Звоночек• 10 декабря 2023

Ви купуєте продукти, товари, спонсорів тероризму?

Запитувала про віскі, то написали, то Бакарді-Мартіні спонсори тероризму, тобто те саме Мартіні купувати не варто. Але магазини заставлені цими товарами. Як і Uniliver, Нестле і багато інших відомих брендів. Якщо це спонсори тероризму, чому не забороняють продаж?Мені дорікнули, що купила напій спонсору, хоча я і не знала про це. Тепер так тошно.
Малая еще та• 10 декабря 2023
Ні, останнім часом викинула з покупок Мілку.

Гола з конопель• 10 декабря 2023
Не купую.
Радостина• 10 декабря 2023
Купую
автор Звоночек • 10 декабря 2023
Ответ дляМалая еще та
А Резервд, Сінсей?
автор Звоночек • 10 декабря 2023
Ответ дляГола з конопель
Не купую.
Ви весь список знаєте спонсорів війни?
Малая еще та• 10 декабря 2023
Ответ дляЗвоночек
А Резервд, Сінсей?
Я і раніше їх не брала
автор Звоночек • 10 декабря 2023
Ответ дляМалая еще та
Я і раніше їх не брала
І Пепсі не берете?

автор Звоночек • 10 декабря 2023
Цей список такий великий, я дуже здивована була. Але ж у нас люди мають роботу завдяки цим компаніям, тому я не знаю....
Гола з конопель• 10 декабря 2023
Ответ дляЗвоночек
Ви весь список знаєте спонсорів війни?
Можливо, не весь. Але це питання завжди моніторю і контролюю.
автор Звоночек • 10 декабря 2023
Ответ дляГола з конопель
Я знала лише декілька, але глянула весь і зрозуміла, що дуже великий список(
Мольфарочка• 10 декабря 2023
Ответ дляЗвоночек
А Резервд, Сінсей?
А що з резервом і сінсеєм? Це польські бренди. Вийшли з ринку раші весною 2022.
автор Звоночек • 10 декабря 2023
Ответ дляМольфарочка
Ага, і зайшли назад під назвами Ре, Сі, Мохіто теж
автор Звоночек • 10 декабря 2023
Ответ дляМольфарочка
Поцікавтесь, які повернулись компанії під іншими назвами
Ласую колобками• 10 декабря 2023
Намагаюсь не купувати, але не відстежую це дуже ретельно.
Мольфарочка• 10 декабря 2023
Ответ дляЗвоночек
Я читала про це - ні, це не резерв і сінсей, а контрабанда, до якої додають китайського товару.
І от контрабанда дійсно проблема. Найкращий спосіб був розхрєначити БАМ. Побільше б таких операцій.
автор Звоночек • 10 декабря 2023
А в Метро і Ашан не ходите?
Неместная Я• 10 декабря 2023
Ні, про тих що дізнаюся - намагаюся не купувати. хіба що прям дуже щось вигідне чи ексклюзивне.
Замінити майже завжди є можливість, було б бажання замрочитися чи хоча б сюди написати спитати.
А Я Самая Самая• 10 декабря 2023
Я не заморачиваюсь и покупаю что мне подходит, не интересует кто производитель. Газ из РФ у нас тоже прошу заметить)
Мольфарочка• 10 декабря 2023
Ответ дляЗвоночек
А в Метро і Ашан не ходите?
Я не ходжу 😋

автор Звоночек • 10 декабря 2023
Ответ дляМольфарочка
Треба почитати, бо я за перше грудня читала, що змінили назви. Той же Снікерс не можна купити, бо спонсори(
Українська Мрія• 10 декабря 2023
Ответ дляМольфарочка
Забийте в ютубі Обзори син і ре. Ці ті самі магазини, тільки змінили назви. Навіть коди товарів збігаються.
автор Звоночек • 10 декабря 2023
Я не знаю як правильно написати, просто подвійні стандарти. Ну визнали спонсорами війни, то закрийте фабрики і заводи у нас, магазини. А ні, дозволяють працювати і продавати, але хто купує, той долучається до спонсорів.
Мольфарочка• 10 декабря 2023
Ответ дляЗвоночек
Ну, снікерс то зовсім не проблема, повно вибору цукерок на полицях. Слава богу, не снікерсом єдиним.
Для мене була проблема обрати твердий дезодорант, рексона, нівея, дав - всі поганці. Перейшла на кульковий ісана.
автор Звоночек • 10 декабря 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Отож, я дивилась огляди теж.
автор Звоночек • 10 декабря 2023
Ответ дляМольфарочка
Та я з переляку на все Ісана перейшла
Всміхайлик• 10 декабря 2023
А газом ви теж всі не користуєтесь ?
автор Звоночек • 10 декабря 2023
Ответ дляВсміхайлик
А газом ви теж всі не користуєтесь ?
Зараз напишуть, що електроопалення і духовка
Всміхайлик• 10 декабря 2023
Ответ дляЗвоночек
А ви візьмете всіх їх на роботу ?
Треба підробіток• 10 декабря 2023
Ответ дляЗвоночек
А Резервд, Сінсей?
Так вони пішли з росії
автор Звоночек • 10 декабря 2023
Ответ дляВсміхайлик
А ви візьмете всіх їх на роботу ?
Так я не про те, я навпаки проти травлі тих хто купує ту саму Мілку