Шановні майстрині) звертаюся за порадою)
ходжу до майстра, не довго. мабуть вже разів 5-6 була. вона щоразу зпилює мені матеріал майже до нігтя, і скоріш за все навіть верхній шар нігтя (ну так мені здається, бо нігтики зовсім стають тонкі перед нанесенням). потім наносить шар чогось там і покриває лаком.
нігті навіть після покриття мені хздаються досить крихкими.
чи може вона дійсно мені забагато знімає? чи дійсно необхідно щоразу прям до нуля знімати попередній попередній матеріал?
чи просто поміняти майстра....?
Фокус-Покус• 09 декабря 2023
У вас болять нігті?
Якщо б вам знімали б шар нігтя, ви б це відчували.
На циголках• 09 декабря 2023
Ну вообще мне кажется они все спиливают верхний слой, ничего страшного в этом нет.
Просто попросите ее с укреплением делать маник и всё.
Тільки не про гроші• 09 декабря 2023
Пилкой она скорее всего доснимает остатки базы.
Посмотрите на цвет ногтя, если красный, но переснимала.
Губи до вух• 09 декабря 2023
Покрытие или наращивание? Покрытие спиливают полностью (по крайней мере у меня). Нарощенные видела только корректируют и не снимают все, если нет проблем.
нігті не болять. не червоні. але від природи маю міцні та тверді нігті, а тут навіть незручно, якісь крихтенькі. дійсно мабуть знімає забагато.
База_птеродактилей• 09 декабря 2023
Если есть отслойки то снимаю до конца естественно. Если нет то в этом нет необходимости
Я тут с краю постою• 09 декабря 2023
Всегда прошу мастера, чтобы снимала гель лак замачиванием. Спилила верхнюю часть гель лака, потом замочила на несколько минут и сняла деревянной палочкой. Ногти крепкие и здоровые. В любой момент могу снять гель и они будут выглядеть здорово. Мастеров которые не хотят так снимать - обхожу десятой дорогой. После таких снятий, как вы описываете - лечила два года ногти, стали как пергаментная бумага.
В постійного клієнта і з хорошою базою, яка не постраждала , всю не спилюють, в цьому нема смислу. Хоч я і сама роблю роками, колись було впадло бавитись собі, роками ходила до однієї майстрині. У мене тонкі нігті дуже, то не спилювала вона все також, нігті не страждали взагалі , декілька раз за пару років всього просила її зняти все і відполірувати до натурального . Якщо змінились відчуття нігтя може ще бути що не підходять матеріали , які вона використовує, особливо якщо кислотні.
Хома з пастою• 10 декабря 2023
Теж хотіла написати, що агресивні кислотні бази плюс зняття в нуль стоньшують пластину. Адгезія як працює? Хімічна - за рахунок кислот і їх ефірів робить ’ямки’ в дорсальному шарі, руйнує кератин, щоб в цих місцях зчепитися матеріалу. Механічна адгезія передбачає запил пилкою з легкими, але прошкрябами, куди втирається матеріал. Бажання зняти в нуль будь-яким способом доведе до того, що зніметься адгезований шар, де оніхобласти з впечатаним полімером. І так раз за разом.
Методом розмочування знімають матеріали, які створені для такого методу, наприклад СНД Шеллак, Дідієрлаб Ван степ однофазник, а також багато гель-лаків і гелів перших періодів їх появи на ринку. На флаконі розчинних матеріалів має бути написано Соак оф ( англ, розчинний), але треба пам´ятати, що адгезивні бази, хоч і розчинні, знімаються ацетонами дуже погано, їх треба в кілька підходів розмочувати і дуже обережно зчищати, а останній шар краще забафити, якби залишити ті впечатані в ніготь молекули.