Тумба-юмба• 10 декабря 2023
Коли ви востаннє піднімали плату квартирантам і на скільки?
Якщо вони у вас живуть більше року
Телепузик• 10 декабря 2023
Сподіваюсь ви на виплатах в Німеччині, а ваші квартиранти з Бахмуту?
Тумба-юмба
• 10 декабря 2023
Ответ дляТелепузик
Усе мимо, проте про вас можна сказати точно, що яду в вас аж занадто
Майор Медуза• 10 декабря 2023
Не піднімала. З якого дива? Ще й зима на вулиці, опалення людям треба платити.
Тумба-юмба
• 10 декабря 2023
Ответ дляМайор Медуза
Девальвація, виросла ціна оренди на ринку
Тектологиня 80lv• 10 декабря 2023
Не піднімала. Війна. Висока комуналка. Здаю за 10 000 грн. у метро Політехнічний двушку з хорошим ремонтом і новими меблями. Попередила їх,що планую з березня 24 піднімати ще восени. А на зиму- точно ні. Поки всім нам пережити зиму треба. Сама знімаю в ЄС квартиру багато дорожче. Працюю і оплачую все. Виплат ніяких немає. Не розумію тих, хто в війну хоче останні труси зняти зі своїх же. Може, це особливий вид патріотизму
Не обижаюсь• 10 декабря 2023
Підняла за останні два роки з 1800 до 3800.Але в місті такі квартири здають за 5 тис.
Майор Медуза• 10 декабря 2023
Ответ дляТумба-юмба
Ннма поки ніякої девальвації. Ціна суттєво не зросла. Я ціную своїх квартирантів. Мене все влаштовує.
Тумба-юмба
• 10 декабря 2023
Ответ дляМайор Медуза
А за скільки ви здаєте і де?
Ольга-f5e3• 10 декабря 2023
Ответ дляНе обижаюсь
А почему именно 3800? Не 3500, не 4000?
Телепузик• 10 декабря 2023
Ответ дляТумба-юмба
Та ні,не яду!Просто приїхала із зруйнованого міста і на свою родину з 5 людей змогла знайти найменшу оренду 15 тис,а ще комуналка,а власники квартир в Німеччині, бо в них же війна!Я питаю-чому так дорого квартири?Відповідь-бо багато бажаючих зняти!А чому ж власники поїхали з міста?Бо в місті війна!А хіба в місті,де є війна є бажаючи знімати житло за такі гроші??В моєму місті,наприклад, квартири не сдають,бо там справжня війна!А на нас шановні співвітчизники вирішили заробити.Ми 4 місяця бомжували по країні,а потім виїхали до ЄС ,тут виявилося можна за ті ж гроші знайти житло.
Може ще третю?• 10 декабря 2023
Ответ дляТелепузик
Здають -здають.Нашим військовим ,їхнім дружинам за немаленькі гроші .
Тумба-юмба
• 10 декабря 2023
Ответ дляТелепузик
Ну, добре що у вас все так закінчилось, але я тут ні до чого, я зі своїх не брала півроку оренду, коли вони повернулись в своє місто на початку війни. І життя не стоїть на місці, зараз інша ситуація
Пухнасті штани• 10 декабря 2023
Автор, не поднимала пока, в войну опустила. Хочу поднять на 1000 грн ( чтобы было как до войны). Наверно напишу что с марта новая цена, время есть, пусть думает. Однушка в новострое с ремонтом и мебелью сейчас 8000
Мафиозная• 10 декабря 2023
Я отвечу как орендатор ) нам в этом месяце подняли на 1000. Снимаем с февраля.
Затишне кубло• 10 декабря 2023
В прошлой осенью опустили на 2 тыс грн, весной 23 полняли на 1 тыс. Больше поднимать не собираемся.
Тумба-юмба
• 10 декабря 2023
Ответ дляМафиозная
Яка стартова ціна?
вкрации• 10 декабря 2023
З нового року. Було 4000 до війни. З нр буде 4500 до травня, кінця опалювального. Далі 5000.
Мафиозная• 10 декабря 2023
Ответ дляТумба-юмба
Яка стартова ціна?
18 000. Комуналка отдельно. 2к квартира в новострое.
В прошлом году в том же новострое снимали другую квартиру.. 500$ + комуналка (брали именно $…)
Чумачечая Весна• 10 декабря 2023
Писец, ремонту, подняли на 2 тыс, но цена была ниже рыночной. А так фасады чёрные в пятнах, на плитке поддтеки с мусорных мешков, мусор. Сказала все убрать. Зато собачку хотят
Та легко!• 10 декабря 2023
Здаю більше року. Не піднімала, зараз зима, опалення
Може в кінці опалювального сезону на трохи, а може і не буду
До тепла ще дожити треба.
Потребую апгрейду• 10 декабря 2023
Когда началась война - два месяца у моих квартирантов были каникулы, или три - уже не помню.
Потом плату им понизили на 2500 грн.
Этой осенью подняла на 1000 грн.
Потом плату им понизили на 2500 грн.
Этой осенью подняла на 1000 грн.
Веселуха Муха• 10 декабря 2023
Ми з чоловіком якісь альтруїсти,їй-Богу) як здали 8 років назад по одній ціні,так і є зараз. На сьогоднішній день ця ціна зовсім низька,квартиранти нас мабуть дуже люблять)
Ремонт щоправда там простенький,але зі всіма зручностями,чистенько і саме головне, тихо.
Потребую апгрейду• 10 декабря 2023
Ответ дляМайор Медуза
нет девальвации? а где можно купить доллары по 26?
а то метры продают по 1000 уе.
только до войны это было 26000 грн, а сейчас - 40000.
так это, сдайте место?!
а то метры продают по 1000 уе.
так это, сдайте место?!