Брюлик в стразах• 10 декабря 2023

Ремонт метро на 6 місяців

Питання до тих хто винаймає житло.Зрозуміло,у кого власне житло ремонт метро -то тимчасові незручності,а як бути тим,хто арендує?чи будете домовлятися з власниками про зниження ціни чи переїзжати ближче до іншої лінії метро?Бо вибачте ціни на Теремках піднялися тільки коли пустили метро,а так виходить далі від центру ніж Троєщина,а ціни на оренду в два рази вищі через метро,а якщо метро не буде їздити півроку це по оптимістичному сценарію,а може і більше,то хто буде платити такі гроші?
Мстящий за Зайца• 10 декабря 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
Воно то так.але все одно це труднощі тимчасові.метро є по факту. А на Троєщину нема і не буде. 6 ст.метро вічно закриті не будуть все одно
Міст Патона вже більше десяти років вважається аварійним і там з кожним разом тільки зменшують кількість смуг і перекладають асфальт. Ремонтувати його ніхто не збирається

Люблю джаз• 10 декабря 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
Ви ж розумієте, що в стані війни можуть не вкластися в 6 місяців.
Та і метро там відкрили не так давно
Шеллар• 10 декабря 2023
Я буду песимістом - в ремонт і відновлення руху за 6 місяців не вірю. Це ж бездонна бочка для відмивання коштів, не кажучи про складні інженерні рішення.
Тому у зниження ціни оренди вірю.
Мстящий за Зайца• 10 декабря 2023
Ответ дляДодекаэдр
А зачем изначально снимать квартиру далеко от работы?
Біля роботи цінник може бути високий, або відсутня потрібна інфраструктура. Або інші причини.
Все і одразу• 10 декабря 2023
Очевидно, що умови значно погіршилися то просити знижку можна, чому ні? А там вже по результатам, якщо критично то шукайте,інше житло, вы ж не можете примусити давати скидку?
автор Брюлик в стразах • 10 декабря 2023
Ответ дляПускаю бісики
Ви вже вибір зробили , ваше місце Троєщина, судячи по тому, як хвалите
Хвалять як раз власники і орендодавці,а людина яка винаймає знає з чого складається ціна оренди і якщо метро нема,то чому людина замість того,щоб жити в гарних умовах в спальному районі(не тільки Троєщина)де нема метро має жити в гірших умовах або вдвічі переплачувати і теж нема метро...
Пускаю бісики• 10 декабря 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
То живіть де хочете, ми тут причому. Є спрос - є предложения. Все

Гостра на язик• 10 декабря 2023
Ответ дляДодекаэдр
А если в семье 3 работающих и все в разных концах Киева, а в центре очень дорогая аренда, то где снимать?
Диверсификация• 10 декабря 2023
Як житель Трої, я співчуваю Теремкам, у людей просто почнеться треш з добиранням на роботу і додому .
Стосовно оренди, ніхто нічого не знизить.
Лялькодзьоб• 10 декабря 2023
Ответ дляДодекаэдр
Вы знаете что такое метро?)))) При чем здесь далеко от работы. Возле подъезда не могут все работать, как бы этого не хотелось. Около дома, на углу дома или за домом места всем не хватит.
Если человек работает и ему ехать 10-20 минут на метро до работы - то ок. Но теперь на это придется тратить не меньше часа. И это уже гемор. Квартиру сменить проще чем работу. Лично для меня.
ротцвеники• 10 декабря 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Як це до чого зниження ціни,близкість метро визначає ціну на оренду в спальних районах..
Это же на пол года, а может и быстрее. Вы всегда можете переехать. Но вы не переедете. Перевозки, задатки, услуги риелтора, выйдут еще дороже.
Все і одразу• 10 декабря 2023
Ответ дляПускаю бісики
Як чому, хотять метро, платіть
Л-логіка, якщо нема метро (голосієво) -теж платіть
Пускаю бісики• 10 декабря 2023
Ответ дляВсе і одразу
Метро є, це ж не троєщина і виноградар🤣
Вилами по воде• 10 декабря 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Ви можете запитати. Теоретично але малоймовірно вам зроблять знижку. Але напевно не зроблять. Поки не запитаєте не дізнаєтесь.
Все і одразу• 10 декабря 2023
Ответ дляШеллар
Тому у зниження ціни оренди вірю.
А воно буде, просто орендодавці ще цього не дуже збагнули.
Все і одразу• 10 декабря 2023
Ответ дляПускаю бісики
Метро є, це ж не троєщина і виноградар🤣
То візьміть і проїдьтеся сьогодні на метро, якщо воно є
Пускаю бісики• 10 декабря 2023
Ответ дляВсе і одразу
Прекрасно їжджу м2 і вчора і сьогодні
Кожну хвилину автобуси
Стріляний птах• 10 декабря 2023
Если бы я оказалась в такой ситуации то точно меняла бы жилье на другой район ! Платить по тем ценам Теремков а по факту жить в далеке от метро и центра и вообще район дальний …не я бы переехала . Или если вам нравится там жилье то просить скидку!
Ананомчикус• 10 декабря 2023
Ответ дляПускаю бісики
То съезжайте, причем тут понижение цены на аренду
во всех тг каналах сегодня было о том, что цены на аренду на теремках упадут из-за закрытия метро, а вам при чем. При том.

