Все до блиску• 10 декабря 2023
Як доказати булінг у школі? І що взагалі робити?
У доньки в класі є дівчинка. Ще з 3 класу вона її цькує. Зараз діти вже в 6-му. 3-4 клас це були дрібниці. Вона просто казала дівчатам " а давайте не будемо з нею дружити"( мається на увазі з моєю донькою) хто піддавався маніпуляціям хто ні. Але впринуипі все було нормально. я навчила свою малу не реагувати на це.
З мамою тої дівчинки розмовляла неодноразово. Вона казала постійно, ну так складний характер, я поговорю з нею.
Тепер дівчата увійшли у пубертатний період і почалося. Ця дівчинка агресор конкретно налаштовує клас проти моєї малої. Вона дуже вміло маскується, робить все тихенько. Але ж всерівно все виходить на зовні. І мой доньці друзі все розповідають. Тільки моя з класу в коридор, агресорка починає дітям розповідати всякі бридоти ( звичайно вигадані речі). Розумні діти не ведуться на це, але нажаль є такі які сприймають цю інформацію. І згуртовуються проти моєї доньки
Чому вона це робить. Моя донька гарно вчиться, вона не перший рік староста, її люблять вчителі, завжди ставлять у приклад, вона творча і амбітна. Її обрали в парламент школи.
Дівчинка агресор, вчиться дкже погано, ніяк не може себе проявити в класі. В неї занижена самооцінка . Я вважаю що вона знайшла собі жертву, щоб за рухунок цього цькування, підвищувати собі самооцінку.
Знаю ще про один випадок цькування цією дитиною іншої дівчинки у таборі, де були всі разом. Розповіла мама цвєї дівчинки. Там все було по схожій схемі.
Моя донька останнім часом дуже пригнічена, ця вся ситуації заважає їй спокійно вчитися. Бо як можна нормально співіснувати в колективі, якщо постійно хтось всіх проти тебе налаштовує, і за спиною говорить гадості
Мама дівчинки сказала, що вона така зайнята на роботі, що їй немає коли цим займатися ( треш)
Класний керівник розводить руками. Дистанціюється від проблем Я з нею не згодна, потрібно щось вирішувати , бо моя донька ту дівчинку ніколи не ображала. У тої дитини конкретні проблеми з психікою і самооцінки. Чим далі тим буде гірше. Вона може перейти до фізичного насилля, або підмовити хлопців, щоб моїй малій щось зробили погане.
Я пригрозила що напишу заяву в поліцію про систематичне цькування. На що мама агресорки, сказала що я нічого не докажу. Що з цим всім робити? Як захистити дитину? Крім розмов що не реагуй на це все, будь сильною .треба ще щось робити
Весотехник• 10 декабря 2023
Странно, что ваша вся такая положительная, образцовая и нет подруг, которые были бы рядом с ней и дружили
Все до блиску
• 10 декабря 2023
Ответ дляРусланка з гілки
ох уже эти девочки... сплетни, интриги....
Це точно. З хлопцями простіше. Надавали один одному підсрачників за школою і розійшлися друзями.
Русланка з гілки• 10 декабря 2023
Подойти и поговорить с той девочкой...
не дружите - не надо
но трогать и наговаривать тоже не стоит... только настойчиво
не дружите - не надо
Русланка з гілки• 10 декабря 2023
Ответ дляВсе до блиску
нет такого... просто им нет до этого никакого дела...
Свій варік• 10 декабря 2023
Ответ дляРусланка з гілки
Подойти и поговорить с той девочкой...
не дружите - не надо
Автор не має права так зробити. Хіба в присутності мами .
Коренная киевлянка• 10 декабря 2023
Действительно, нужны доказательства. А так только еще усугубите проблему.
Вопрос сложный. Скорее всего работать со своим ребёнком. Учить реагировать правильно. Ведь в жизни много всяких людей можно встретить, которые нам не подходят.
К моему сыну тоже мальчик лез в младших классах. Ох я переругалась с его мамой. У нас чуть до рукопашной не дошло.
Этим летом этот мальчик уже имел поводы для того, чтобы им занималась полиция.
Если человек агрессивен, то он сам найдёт себе наказание.
Русланка з гілки• 10 декабря 2023
Ответ дляСвій варік
ага...
Все до блиску
• 10 декабря 2023
Ответ дляВесотехник
Я не писала що в неї немає подруг. В неї є подруги в в класі і в на танцях. Звичайно її втішають, підтримують. І все їй розповідають що агресорка в черговий раз нафаннтазувала.
