Тетяна3007• 09 декабря 2023

Виявлено рецидив дисплазії у процесі планування вагітності

10 років як виявлено ВПЛ, 31 тип. Легка дисплазія була виявлена 3 р назад, тоді провакцинувалася від 16 і 18 типів ВПЛ. 2 роки назад лазером видалили дисплалію. Один раз на 3 міс у лабораторії робила Пап тест - показував ідеальний результат (останній у серпні), але 31 тип все рівно проявлявся з середнім навантаженням. Кольпоскопію не робила, думала, що паптесту достатньо. На останньому огляді (після викидня на 5 тижні) гінеколог зробила кольпоскопію і побачила малесеньку ділянку на виході з цервікального каналу, що не профарбувалася. Сказала прийти після місячних і взяти для паптесту матеріал з тієї ділянки. Інша гінеколог, з якою планую наступну вагітність не радить зараз «туди лізти» і щось зачіпати. Паптест прицільно я хочу зробити, щоб розуміти чи то дисплазія 1 степені чи там нічого страшного. Підкажіть чи хтось з вас йшов у вагітність з легкою дисплазією ?
Працівниця року• 09 декабря 2023
Пап-тест надо все же сдать. А ваш второй гинеколог готов нести ответственность за совет «не лезть» и не уточнять что там?

Я удаляла дисплазию дважды, первый раз за 3 месяца до беременности, второй - через 1,5 года после рождения ребенка (рецидив).
Асталависта бэйби• 09 декабря 2023
На инфекции, кроме впч, проверялись?
автор Тетяна3007 • 09 декабря 2023
Ответ дляАсталависта бэйби
На инфекции, кроме впч, проверялись?
Так, не виявлено