.
Смайликівна• 09 декабря 2023
Звідки береться пилюка?
Куди діваються гроші?
Два риторичних питання, які мучають людей усе життя...
автор Слава Українi • 09 декабря 2023
Ответ дляСмайликівна
Звідки береться пилюка?
Куди діваються гроші?
Ну по грошах хоч банк статистику робить
IQ 80• 09 декабря 2023
Ответ дляМания-Величия
Розкажіть мені про АСІТ , будь-ласка 🙏
Теж лікар сказав про таке лікування.
Уколи чи таблетки?
Добротная• 09 декабря 2023
Ответ дляПоказушница
Ну белье там покрывается пылью
Вы б видели фильтры сушек для белья
У мене відкрий балкон, так чудово видно, коли знімаєш білизну, як пилюка летить в промінях сонця
Мания-Величия• 09 декабря 2023
Ответ дляIQ 80
Розкажіть мені про АСІТ , будь-ласка 🙏
Теж лікар сказав про таке лікування.
Уколи чи таблетки?
У доньки спрей Імунотек іспанський. Кожного дня дома бризкаємо зранку. Добова доза 2 вприскування, починали з одного і спостерігали за реакцією. Уколи їй не можна, через швидку реакцію. При сильних хворобах, відміна препарату. Виздоровіла дитина і знову починаємо. Ми рік складно входили в звичку навіть половинного дозування (1 впр), а вже зараз вийшли на майже безперервну добову терапію. Попередили що це на 5 років через високу сенсибілізацію до кліща. Але під час початку терапії, аденоїди збільшилися до великих розмірів, їх видалили відразу. Почалися проблеми з щелепою, теж швидко. Паралельно у ортоднота з вирівнюванням прикусу. До АСІТ все це було більш-менш в нормальному стані під контролем. Якось так.
IQ 80• 09 декабря 2023
Ответ дляМания-Величия
Дуже дякую!
Аденоїди вже теж видалили
IQ 80• 09 декабря 2023
Ответ дляМания-Величия
Імунотек один флакончик на скільки вистачає?
Мания-Величия• 09 декабря 2023
Ответ дляIQ 80
В коробці 2 флакони, вистачає їх на 3 місяці. Це якщо по 2 рази бризкати.
Говорилка• 10 декабря 2023
Ответ дляСлава Українi
Ні, відкритий
Мой сотрудник рассказывал, что когда ходили на судне в Антарктиду через Индийский океан, то даже в 1000 с лишним км от Африки на палубе скапливалась пыль )