Голодаю• 10 декабря 2023
Якщо класний керівник не хоче вирішити проблему, зверніться до завуча. Такий розвиток подій вимагає втручання дорослих.
Хомо_сапиенс• 10 декабря 2023
Можна телефон з увімкненим мікрофоном залишити звісно, та дитині вашій переслуховування може ще гірше зробити.
Вцілому думаю у агресорки проблеми в сімʼї, хтось з батьків знущається або з партнера або з дітей, тому ваша донька стала обʼєктом цькування як слабке звено.
Дебілів і серед дорослих багато, тому корисніше буде вам навчити свою дитину відстоювати кордони та виживати серед таких
Весотехник• 10 декабря 2023
Ответ дляВсе до блиску
А, что она хоть говорит про вашу дочь?
Коренная киевлянка• 10 декабря 2023
Ответ дляВсе до блиску
От эти рассказы подливают масла в огонь.
Все до блиску
• 10 декабря 2023
Ответ дляРусланка з гілки
Подойти и поговорить с той девочкой...
не дружите - не надо
Так не можна. Без присутності її мами я не можу її виховувати . А мама на контакт не вже. Морозитися. Я пропонувала зустрітися всім разом і все вияснити. Вона не хоче
Русланка з гілки• 10 декабря 2023
поднять вопрос в род чате...
пусть родители говорят с детьми что бы те отстали...
Весотехник• 10 декабря 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Кстати да, как вариант. Можно ж так преподнести
Злюсь до кипіння• 10 декабря 2023
Добро с Кулаками• 10 декабря 2023
Ответ дляСвій варік
Зато та девочка без мамы оскорбляет!
Ага, сейчас! Подходила и говорила лично и мне плевать, раз другим плевать на остальных
Коренная киевлянка• 10 декабря 2023
Психолог в школе, может есть?
Род.чаты - зло. Никакого конструктива.
Русланка з гілки• 10 декабря 2023
Ответ дляivareka
а что там доказывать? обратитесь в полицию, ювеналы поговорят с детьми и все выяснят, не оставляйте это просто так, но сначала идите к директору.
с чем обратится? ее никто не трогает, просто не дружат с ней...
Слухи-руки не распускаю• 10 декабря 2023
Поговорити з класним керівником, якщо вона не реагує - з директором школи. Їм ваші заяви в поліцію щастя не додадуть, тому вони будуть зацікавлені втихомирити мале стерво.
Свій варік• 10 декабря 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Зато та девочка без мамы оскорбляет!
Да я бы с удовольствием таким вот девочкам шею бы намылила, но по работе видела последствия. Потом автор ещё и виноват останется. Нужно подключать администрацию.
Ответ дляРусланка з гілки
ну это вам так кажется.
Что можно считать Буллингом?
Буллинг может принимать различные формы:
распространение слухов,
угрозы,
физическое или словесное нападение,
исключение ребенка из группы, изоляция,
другие жесты или действия, причиняющие вред ребенку прямо или косвенно.
Что можно считать Буллингом?
распространение слухов,
угрозы,
физическое или словесное нападение,
исключение ребенка из группы, изоляция,
Русланка з гілки• 10 декабря 2023
Ответ дляivareka
ну это вам так кажется.
Что можно считать Буллингом?
распространение слухов,
угрозы,
физическое или словесное нападение,
исключение ребенка из группы, изоляция,
Что можно считать Буллингом?
распространение слухов,
угрозы,
физическое или словесное нападение,
исключение ребенка из группы, изоляция,
тут только первое из всего списка... а как доказать?
Вибачте, не читала, довгий текст.
Треба звертатись письмово до класного керівника, директора. Можна ще пообіцяти звернутись в поліцію.
І виказувати перестереження, що може трапитись невиправне. Якщо ці діти заподіяли вже шкоду іншим дітям, згадати цей факт.
Вчителі, дирекція, можуть закривати очі поки особисто їх не стосується, що доведеться понести відповідальність за бездіяльність.
А у вас вже є доказ, що прохання вплинути залишилось без реакції.
Добро с Кулаками• 10 декабря 2023
Послушаю. Мне одна мама предлагает сходить и разобраться, ее дочь сильно задирает одна девочка из класса, мою трогает, но и моя ответить может. А мне надоело это уже… моя на танцы отказалась ходить дальше из-за этой девочки, попахивает это все не нормально.