Звоночек• 10 декабря 2023
Ви купуєте продукти, товари, спонсорів тероризму?
Запитувала про віскі, то написали, то Бакарді-Мартіні спонсори тероризму, тобто те саме Мартіні купувати не варто. Але магазини заставлені цими товарами. Як і Uniliver, Нестле і багато інших відомих брендів. Якщо це спонсори тероризму, чому не забороняють продаж?Мені дорікнули, що купила напій спонсору, хоча я і не знала про це. Тепер так тошно.
Звоночек
• 10 декабря 2023
Ответ дляМалая еще та
Ні, останнім часом викинула з покупок Мілку.
А Резервд, Сінсей?
Звоночек
• 10 декабря 2023
Ответ дляГола з конопель
Не купую.
Ви весь список знаєте спонсорів війни?
Звоночек
• 10 декабря 2023
Ответ дляМалая еще та
Я і раніше їх не брала
І Пепсі не берете?
Звоночек
• 10 декабря 2023
Цей список такий великий, я дуже здивована була. Але ж у нас люди мають роботу завдяки цим компаніям, тому я не знаю....
Гола з конопель• 10 декабря 2023
Ответ дляЗвоночек
Ви весь список знаєте спонсорів війни?
Можливо, не весь. Але це питання завжди моніторю і контролюю.
Звоночек
• 10 декабря 2023
Ответ дляГола з конопель
Я знала лише декілька, але глянула весь і зрозуміла, що дуже великий список(
Мольфарочка• 10 декабря 2023
Ответ дляЗвоночек
А Резервд, Сінсей?
А що з резервом і сінсеєм? Це польські бренди. Вийшли з ринку раші весною 2022.
Звоночек
• 10 декабря 2023
Ответ дляМольфарочка
Ага, і зайшли назад під назвами Ре, Сі, Мохіто теж
Звоночек
• 10 декабря 2023
Ответ дляМольфарочка
Поцікавтесь, які повернулись компанії під іншими назвами
Мольфарочка• 10 декабря 2023
Ответ дляЗвоночек
Я читала про це - ні, це не резерв і сінсей, а контрабанда, до якої додають китайського товару.
І от контрабанда дійсно проблема. Найкращий спосіб був розхрєначити БАМ. Побільше б таких операцій.
Неместная Я• 10 декабря 2023
Ні, про тих що дізнаюся - намагаюся не купувати. хіба що прям дуже щось вигідне чи ексклюзивне.
Замінити майже завжди є можливість, було б бажання замрочитися чи хоча б сюди написати спитати.
А Я Самая Самая• 10 декабря 2023
Я не заморачиваюсь и покупаю что мне подходит, не интересует кто производитель. Газ из РФ у нас тоже прошу заметить)
Звоночек
• 10 декабря 2023
Ответ дляМольфарочка
Треба почитати, бо я за перше грудня читала, що змінили назви. Той же Снікерс не можна купити, бо спонсори(
Українська Мрія• 10 декабря 2023
Ответ дляМольфарочка
Забийте в ютубі Обзори син і ре. Ці ті самі магазини, тільки змінили назви. Навіть коди товарів збігаються.
Звоночек
• 10 декабря 2023
Я не знаю як правильно написати, просто подвійні стандарти. Ну визнали спонсорами війни, то закрийте фабрики і заводи у нас, магазини. А ні, дозволяють працювати і продавати, але хто купує, той долучається до спонсорів.
Мольфарочка• 10 декабря 2023
Ответ дляЗвоночек
Ну, снікерс то зовсім не проблема, повно вибору цукерок на полицях. Слава богу, не снікерсом єдиним.
Для мене була проблема обрати твердий дезодорант, рексона, нівея, дав - всі поганці. Перейшла на кульковий ісана.
Звоночек
• 10 декабря 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Отож, я дивилась огляди теж.
Звоночек
• 10 декабря 2023
Ответ дляМольфарочка
Та я з переляку на все Ісана перейшла
Звоночек
• 10 декабря 2023
Ответ дляВсміхайлик
А газом ви теж всі не користуєтесь ?
Зараз напишуть, що електроопалення і духовка
Всміхайлик• 10 декабря 2023
Ответ дляЗвоночек
А ви візьмете всіх їх на роботу ?
Треба підробіток• 10 декабря 2023
Ответ дляЗвоночек
А Резервд, Сінсей?
Так вони пішли з росії
Звоночек
• 10 декабря 2023
Ответ дляВсміхайлик
А ви візьмете всіх їх на роботу ?
Так я не про те, я навпаки проти травлі тих хто купує ту саму Мілку