Брюлик в стразах• 10 декабря 2023
Ремонт метро на 6 місяців
Питання до тих хто винаймає житло.Зрозуміло,у кого власне житло ремонт метро -то тимчасові незручності,а як бути тим,хто арендує?чи будете домовлятися з власниками про зниження ціни чи переїзжати ближче до іншої лінії метро?Бо вибачте ціни на Теремках піднялися тільки коли пустили метро,а так виходить далі від центру ніж Троєщина,а ціни на оренду в два рази вищі через метро,а якщо метро не буде їздити півроку це по оптимістичному сценарію,а може і більше,то хто буде платити такі гроші?
Завтра не пью• 10 декабря 2023
Вы там ещё пару раз Кличко выберите, он ещё больше новостроек над туннелем метро настроит, так метро вообще перестанет ходить
Лялькодзьоб• 10 декабря 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Какое это имеет значение при наличии авто,удаленной работе или работе на районе?
У кого есть авто теперь тоже будут дольше добираться до места назначения. Из за увеличения общественного транспорта и пробок соответственно.
Гостра на язик• 10 декабря 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
С такими пробками которые будут из за добавления почти 100 единиц ОТ, на авто тоже не вариант ездить
Вумна, аж страшно• 10 декабря 2023
Ответ дляГостра на язик
Обязательно требуйте снижение аренды минимум на полгода. Они все поднимали цены из за близости метро, теперь пусть опускают
Все зроблять так як ви скажете) з письмовим звітом))
для вас)
Пускаю бісики• 10 декабря 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
для вас)
Ага. Уже звоню квартирантке, чтоб бесплатно жила🤣
КрестьянинДиор• 10 декабря 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
На Троєщині не піднімуть
Ну пусть)
Я кст своим на других ветках уже подняла аренду.
Пох+5%
Левый берег+10%
Правый +15%
Пох+5%
Левый берег+10%
Правый +15%
КрестьянинДиор• 10 декабря 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Ничего страшного
КрестьянинДиор• 10 декабря 2023
Ответ дляГостра на язик
Удалено администрацией...
Гостра на язик• 10 декабря 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
для вас)
Та мне вообще как то пофиг, я там не живу и не работаю, это просто мысли вслух, если бы я была на месте арендаторов. Да и на месте арендодателей мне было бы стыдно не сделать скидку ща неудобства
Мстящий за Зайца• 10 декабря 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Ну пусть)
Пох+5%
Левый берег+10%
Правый +15%
Пох+5%
Левый берег+10%
Правый +15%
А на лівому березі і ПОХ чому? Там же з початку війни транспортна проблема і зараз ще й частину рухомого складу забрали на Теремки
Пускаю бісики• 10 декабря 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Як чому, хотять метро, платіть
Вумна, аж страшно• 10 декабря 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Я думаю что спрос на квартиры в том районе упадет сильно.
Тут тільки на Советчиці чекають міфічного подешевшання квартир. Прогнозують, що щось впаде))) в житті все протилежне. В мене на Позняках навіть минулого коли не було світла, били клієнти на квартиру біля метро. Хоча електроплита і 10 пов. І я неможусказати, що я здавала безкоштовно
булоТАЙминуло• 10 декабря 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Як це до чого зниження ціни,близкість метро визначає ціну на оренду в спальних районах..
Вы возле станции Теремки?
Сколько минут пешком идти до метро?
Вумна, аж страшно• 10 декабря 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
Я бы тоже. Мучаться, по 2 часа добираться на работу, в пробках, чтобы не обидеть орендатора? Смысл?
Блін,то з´їжджайте))) яка обіда?))) На впше мфсцепр йдуть наступні і повірте що голосієво буде цінуватися. В мене живуть люди і сьогодні вже пттали інші чи часом не пуста квартира, люди мають авто і їм фіолетово. Їм треба певний район і все
Люблю джаз• 10 декабря 2023
Згадала тему 2 дні тому, як автор обісрав Троєщину і сміявся з вічних заторів і з того, що там немає метро і казав, що теремки ледь не центр міста. Цікаво б його було послухати зараз
Патриоточка• 10 декабря 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
При чем тут метро?
Мамо де море 🤣
Ви спеціально робите вигляд, що не розумієте?))
Мстящий за Зайца• 10 декабря 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Удалено администрацией...
Фу, як грубо
Брюлик в стразах
• 10 декабря 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Вы возле станции Теремки?
Сколько минут пешком идти до метро?
10 минут
Мстящий за Зайца• 10 декабря 2023
Ответ дляПускаю бісики
Зато правда
Ви просто показали своє виховання і послали сторонніх людей. Жодної правди
Мстящий за Зайца• 10 декабря 2023
Ответ дляПускаю бісики
И это близко?
Для орендодавців 5 - 25 хвилин це дуже близько, практично впритул.
Пускаю бісики• 10 декабря 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Я? Что то ошиблись вы
Вумна, аж страшно• 10 декабря 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Воно то так.але все одно це труднощі тимчасові.метро є по факту. А на Троєщину нема і не буде. 6 ст.метро вічно закриті не будуть все одно
Брюлик в стразах
• 10 декабря 2023
Ответ дляЛюблю джаз
Люди швидко звикають до хорошого і вже забули,що до відкриття цієї гілки метро у 2010 році десь ціни на купівлю та оренду на Теремках і Троєщині були однакові ,а до центру з Троєщина ближче не тільки ніж Теремки,а і ПОХ,справа тільки в метро...
КрестьянинДиор• 10 декабря 2023
Ответ дляГостра на язик
Отлично, значит на от
Пускаю бісики• 10 декабря 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Вас же насильно ніхто не тримає. Переїзжайте. Ціни ніхто понижати не буде
Пускаю бісики• 10 декабря 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Ви вже вибір зробили , ваше місце Троєщина, судячи по тому, як хвалите
Додекаэдр• 10 декабря 2023
Ответ дляЛялькодзьоб
А зачем изначально снимать квартиру далеко от работы?
Брюлик в стразах
• 10 декабря 2023
Ответ дляПускаю бісики
И это близко?
Такі реалії міста,якщо можно дійти до метро за 10 хвилин пішки,оренда дорожче ніж там,де треба їхати до метро...чому ж тоді хрущі біля метро коштують як сучасна простора квартира в новобудові на Трої...