Звоночек• 10 декабря 2023

Ви купуєте продукти, товари, спонсорів тероризму?

Запитувала про віскі, то написали, то Бакарді-Мартіні спонсори тероризму, тобто те саме Мартіні купувати не варто. Але магазини заставлені цими товарами. Як і Uniliver, Нестле і багато інших відомих брендів. Якщо це спонсори тероризму, чому не забороняють продаж?Мені дорікнули, що купила напій спонсору, хоча я і не знала про це. Тепер так тошно.
автор Звоночек • 10 декабря 2023
Ответ дляМексиканочка
чинзано
Теж ведеться там бізнес, прочитала

Санта Барбара• 10 декабря 2023
не рассматриваю, где чьи товары. раз продают - значит можно брать, все вопросы к государству
Гжегож Бженчишчикевич• 10 декабря 2023
Ответ дляЗвоночек
Ви весь список знаєте спонсорів війни?
Є бот-довідник в тг. (так, я знаю, що тг стрьомний, але на мій погляд це менше зло).

Намагаюся уникати цих товарів на 90%. Турцію також не купую (Вайкікі).
Так, незручно. Але треба пам´ятати як незручно сидіти в підвалі під час авіанальотів. Чи як російські війська вбивають людей (військових і не військових), тварин.
автор Звоночек • 10 декабря 2023
Ответ дляСанта Барбара
Та отож, називають спонсорами війни і одночасно можна продавати товари
Гжегож Бженчишчикевич• 10 декабря 2023
Ответ дляЗвоночек
Треба почитати, бо я за перше грудня читала, що змінили назви. Той же Снікерс не можна купити, бо спонсори(
Чи далі Вас читаю тим гостріше постає питання ’Нафіга Ви взагалі не купуєте?’ Снікерс, Пепсі - не купуйте, здоровіша будете
Гжегож Бженчишчикевич• 10 декабря 2023
Ответ дляВсміхайлик
А газом ви теж всі не користуєтесь ?
Горить сарай гори і хата?
Ви міркуєте категоріями як дитина.
Якщо по газу розумної альтернативи зараз немає, то це взагалі не привід купувати дозволити собі все і купувати Мілку, і Бабушку Агаф´ю.

І тим паче у Вас немає вибору чий газ купувати (постачальник Нафтогаз чи хто там?), а ось Мілка виключно на Вашій совісті і відповідальності.
Гжегож Бженчишчикевич• 10 декабря 2023
Ответ дляСанта Барбара
А Ви ’маленький винтик’ чи ’простий людь’?
Дітям і накротики продають, але ж не привід відмахуватися від відповідальності.

автор Звоночек • 10 декабря 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Горить сарай гори і хата?
Ви міркуєте категоріями як дитина.

Мілку у нас роблять теж. У Тростянці, який був окупований. Основні робочі місця міста там.
Санта Барбара• 10 декабря 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
вы не в себе? эти товары законно продают в магазинах! ответственность? чешите под раду и там спрашивайте, почему это продается
Гжегож Бженчишчикевич• 10 декабря 2023
Ответ дляЗвоночек
Навіщо Ви торгуєтесь з власною совістю та щей інших агітуєте(!!!) так робити? Хочете щоб побільше народу фінансувало рф?

Ось Богуслаєв також вважав, що продавати мотори для російських винищувачів це ще й робочі місця для ’Мотор Січі’
Гжегож Бженчишчикевич• 10 декабря 2023
Ответ дляСанта Барбара
Мені не треба йти під Раду, що б не купувати ці товари. Мені вистачає власного стержня, розуму і етики, що б не фінансувати тероризм.
А Вам потрібна команда зверху, за Вас повинні вирішити, без їхньої вказівки Ви не розумієте де добре, де погано? Ви ж доросла людина...
Санта Барбара• 10 декабря 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
вы тоже взрослый человек и два раза подряд не можете прочитать, что я вам пишу, государство одобрило продажу этих товаров, значит всех все устраивает, какие вопросы?
БЦАшка• 10 декабря 2023
Ответ дляМексиканочка
а хто кінцевий бенефіціар доходу з продпжів??
от в цьому питання, якщо кінцеві бенефіціар не з рашки, але діє іна росії, і в Україні, як бути?
Треба підробіток• 10 декабря 2023
Ответ дляНе пириживай
Нет, идите и посмотрите ассортимент магазина Re в рашке)))
Капець, це вони в фізичних магазинах, чи онлайн також?
Гжегож Бженчишчикевич• 10 декабря 2023
Ответ дляСанта Барбара
Державна машина працює повільніше за кожну окрему людину.
Знущатися над тварин завжди не можна було, а не тільки з 2017 року, коли цю статтю внесли в Кримінальний Кодекс.

Навіть в релігійних доктринах (авраамічних) людина відповідає виключно за власний вибір, а не за Верховну Раду, тьотю Мотю і обставини.
Санта Барбара• 10 декабря 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич

не приравнивайте религию, издевательство и т.д к абсолютно бытовым вещам, сравнение очень странное, хорошего дня!
Крошка Jill• 10 декабря 2023
Ответ дляМольфарочка
А що з резервом і сінсеєм? Це польські бренди. Вийшли з ринку раші весною 2022.
Но открылись под другими названиями в 2023
Спілий баклажан• 10 декабря 2023
Не купую
Жена_КотораяСтена• 10 декабря 2023
Ответ дляЗвоночек
А які це?
Асе что произведено в Израиле и американские товары, там список очень длинный.

МеняАЖтрусит• 10 декабря 2023
Накидаю вариантов от чего отказываться нужно)
начнём с девочкового, с прокладок Бела, Олвейс, натурелла, котекс и тд
порошки ариель, тайд, персил...
краски для волос палетте лореаль сьёс
просто забейте в гугле супермаркет магнит и посмотрите что продаётся.
так-то ничего и не останется для покупок.
Ну и макдональдс никуда не делся. Синсей тоже на месте, даже не переименованный.

так что...
Я така бойова• 10 декабря 2023
Не купую, якщо знаю. Якщо часто купую певний продукт - перевіряю
Синиця у спідниці• 11 декабря 2023
Ответ дляЗвоночек
Так я не про те, я навпаки проти травлі тих хто купує ту саму Мілку
Щоб ви знали !!!українські співробітники компанії ’Мілка’ розірвали всі стосунки з рашистськими колегами !а на все інше вплинути не можуть аж ніяк , бо це міжнародна компанія , тому не треба звинувачувати те що ви і смі прочитали и робити висновки , коли внутрішньої кухні не знаєте

Ви знаєте скільки наших цих фабрик розбомбили?де вони знаходились ?