Автор, да, говорите с хозяевами о снижении, аргументируя ухудшениями условий при найме. Сейчас все будут снижать цены и они сами понимают, что новых квартирантов они за такую цену не найдут.

Ананомчикус• 10 декабря 2023
Ответ дляПускаю бісики
Снимали когда метро было. Причём тут арендодатель, свет отключат тоже цену пусть снижают, что ли. Странная логика
да, если конкретно в том доме вдруг отключат свет, то снижать, конечно же
Ананомчикус• 10 декабря 2023
Ответ дляГерцогиня
Не факт что еще на полгода..
вот именно, сейчас война, под которую любое воровство бюджета элементарно списывают. И тянуть, чтобы подольше воровать, будут бесконечно. А шо, война ж, терпите. Как у нас сейчас на все говорят
Пускаю бісики• 10 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
Снижайте. Много жилья сдаете?
Ананомчикус• 10 декабря 2023
Ответ дляПускаю бісики
Снижайте. Много жилья сдаете?
на теремках не сдаю, поэтому мне снижать нет необходимости ) а ваша жадность вас погубит ))) останетесь вообще ни с чем
Все і одразу• 10 декабря 2023
Ответ дляПускаю бісики
Прекрасно їжджу м2 і вчора і сьогодні
Кожну хвилину автобуси
В повітряну тривогу позкажете як швидко на оболонь доїхали.
Пускаю бісики• 10 декабря 2023
Ответ дляАнаномчикус
Не волнуйтесь, мои с голосеева никуда не хотят ехать. Не Теремки, а голосеево
Ананомчикус• 10 декабря 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
интересно, у работодателей вы тоже будете просить рабочий день с 10 или с 11 и до 16-00-17-00, потому что ’пробки’ и теперь на работу два часа ехать в один конец?
если сможет легко попросить работу, то да, условия тоже пересматриваются. Тут вчера женщина писала в теме, что живет на теремках (не снимает) и уже договорилась с работодателем об удаленной работе.
Пускаю бісики• 10 декабря 2023
Ответ дляВсе і одразу
Мне туда не надо😂
Ананомчикус• 10 декабря 2023
Ответ дляГостра на язик
Многие снижали когда в прошлом году отключали свет, не работали лифты, негде было приготовить еду
совершенно верно, у нас дом на электрике, соседи сдают квартиру, так снижали цену.
Ответ дляротцвеники
Не все так просто,там була ціла епопея з відкриттям цієї лінії,чому так довго не могли відкрити,бо там річка протікає і плюс якість будівництва в ті роки...
Все і одразу• 10 декабря 2023
Ответ дляПускаю бісики
Мне туда не надо😂
Гадаєте, всім жителям голосієво туда не треба?