бювет_в_обед• 09 декабря 2023
Зошит з діагностичними роботами. Досліджуємо історію і суспільство
Можливо хтось має такий зошит дома, хто може сфотографувати 2 розділ?
Чи можливо маєте електроні тести до цього зошита. Хочу перевірити знання дитини по розділу.
бювет_в_обед
• 09 декабря 2023
Хотіла купити електронну версію, не знаходжу. А на сайтах доставка від 150-200 грн. Тай навіть якщо знайти, хто відправить, до доставка дорожча, ніж сам зошит
бювет_в_обед
• 09 декабря 2023
Ответ дляМоль Моллівна
.
Спробуйте тут замовити
Там замовлення від 100 грн, а зошит 50.
бювет_в_обед
• 09 декабря 2023
Знайшла безкоштовний ресурс. Дуже цікаво подана інформація і є тестові завдання
Бибер-анонимер• 09 декабря 2023
Ответ длябювет_в_обед
Дякую!