Покорительная• 09 декабря 2023

Якщо німець почав платити за мене в магазині, то в нього серйозні наміри?

Раніше я платила сама, зараз він і слухати про це не хоче. Каже, що буде ігнорувати мої спроби самостійно платити, коли я з ним. Мені приємно, але ніяково. Через це я беру не все, що купила би сама, а лише найнеобхідніше, бо не хочу бути корисливою. З ним зкуплятись зручніше, бо в мене немає авто. От що робити? Я звикла розраховувати все життя лише на себе
Бадабум• 09 декабря 2023
Так

Мира всем• 09 декабря 2023
Принимать с благодарностью
автор Покорительная • 09 декабря 2023
Ответ дляМира всем
Принимать с благодарностью
Приймаю і вдячна, але мені ніяково
Булькаю• 09 декабря 2023
Дозвольте собі приймати дар.
Я сама така, що відмовляюсь завжди
Латексне альтер ЕГО• 09 декабря 2023
Я вас поздравляю)
автор Покорительная • 09 декабря 2023
Ответ дляБулькаю
Дозвольте собі приймати дар.
Я сама така, що відмовляюсь завжди
Бо ми такий тип жінок. Важко себе переробити
Моська-слон• 09 декабря 2023
Повышайте самооценку
ДеньгиНеСдаю• 09 декабря 2023
Вм уточніть в яких ви стосунках з німцем.
Латексне альтер ЕГО• 09 декабря 2023
Может, именно ваша скромность и сработала 😉

Мира всем• 09 декабря 2023
Ответ дляПокорительная
Приймаю і вдячна, але мені ніяково
Смотрите, Вы тратите на него свое время. Он получает позитивные эмоции от общения с Вами. Это его плата за Вас такую классную. Добровольная плата.
И я бы на Вашем месте ему бы так и объяснила, что мне неудобно, что обычно я покупаю больше, а тебя не хочу напрягать и бла бла бла. Он конечно скажет : бери то что хочешь. И Вы можете со спокойной душой брать что хотите, а свои деньги сохранять. Так что только плюсы
автор Покорительная • 09 декабря 2023
Ответ дляМоська-слон
Повышайте самооценку
Якби знати як. Я гарна жінка, зі мною знайомляться, але все одно ігнорувала всіх, не довіряла. Цей чимось зачепив моє серце
Лукава Кішка• 09 декабря 2023
Он вас контролирует, шлите лесом...
автор Покорительная • 09 декабря 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Вже пів року він мій коханець, але раніше він платив лише в ресторанах, в магазинах я сама, бо то було моє бажання. А вже з місяць ми сваримося, бо він хоче платити скрізь. А я тоді почуваюся, наче я чимось забов´язана. Не можу просто прийняти с легким серцем
автор Покорительная • 09 декабря 2023
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Я така, яка є. Десь скромна, десь ні
А поговорить?• 09 декабря 2023
Может нищей выглядите? Пожалел
А поговорить?• 09 декабря 2023
Ответ дляПокорительная
Так давно должен платить был, а он полгода экономил и юзал на шару)
Мамина квіточка• 09 декабря 2023
Ответ дляПокорительная
Зачётный троллинг 🤣
А поговорить?• 09 декабря 2023
Ответ дляПокорительная
Ну писюн же его принимали с легким сердцем. С деньгами еще проще
автор Покорительная • 09 декабря 2023
Ответ дляМира всем
Пару разів підкидав мені в сумочку дрібні кошти. Бо знає, що не візьму. 10-20 євро. Я кажу, то не мої. А він мені ’а чиї, мої всі на картці’. Якби велика сумма, яб відразу зрозуміла,думав, що дрібні не помічу. Я дивна чи він? Бо крізь читаю, що німці жадібні, цей ломає стереотипи. Ще купив мені пральну машинку, техніку деяку. Каже, німці віддали. Але воно нове, я ж не геть дурна

А поговорить?• 09 декабря 2023
Ответ дляПокорительная
10-20 евро це щедрий?
автор Покорительная • 09 декабря 2023
Ответ дляА поговорить?
Может нищей выглядите? Пожалел
Не виглядаю. Я гарно вдягнена, гарно виглядаю. Але без нігтів, брів та губ
LoveYouOrNot• 09 декабря 2023
Хоче допомогти, це добре) Німці не те що жадні, вони практичні. Тому це гарний знак, якщо ви хочете з ним бути і далі.
автор Покорительная • 09 декабря 2023
Ответ дляА поговорить?
Та не на шару)) По перше я його теж юзала, і купував інше, та 2-3 рази на тиждень ми їздили до різних закладів, він платив. Але то ресторан, а то магазин.Для мене є різниця
Леді Душка• 09 декабря 2023
Ответ дляПокорительная
Приймаю і вдячна, але мені ніяково
.
автор Покорительная • 09 декабря 2023
Ответ дляА поговорить?
То інше
А поговорить?• 09 декабря 2023
Ответ дляПокорительная
В ресторане он тоже ел в вашей компании, а не сидел с пустой тарелкой
автор Покорительная • 09 декабря 2023
Ответ дляА поговорить?
10-20 евро це щедрий?
Я пояснила, чому так мало. Багато в чому іншому допомагає. Більшу сумму я б помітила. То так, на каву чи морозиво.
vihola• 09 декабря 2023
Спокійно беріть все що треба, не будьте дурною.
Йому приємно на вас витрачатись.
Просто гарно дякуйте, щиро, адже вам також приємно що він не жлобиться. Зробіть один одному приємно.
Мира всем• 09 декабря 2023
Ответ дляПокорительная
Я тоже вечно слышу, какие итальянцы маменькины сынули и какие жлобы. Мой муж купил мне дорогую машину, обеспечивает меня и моего сына от первого брака полностью, оплачивает все мои желания, дарит дорогие подарки и много всего еще. Но для советчицы это троллинг 😂
И еще ко всему я не работаю, не убираю и не готовлю 😂
автор Покорительная • 09 декабря 2023
Ответ для vihola
Йому приємно на вас витрачатись.
В мене син має деякі проблеми зі здоров´ям. Він почув, знайшов лікарів, сам возить його на процедури, турбується більше, ніж рідний батько